Internetinis psichologijos diplomas (tiltas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Kurso trukmė: 20 mėnesių ne visą darbo dieną
 • Kursų mokestis: 2 950 USD už dalyką. FEE-HELP yra prieinamas.
 • Kurso studijų laikotarpiai: sausis, kovas, gegužė, liepa, rugsėjis, spalis
 • Kurso dalykai: 10

Tapk psichologijos srities ekspertu

Sparčiai kintantis pasaulis ir didėjantis poreikis suprasti žmogaus smegenis sukūrė daug galimybių psichologijos srityje. Specialistai, atliekantys į žmogų orientuotus vaidmenis ir trokštantys užsiregistruoti psichologų, turi galimybę tobulinti savo įgūdžius ir siekti karjeros tikslų, turėdami JCU 100% internetinį psichologijos diplomą („Bridging“).

Šie pokyčiai daro teigiamą poveikį pramonės augimui, nes tikimasi, kad Australijoje psichologais dirbančių žmonių skaičius išaugs 30% nuo 37 500 2018 m. Iki 48 800 iki 2023 m. *

Pragmatiška ir įvairiapusė kvalifikacija

Šis laipsnis gali būti pirmasis žingsnis norint tapti praktikuojančiu psichologu ^. Arba studentai gali naudoti šį laipsnį, kad papildytų savo dabartinius vaidmenis įvairiose pramonės srityse, įskaitant rinkodarą, žmogiškuosius išteklius, švietimą, socialinį darbą ir konsultacijas.

Psichologijos (tiltų) baigimo diplomas suteikia pagrindines psichologijos istorijos žinias ir ugdo jūsų profesinius įgūdžius pritaikyti šiuolaikinę psichologiją sprendžiant bendruomenės problemas. Ji buvo sukurta siekiant padėti absolventams sėkmingai įgyvendinti sudėtingesnį pasaulį ir teikti geresnes klientų paslaugas.

* Šaltinis: joboutlook.com.au
^ Vykdoma paraiška akreditacijai APAC

Kodėl verta rinktis JCU Online psichologijos diplomą (Bridging)?

JCU internetinis psichologijos diplomas yra šiuolaikiška ir pritaikyta ateičiai kvalifikacija. Jūs lavinsite profesinius įgūdžius, sužinosite apie kylančias psichologijos tendencijas ir studijuosite daugybę šiuolaikinių dalykų.

Žingsnis norint tapti registruotu psichologu

Ši kvalifikacija yra Pathway toliau mokytis norintiems pakeisti savo karjerą norint tapti psichologu. Tai gali būti karjeros Pathways tokie kaip bendroji ar klinikinė psichologija, klinikinė neuropsichologija, teismo psichologija ir organizacinė psichologija.

Kelias į priekį į žmones orientuotų profesijų srityje

Tai taip pat skirta į žmogų orientuotų profesijų specialistams, kurie yra orientuoti į karjeros augimą ir nori, kad įgūdžiai padėtų jiems labiau pasiekti dabartinius ir būsimus vaidmenis. Tai gali būti mokymas, žmogiškieji ištekliai, rinkodara, konsultacijos, socialinis darbas ir konsultacijos.

Patekimo reikalavimai

Norėdami pretenduoti į internetinį psichologijos diplomą („Bridging“), kandidatai privalo turėti:

 • Baigė bet kurios disciplinos bakalauro laipsnį.
 • Kandidatai, kalbantys ne angliškai, turi atitikti JCU priėmimo politikos 1 juostos - II priedo 1 grupės - anglų kalbos mokėjimo reikalavimus.

Jei turite klausimų dėl aukščiau nurodytų stojamųjų į internetinę psichologijos (Bridging) diplomą, nedvejodami pasikalbėkite su vienu iš mūsų Priėmimo patarėjų.

Suprasti šiuolaikines psichologijos disciplinas

Sukurti išsamų supratimą apie šiuolaikines teorines psichologijos perspektyvas, jų filosofinius ir istorinius pokyčius bei jų tarpusavio ryšį.

Pasitikėkite naudodamiesi duomenimis ir technologijomis

Ugdykite įgūdžius, susijusius su technologijų ir statistinių metodų naudojimu, kad palengvintumėte tyrimų, klientų aptarnavimo ir bendruomenės rezultatus, ir pagerinkite savo karjerą vis labiau skaitmeninėje ir duomenų teikimo srityje.

Įgyti pasaulinę perspektyvą

Šis kursas, skirtas suderinti su JT darnaus vystymosi tikslais, suteikia jums komunikacijos priemonių rinkinį, skirtą išspręsti problemas, susijusias su įvairių bendruomenių, susiduriančių su įvairiais gyventojais, iššūkiais.

Ką mokysi

Jūs studijuosite platų dalykų spektrą, būdingą tik JCU Online psichologijos (tiltų) diplomui, įskaitant aplinkos psichologiją ir sveikatą, gerovę.

Studijuokite 10 internetinių dalykų per 20 mėnesių, kuriuos galite pradėti bet kuriuo iš šešių studijų metų ištisus metus.

Aukštojo mokslo diplomai

 • Socialinė psichologija
 • Individualūs asmenybės skirtumai
 • Sveikatos, gerovės ir atsparumo psichologija
 • Žmogaus raida per visą gyvenimą
 • Psichologiniai sutrikimai ir intervencijos
 • Mokymasis, atminties pažinimas ir kalba
 • Neuromokslas ir biologiniai elgesio pagrindai
 • Aplinkos psichologija ir darni ateitis
 • Konsultavimo principai
 • Psichologijos tyrimai ir statistika

Individualizuota parama jūsų sėkmei

„JCU Online“ baigtas psichologijos diplomas (tiltas) buvo sukurtas suteikti geriausią įmanomą mokymosi patirtį studentams. Turėsite prieigą prie individualios sėkmės patarėjo palaikymo viename. Jie bus ten nuo pat studijų pradžios, tuo metu, kai būsite motyvuoti ir kelyje tikslams pasiekti.

Norėdami padėti efektyviau ir efektyviau mokytis, taip pat turėsite prieigą prie interaktyvių interaktyvių užsiėmimų su savo dėstytojais ir klasės draugais, kad ir kur būtumėte.

JCU novatoriška ir interaktyvi mokymosi aplinka su vaizdo įrašais, garso įrašais, diskusijų lentomis, pokalbių forumais ir vertinimais yra protingas ir efektyvus būdas mokytis internetu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... Skaityti daugiau

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. Skaityti mažiau