Oficialus aprašymas

Ikimokyklinio ugdymo magistro laipsnis pasiekė Nacionalinę jaunųjų vaikų ugdymo asociaciją (NAEYC), todėl laikomasi standartų kaip viena iš aukščiausiųjų aukštojo mokslo studijų programų šalyje. ECE programos magistrantė rengia kandidatus į įvairius vadovavimo vaidmenis ankstyvojo ugdymo srityje ir yra svarbi ankstyvojo ugdymo pedagogams, administratoriams, viešosios politikos ir propagavimo specialistams bei mokslininkams. Ši programa skirta suteikti kandidatams, turintiems tvirtą pagrindą vaikų ir kalbos ugdymui, šeimos ir bendruomenės santykiams, vertinimui, moksliniams tyrimams, teorijai ir praktikai, nuo gimimo iki aštuonių programų įvairiose švietimo įstaigose: valstybiniuose ir privačiuose centruose ir mokyklose, suaugusiųjų ir bendruomenės švietimo įstaigomis bei kitomis pilietinės ir ne pelno organizacijomis.

ECE programos magistro laipsnis nesuteikiamas leidimas gauti leidimą, tačiau skirtas ankstyvojo ugdymo įstaigoms, turinčioms mažiausiai dvejų metų patirtį su mažais vaikais. Baigę programą, kandidatai, turintys Illinois Pedagogo pedagoginę licenciją, gali nuspręsti toliau mokytis ir imtis papildomų kursinių kursų, kad gautų patvirtinimus specialiame ugdyme ir (arba) anglų kalbos kaip antrosios kalbos (angl. ESL). Gavę laipsnius, mūsų absolventai bus ideali pedagogai, rengdami ir įgyvendindami ankstyvojo ugdymo programą ir programas centruose, vaikų globos namuose, mokyklose ir rajonuose bei kitose įstaigose ir prisidėdami prie įvairių ankstyvojo vaikų organizacijų.

"Concordia University of Chicago" yra Teisės institutas su "Gateways to Opportunity", Ilinojaus vaikų globos išteklių tinklas

Programos trukmė

30 kreditų *, 12 ar 24 mėnesiai

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 32 daugiau kursų Concordia University Chicago - Online Degree Programs »

Paskutinį kartą atnaujinta October 17, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp 2019
Duration
12 - 24 mėnesių
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
International Students. August 23, 2018 Domestic Students.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
International Students. August 23, 2018 Domestic Students.

Rgp 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
International Students. August 23, 2018 Domestic Students.
End Date