Šis magistras kvalifikuoja studentą kaip tiekimo grandinės valdymo veiklos specialistą, o ne individualizuotą įvairių komponentų, sudarančių tiekimo grandinę, kiekybinių metodų ar veiklos analizės modelių analizę.

Dvigubo laipsnio „Summa“ universitetas

Dėl IEP ir Summos universiteto susitarimo galite studijuoti savo studijų pakopą, gaudami oficialią dvigubą laipsnį iš JAV. Abiejų institucijų pripažinimas ir nuopelnai, visų sektorių specialistai, labai prestižinis mokymas Ispanijoje ir tarptautiniu mastu, siekiant įgyti įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų profesiniam tobulėjimui įvairiose verslo aplinkos srityse ir veiksmingai vykdyti pareigas. direktyvose .

Kodėl verta rinktis šį Mokytoją?

Su šiuo tiekimo grandinės valdymo magistrantu

Tiekimo grandinės valdymo magistro tikslai

 • Padėkite savo žinias apie logistiką su magistro programa, kuri rodo jūsų strateginę ir vadybinę tiekimo grandinės valdymo viziją ir leidžia jums gauti ISCEA tarptautinį sertifikavimą „CSCM®“, sertifikuotą tiekimo grandinės valdytoją.
 • Tapkite „novatorišku tiekimo grandinės valdymo ir logistikos vadybininku“, kad valdytumėte pramonės, prekybos ir paslaugų įmonių (viešųjų ar privačių) reikalingus pokyčius, kad susidurtų su ketvirtojo pramonės revoliucijos pradžios iššūkiais (įmonės). 4.0).
 • Gebėti dirbti vadinamosiose ketvirtosios pramonės revoliucijos įmonėse (įmonės 4.0), kurios reikalauja kritinių, novatoriškų specialistų ir geba valdyti žinias.
 • Mokyti tiekimo grandinės valdymo ir logistikos specialistus, sektorius, kuriuose žinios, kūrybiškumas ir inovacijos atlieka svarbų vaidmenį įmonių valdyme 4.0.
 • Žinoti pasaulinio tiekimo grandinės valdymo ir svarbiausių tarptautinių rinkų iššūkius.
 • Suformuokite ateities lyderius.

Kompetencijos, kurias studentai įgyja su šiuo magistro laipsniu: gebėjimas analizuoti ir įvertinti daugelį jūsų įmonės tiekimo grandinių ar vertės tinklų.

 • Paruoškite savo planą, skirtą sukurti tiekimo grandines ir logistikos tinklus, atitinkančius jūsų įmonės verslo strategiją ir klientų ar rinkų poreikius.
 • Tiesiogiai nukreipti operacijų ir logistikos sritį arba bet kokį su juo susijusį skyrių iš dabartinės logistikos padėties vizijos, atsižvelgiant į naujausius platinimo tinklų, vartotojų ir tiekėjų pokyčius, taip pat naujus būdus, kaip valdyti mūsų tinklo ryšius ir kanalas.
 • Parengti valdymo įgūdžius ir žinoti naudingiausius valdymo metodus, paverčiant žmones į ekspertų vadovus tiekimo grandinės valdyme.
 • Pagrindinės sprendimų priėmimo priemonės teisingam logistinių srautų optimizavimui.
 • Žinokite, kaip valdyti tiekimo grandinę etiniu ir socialiniu požiūriu atsakingu būdu.
 • Optimizuokite teritorijos valdymą remiantis tinkamu informacinių technologijų taikymu, leidžiančiu efektyviai reaguoti į esamus poreikius tiekimo grandinės ir pridėtinės vertės paslaugų kūrimo srityje.
 • Dinamiškai suderinkite savo įmonę su tiekėjais ir klientais ar rinkomis savo veiklos aplinkoje.
 • Formuluoti ir vykdyti platinimo strategijas ir atitinkamus atsakymus pasauliniu lygmeniu.
 • Siūlyti strateginius sprendimus dėl IRT ir informacinių sistemų, siekiant paremti tiekimo grandines ir logistikos tinklus.
 • Formuluoti ir įgyvendinti strategijas, susijusias su žmogiškųjų talentų įsipareigojimu valdyti tiekimo grandines, logistiką ir aplinką.
 • Struktūros logistikos projektai.
 • Vadovaukitės nuolatiniu organizacinių pokyčių procesu, kad jūsų įmonė prisitaikytų prie naujų rinkos sąlygų ir naujo tiekimo grandinės vaidmens.
 • Gauti tarptautinį tiekimo grandinės valdymo ir logistikos sertifikavimą; CSCM® sertifikatas (ISCEA sertifikuotas tiekimo grandinės vadovas).

Atsiliepimas

„Man atrodo, kad tyrimo metodika idealiai tinka tokiems žmonėms kaip aš, kurie dirba ir neturi pakankamai laiko, kad galėčiau turėti tiesiogines klases ar neatsilikti nuo darbo ir nuolatinio mokymosi. Fakultetas buvo ir yra labai artimas studentui, visada parodantis tikrą susidomėjimą klasių mokymu ir bandymu tobulinti ir palengvinti visų mūsų sąvokų supratimą. " Lucía Vaquero Otero

programa

 1. Pasaulinis tiekimo grandinės valdymas (4 ECTS)
 2. Tarptautinės prekybos pagrindai (4 ECTS)
 3. Strateginis viešųjų pirkimų valdymas: pirkimai ir tiekėjai (4 ECTS)
 4. Kiekybiniai modeliavimo metodai, kaip priimti tiekimo grandinės sprendimus (4 ECTS)
 5. Tvarių prekių gamyba ir įsimintinų paslaugų patirtis (4 ECTS)
 6. Atsargų planavimas, kontrolė ir valdymas (4 ECTS)
 7. Taikomosios informacinės technologijos (4 ECTS)
 8. Platinimo ir tinklo projektavimo valdymas (4 ECTS)
 9. Paklausos veiksmai
 10. Tarptautinei prekybai taikoma logistika (4 ECTS)
 11. Efektyvių komandų vadovavimas (4 ECTS)
 12. Tiekimo grandinės strateginis planavimas ir finansų valdymas (4 ECTS)
 13. Verslumo ir verslo planas (4 ECTS)
 14. Programos projekto pabaiga: CSCM® sertifikavimo - sertifikuotos tiekimo grandinės vadovo ir ISO 28000 vidaus auditoriaus pažymėjimo (8 ECTS) parengimas.

Priėmimo procesas

Kiekvienam pokalbiui vykdomas toks priėmimo procesas, pagrįstas studentų pasirinkimu ribotose siūlomose vietose :

 1. IEP verslo patarėjai informuos kandidatą apie visus su programa susijusius klausimus, taip pat priėmimo procesą ir sąlygas.
 2. Kandidatas turi užpildyti „priėmimo formą“, kuri bus išsiųsta jam, ir išsiunčia jį IEP kartu su savo gyvenimo aprašymu.
 3. Priėmimo komisija išnagrinėja bylą ir prireikus informuoja studentą, kad jam / jai suteikiama vieta studijuoti programą.
 4. Gavęs priėmimo pažymėjimą, studentas turi formalizuoti savo registraciją.

Studijų stipendijos / Stipendijos

Institutas turi stipendijų programą, kuri gali padengti iki 65% studijų išlaidų . Kiekviename kvietime siūloma nedaug stipendijų, atsižvelgiant į asmeninę, profesinę ir ekonominę kandidatų padėtį. Savo sprendimui taikoma griežta paraiškų teikimo tvarka.

finansavimas

Taip pat yra specialios finansavimo sąlygos, kurias skatina abi institucijos, siekiant padėti studentams prisiimti kursų kainą per atidėtų mokėjimų sistemą per patogius mėnesinius mokėjimus, pritaikytus prie studentų poreikių.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Instituto Europeo de Posgrado - España »

Paskutinį kartą atnaujinta June 22, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
1500 valandos
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date