Internetinis verslo administravimo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Padidinkite savo verslo patirtį „Pace“

Internetinis verslo administravimo bakalauras
 • AACSB akredituotas
 • Perduokite tinkamą išankstinį kreditą
 • Populiarios specializacijos galimybės
 • Individualizuotas karjeros orientavimas
 • Patyręs fakultetas
 • Nereikia SAT / ACT **

** Kandidatams, baigusiems vidurinę mokyklą per 4 metus iki paraiškos pateikimo, reikės pateikti SAT balų kopijas.

Programos apžvalga

Ugdykite strateginę mąstyseną ir užbaikite bakalauro laipsnį naudodamiesi 100% internetine verslo administravimo bakalauro bakalauro programa, kurią siūlo Pace universitetas. Mūsų individualizuota patarėjų komanda gali padėti jums pritaikyti ankstesnę kolegijos kreditą ir gyvenimo / darbo patirtį, taigi galite būti pakeliui į pažangias įsidarbinimo galimybes buhalterijos, audito, valdymo ar rinkodaros srityse.

Be to, mūsų karjeros paslaugų komanda padės jums aktualizuoti savo karjeros kelią, tuo pat metu plėtojant įvairias verslo žinias Lubino verslo mokykloje, kuri yra du kartus akredituota versle ir buhalterijoje iš „AACSB International“ - elito išskirtinumo, kurį dalijasi mažiau nei 3% verslo mokyklų visame pasaulyje.

Turėdami šį BBA laipsnį, studentai gali pasinaudoti glaudžiais mūsų fakulteto ryšiais su geriausiomis rinkodaros ir apskaitos įmonėmis ir tapti tvirto pasaulinio absolventų tinklo, esančio daugiau nei 80 šalių, dalimi.

Pasirinkite tarp rinkodaros ir vadybos arba apskaitos ir vidaus audito koncentracijos:

Marketingo ir vadybos koncentracija

Tapkite vertingu, pasitikinčiu ir efektyviu verslo profesionalu, kuris yra įgudęs taikyti matematiką ir duomenų analizę strateginėse rinkodaros pastangose ir tęsti stažuotę ar savarankiškas studijų galimybes rinkodaros ar vadybos srityse.

Apskaitos ir vidaus audito koncentracija

Įgykite išankstinę kvalifikaciją tapti labai geidžiamu CPA, vidaus auditoriumi ar teismo tyrėju, kuris gali pateikti kritinę įmonės finansinės informacijos analizę, pagerinti finansines operacijas ir (arba) ištirti galimą sukčiavimą.

Verslo studijų bakalauras: Marketingo ir vadybos koncentracija

Pažangiai eik į „Market“

Rinkodaros specialistai, gerai išmanantys skaitmeninę, socialinę ir tradicinę žiniasklaidą, gali būti labai vertingi darbdaviams, kai jie taip pat yra pasitikintys savimi ir veiksmingi sprendimų priėmėjai ir vadovai. Didelis ir mažas verslas gali gauti didelę naudą iš rinkodaros specialistų, kurie yra įgudę taikyti matematikos ir duomenų analizės strategines rinkodaros pastangas.

Pace universiteto internetinė verslo studijų bakalauras, turintis rinkodaros ir vadybos koncentraciją, paruošia studentus tapti labai geidžiamais rinkodaros specialistais. Studentai gilinsis į rinkodaros metodus, organizacines verslo struktūras, įskaitant kultūrinius tarptautinio verslo operacijų skirtumus, ir turės galimybę atlikti stažuotę ar savarankiškas studijas rinkodaros ar vadybos srityse. Programa plėtoja ne tik šiuolaikišką rinkodaros ir vadybos įgūdžių rinkinį, bet ir gerai žinomus verslo profesionalus, kurie geba dirbti komandose ir analizuoti iššūkius iš skirtingų verslo perspektyvų.

Mokymo planas

Priklausomai nuo tinkamumo perkelti kreditą ir ankstesnio mokymosi įvertinimo (PLA) kreditų, kurie gali būti suteikiami už gyvenimo / darbo patirtį, dabartiniai ir trokštantys verslo specialistai gali baigti bakalauro studijas rinkodaros ir vadybos srityje ne visą darbo dieną per trejus metus, atsižvelgdami į du kursus. per semestrą.

Iš viso laipsnio reikalavimai: 120 kreditų
 • Kreditų perkėlimas: 56–64 kreditai
 • Laipsnio baigimo reikalavimas: 56–64 kreditai

Verslo studijų bakalauras: Apskaitos ir vidaus audito koncentracija

Laipsnis, kuris sudaro finansinę ataskaitą

Buhalterijos ir audito specialistai yra labai paklausūs. Didelėms korporacijoms, mažoms įmonėms ir ne pelno institucijoms visada reikės apskaitos ekspertų, kurie galėtų kritiškai analizuoti įmonės finansinę informaciją, patobulinti finansines operacijas ir (arba) ištirti galimą sukčiavimą.

Internetinė verslo studijų bakalauras, turintis apskaitos ir vidaus audito koncentraciją, paruošia studentus, kad jie taptų labai geidžiamais finansų profesionalais, kurie pasitiki savo sugebėjimu naudoti duomenų analizę, apskaitos programinę įrangą ir vidaus kontrolės sistemas finansinėms ataskaitoms įvertinti, užkirsti kelią ir apsaugoti nuo jų. sukčiavimą ir tiria informatorių skundus.

Nesvarbu, ar norite tapti atestuotu buhalteriu (CPA), vidaus auditoriumi ar teismo tyrėju, jums bus naudingi glaudūs pramonės ryšiai, kuriuos teikia mūsų palaikomasis ir atsidavęs verslo studijų fakultetas verslo bakalaurate.

Mokymo planas

Priklausomai nuo tinkamumo perkelti kreditą ir išankstinio mokymosi įvertinimo (PLA) kreditų, kurie gali būti suteikiami už gyvenimo / darbo patirtį, dabartiniai ir trokštantys verslo profesionalai gali baigti BBA apskaitos ir vidaus audito susitelkimą ne visą darbo dieną per trejus metus, atsižvelgdami į tai. du kursai per semestrą.

Iš viso laipsnio reikalavimai: 120 kreditų
 • Kreditų perkėlimas: 56–64 kreditai
 • Laipsnio baigimo reikalavimas: 56–64 kreditai

Mūsų studentai siekia

Verslo studijų bakalauras yra skirtas tiems žmonėms, kurie supranta, kad sėkmingai ir ilgalaikei karjerai reikia gilių žinių, pagrįstų duomenimis, pagrįstų sprendimų priėmimu kartu su išsamiu pagrindinių verslo disciplinų - apskaitos, rinkodaros, finansų, ekonomikos ir kt. - supratimu. . Mūsų studentai nori pakelti savo profesinį statusą ir užsidirbti potencialą baigdami bakalauro laipsnį palaikomoje, į karjerą orientuotoje mokymosi aplinkoje.

Mūsų programa pateikiama

 • Patobulinti kompetencijos sritį per specializacijos galimybes dabartiniams ir būsimiems rinkodaros, vadybos, apskaitos ir audito specialistams.
 • Studijuokite su gerai susijusiais, nuoširdžiai atsidavusiais dėstytojais, turinčiais didelę patirtį ir atidumą besimokančių suaugusiųjų unikaliems aspektams internetinėje aplinkoje.
 • Ugdykite efektyvius sprendimų priėmimo įgūdžius ir gebėjimą kritiškai analizuoti verslo strategiją ir operacijas.
 • Kiekviename žingsnyje gaukite individualizuotą profesinį orientavimą - turėkite praktinės praktikos ir tyrimų galimybių.
"Beveik 90% Lubino bakalauro absolventų dirba arba tęsia mokslus."

- „Pace University“ karjeros paslaugos

Mokymas ir mokesčiai

 • 555 USD už kreditą
 • Technologijos mokestis
  • 60 USD per semestrą (ištęstinių studijų studentai, rudenį ir pavasarį)
  • 100 USD per semestrą (studentai, imantys 12 ar daugiau kreditų)
 • 50 USD „ProctorU“ mokestis

Kai kuriems kursams gali reikėti papildomų mokesčių.

Pastaba: „Pace University“ pasilieka teisę keisti mokslą ir mokesčius.

Priėmimo sąlygos

Būsima pradžios data
 • Kita pradžios data yra 2020 m. Sausio 16 d.
 • Užpildytos paraiškos turi būti pateiktos iki 2019 m . Gruodžio 23 d .
Paraiškos teikimas ir peržiūra

Studentai turi penkias galimybes kiekvienais metais pradėti vykdyti internetinę studijų programą, įskaitant dvi rudenį, dvi pavasarį ir vieną vasarą.

Kandidatams bus pranešta el. Paštu per dvi savaites nuo paraiškos pateikimo dienos.

Priimti studentai gaus papildomos informacijos apie tai, kaip pateikti įmoką, kad būtų užtikrinta jų vieta programoje, ir kaip susitarti dėl susitikimo su akademiniu konsultantu.

Be to, priimtas studentas galės inicijuoti prašymą, kad būtų priimti pervedimo kreditai, ir gaus instrukcijas, kaip atlikti preliminarų pervedimo kreditų vertinimą.

Kandidatai gali kreiptis ne vėliau kaip prieš mėnesį iki norimos pradžios datos. Mes raginame būsimus studentus, jei įmanoma, pateikti savo paraiškas gerokai anksčiau laiko. Tai ypač svarbu tiems, kurie planuoja panaudoti federalinę finansinę paramą

Kandidatai taip pat gali naudotis pareiškėjų portalu norėdami patikrinti savo paraiškos būseną. Palaukite 24 valandas po paraiškos pateikimo, kad galėtumėte naudoti šį įrankį.

Priėmimo sąlygos

Kandidatai, norintys gauti bakalauro laipsnį, turėtų turėti ne mažiau kaip 56 baigtus kolegijos kreditus, kuriuos galima perkelti. Kandidatai, turintys mažiau nei 56 reikalavimus atitinkančius kolegijos kreditus, turėtų kreiptis į AA bendrųjų menų ir mokslų laipsnį. Įstoję studentai taip pat gali kreiptis dėl išankstinio mokymosi vertinimo (PLA) kreditų, kurie gali būti suteikiami už gyvenimo / darbo patirtį.

Kandidatai į bakalauro laipsnį turėtų būti ne mažesni kaip 2,5 GPA perkėlimo, išskyrus verslo studijų kandidatus, kurių minimalus GPA turi būti 2,75. Kandidatai į asocijuoto mokslo laipsnį turėtų turėti minimalų GPA vidurkį 80 arba 2,5 pagal 4,0 skalę. Tie, kurių GPA yra mažesnis nei reikalaujama, gali pateikti vieno puslapio esė ar asmeninį pareiškimą, kuriame būtų išspręsta, kodėl programa tinka, ypač atsižvelgiant į internetinę mokymosi aplinką, ir pateikti bet kokį pranešto GPA pagrindimą.

Priėmimo medžiaga
 • Užpildytą internetinę paraišką
 • Dabartinis, profesionalus gyvenimo aprašymas
 • Asocijuotojo laipsnio kandidatai, baigę vidurinę mokyklą per ketverius metus iki paraiškos pateikimo, turės pateikti savo SAT balų kopijas.
 • Oficialūs koledžo / universiteto nuorašai * iš visų anksčiau lankytų institucijų
 • Oficialus vidurinės mokyklos nuorašas, diplomas ar GED pažymėjimas

Popierinius nuorašus galima siųsti šiuo adresu:

 • Pace University Online
 • Įspėjimas: Lisa Slingerland
 • 100 „Summit Lake Drive“
 • Valhalla, NY 10595

Skaitmeninius nuorašus galima siųsti šiuo adresu:

 • Pace universitetas
 • Įspėjimas: Lisa Slingerland
 • paceonlineadm@pace.edu

Tarptautiniai studentai, kurių pagrindinė mokykla nemokė anglų kalbos ir gyvena ne JAV, privalo pateikti vieną iš šių anglų kalbos balų:

 • TOEFL
  • Popierinė versija: 550
  • Kompiuterinė versija: 213
  • Internetinė versija: 80
 • IELTS: 6.5
 • „Pearson PTE“: 54

Taip pat susipažinkite su papildomais priėmimo reikalavimais, išvardytais mūsų tarptautinių studentų puslapyje.

* Kandidatai turėtų atkreipti dėmesį, kad „Pace“ šiuo metu nepriima paraiškų iš būsimų studentų, gyvenančių Kalifornijoje ar Masačusetso valstijoje.

Paraiškų teikimo procesas buvusiems „Pace“ studentams

Asmenims, kurie anksčiau yra lankęsi Pace universitete, bet nėra baigę studijų, gali būti keičiamas priėmimo procesas, jei jie nori grįžti baigę mokslus. Asmenys, atitinkantys šį kriterijų, turės pradėti procesą užpildydami šias formas:

 • Studijų formos atnaujinimas
 • Pagrindinės formos pasikeitimas

Be to, turėsite pateikti dabartinį, profesionalų gyvenimo aprašymą, asmenines esė nuo vienos iki dviejų pastraipų apie tai, kaip, jūsų manymu, programa jums bus naudinga, ir oficialius nuorašus iš bet kurios institucijos, kurioje lankėtės, palikę Pace universitetą.

Popierinius nuorašus galima siųsti šiuo adresu:

 • Pace University Online
 • Įspėjimas: Lisa Slingerland
 • 100 „Summit Lake Drive“
 • Valhalla, NY 10595

Skaitmeninius nuorašus galima siųsti šiuo adresu:

 • Pace universitetas
 • Įspėjimas: Lisa Slingerland
 • paceonlineadm@pace.edu

Visą medžiagą galima siųsti „Pace Online Admissions Office“ el. Paštu paceonlineadm@pace.edu arba faksu faksu (914) 989-8681.

Norėdami pradėti pokalbį apie grįžimą į „Pace“, susisiekite su priėmimo konsultantu adresu emailcompletion@pace.edu arba (866) 815-5166.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pace University is a comprehensive, independent University with campuses in New York City and Westchester County. Nearly 13,000 students are enrolled in undergraduate and graduate degree programs in t ... Skaityti daugiau

Pace University is a comprehensive, independent University with campuses in New York City and Westchester County. Nearly 13,000 students are enrolled in undergraduate and graduate degree programs in the Lubin School of Business, the Dyson College of Arts and Sciences, the Seidenberg School of Computer Science and Information Systems, the School of Education, the School of Law and the College of Health Professions. Skaityti mažiau