Ši unikali 12 kreditų pakopos pažymėjimo programa yra visiškai internete ir gali padėti plėtoti savo karjerą mokslinių tyrimų administravimo srityje.

Studentai, domisi Mokslinių tyrimų administracija, turės galimybę sužinoti apie sudėtingą aplinką, kuri remia mokslinius tyrimus. Tai apims tokias temas kaip istorinės ir evoliucinės perspektyvos, teisiniai mokslinių tyrimų klausimai, sutarčių valdymas ir konfidencialios informacijos apsauga. Daug studentų, kurie domisi šiuo laipsniu, dirbs šiose srityse: duomenų analizė, stipendijų rašymas, klinikiniai tyrimai, pacientų priežiūra, psichinė sveikata, epidemiologija, klinikiniai tyrimai, bendradarbiavimas, personalo valdymas ir kt.

Paraiškos dėl įleidimo į kritimo terminą galioja iki liepos 15 d.

Karjeros perspektyvos

Pasak JAV darbo departamento, numatoma, kad kai kuriose srityse mokslo darbuotojų įdarbinimas nuo 2014 m. Iki 2024 m. Išaugs iki 9% iki 30%. pradėti savo karjerą daugelyje sparčiai augančių sričių, įskaitant:

 • Dotacijos rašymas
 • Klinikiniai tyrimai
 • Duomenų analizė
 • Klinikiniai tyrimai
 • Epidemiologija
 • Mokslinių tyrimų institucijos

112497_14731-20190320-185317-UMDGrid-e1544466529575.jpg

Programos struktūra

Mokslinių tyrimų administracija yra 12 kreditų, keturių kursų absolventų pažymėjimo programa, siūloma asinchroninėje, 100% interneto aplinkoje. Tai reiškia, kad mes siūlome maksimalų lankstumą, kad galėtume patenkinti darbo specialistų poreikius. Nėra internetinių susitikimų ar nustatytų laikų, kai reikės prisijungti; tiesiog pateikite savo kursinius darbus prieš paskelbtą terminą ir patikrinkite atgal, kad gautumėte atsiliepimus iš instruktorių ir klasiokų.

Kaip šios programos studentas, jūs įgysite mokslinių tyrimų administravimo patirtį. Jūsų klasės draugai greičiausiai bus praktikuojantys specialistai, turintys sveikatos, mokslo ar akademinį pagrindą, kurie dirba arba ieško darbo tokiose srityse, kuriose reikalinga ši specializacija.

Ar jums tinkamas kursas?

Ar internetinis kursas jums tinka? Štai keletas įspėjimų apie mokymąsi internete, prieš pradėdami išsigelbėti.

Internetiniai kursai gali pareikalauti daugiau laiko nei universitetuose.

 • Jei jus domina internetinis kursas, nes manote, kad tai bus mažiau darbo nei tradicinis akis į akį, šis mokymosi stilius jums gali netikti. Patikėkite ar ne, jūs galite praleisti daugiau laiko mokytis ir užpildyti užduotis internetinėje aplinkoje, nei jūs į universiteto kursą. Kaip tai gali būti? Internetinė aplinka yra teksto ir veiklos pagrindas. Norėdami bendrauti su savo instruktoriumi ir kitais dalyviais, turite įvesti pranešimus, rašyti atsakymus ir įkelti rašytines užduotis, kurios gali atsirasti dažniau nei tradiciniuose kursuose. Be to, paskaitų medžiagos skaitymas ir įsitraukimas į mokymosi veiklą gali užtrukti ilgiau nei klausytojo paskaita. Daugelis dalyvių mano, kad internetinis kursas yra bent jau toks pat darbas kaip ir universiteto kursuose; kai kurie sako, kad jų internetinis kursas susijęs su daugiau darbo. Tačiau dauguma dalyvių mano, kad šis papildomas darbo krūvis yra daugiau nei kompensuojamas dėl to, kad jie sugebėjo „eiti į klasę“, kai jie turėjo laiko, ar tai būtų 2 val. daug kūrybinės veiklos ir mokymosi patirties. Užuot paskaitę, esate aktyvus mokymosi proceso dalyvis. Daugelis dalyvių mano, kad tai yra malonesnė ir didina jų gebėjimą pritaikyti tai, ką jie mokosi.

Internetiniai kursai reikalauja gerų laiko valdymo įgūdžių.

 • Vienas iš daugelio internetinių kursų privalumų yra tas, kad galėsite dirbti savo kursinių darbų metu, kai norite ir kur norite. Tačiau internetiniai kursai nėra savarankiški kursai. Yra užduočių terminai, kaip ir universiteto kurso metu. Tai gali būti labai lengva praleisti šiuos terminus ir atsilikti savo kursinių darbų metu. Terminų nesilaikymas yra pagrindinė priežastis, kodėl internetiniai dalyviai nepavyksta. Tai lengva atidėlioti ir atidėti skaitymą, uždelsti pranešimų paskelbimą diskusijų forume ir pamiršti įkelti rašytines užduotis. Kaip ir daugeliu dalykų, jei jūs tinkamai nevykdote savo laiko, atsidursite palaidotas po tariamai neįveikiamu kursinių kalnų kalnu. Internetiniai kursai reikalauja, kad savarankiškumas draustų laiko, kad baigtų studijas. Tai reiškia, kad jūs turite atlikti internetinį mokymąsi prioritetu ir neleisti kitai veiklai.
 • Tai reiškia, kad viena kokybė, kurią turėsite atlikti, yra „disciplina“. Nors būsite internetinės bendruomenės dalis ir dirbate su kitais internetu, jūsų pareiga yra prisijungti ir dalyvauti. Tai gali būti pernelyg lengva atjungti prisijungimą, kai ne jums sako, kad tai daryti tam tikru laiku kiekvieną dieną. Jūs pats turite sukurti sau tvarkaraštį, kad įsitikintumėte, jog dalyvaujate savo klasėje, ir kad suteikiate sau pakankamai laiko užduotims atlikti.

Internetinis kursas gali sukurti atskirtį nuo savo bendraamžių.

 • Studijuojant vien tik su kompiuteriu, kaip jūsų draugu, gali būti nepatenkintas žmogus, kuriam reikalinga aukšto lygio socialinė veikla. Internetinė aplinka yra daug kitokia atmosfera, kuri pripranta. Turėtumėte žinoti apie tokius izoliacijos jausmus ir būti pasiruošę ieškoti pagalbos, jei jie pradeda trukdyti studijoms. Greitas el. Laiškas klasės draugui ar instruktoriui gali padėti jums jaustis geriau prisijungus, jei trūksta bendruomenės jausmo. Tai nereiškia, kad jūs neturite sąveikos su savo klasės draugais internetiniame kurse. Iš tiesų, daugelis internetinių dalyvių patvirtina, kad internetiniai kursai dažniau teikia bendravimą su bendraamžiais ir instruktoriais. Tiesą sakant, daugelis mūsų dalyvių teigia, kad geriau pažinti savo kolegų klasiokus šio tipo mokymosi aplinkoje.

Atsiliepimai apie jūsų žinutes ir instruktorius gali būti riboti ir uždelsti.

 • Tradicinėje klasėje, dalyviai gaus tiesioginius atsiliepimus iš savo bendraamžių. Tokia neatidėliotina interneto aplinka nebus. Jei jums reikia daugiau neatidėliotinų atsiliepimų apie savo diskusijų komentarus, jei jums reikia užduoti daug klausimų, kad galėtumėte suprasti sąvoką ar užduotį, jei jums reikia gestų ar veido išraiškų, kad gautumėte tašką ar suprastumėte komentarus iš kitų, tada internetinis mokymasis dabar gali būti geriausias pasirinkimas.
 • Be to, jūsų instruktoriaus atsiliepimai bus pateikti tik rašytinių pastabų, o ne žodinių pastabų forma. Tradiciniuose kursuose instruktoriai pasirūpina darbo valandomis arba imasi specialių priemonių susitikimui su dalyviais. Internetiniame kurse paprastai nėra kontaktų su savo instruktoriumi. Jei manote, kad norint sėkmingai matyti savo instruktorių, mokymasis internetu gali būti netinkamas. Tačiau turėtumėte planuoti didžiąją dalį savo kontaktų su savo instruktoriumi el. Paštu ar kitais elektroniniais ryšiais. Be to, tokie pranešimai susideda iš grįžtamojo ryšio, nors dauguma internetinių instruktorių gerai reaguoja į elektroninius ryšius per trumpą laiką.

Internetiniai kursai reikalauja aktyvaus besimokančiojo.

 • Internetiniai kursai priklauso nuo to, ar dalyviai yra aktyvūs besimokantieji, nes tikimasi, kad besimokantieji ieškos papildomos informacijos iš interneto (pvz., Straipsnių ir tinklalapių), kurie bus įterpti į rašytines ir rašytines užduotis. Dauguma tradicinių kursų yra pasyvus mokymasis, perduodant informaciją per paskaitas klasėje, kuri atima laiką nuo diskusijų. Internetinėje aplinkoje bus parsisiųstos trumpos garso paskaitos, tačiau dauguma virtualiosios klasės susideda iš aktyvios mokymosi veiklos, pvz., Diskusijų forumas, internetinis grupės darbas, rašto darbai.
 • Taigi, norint gerai atlikti internetinį kursą, turite būti (arba tapti) nepriklausomu besimokančiuoju. Taip pat yra ir privalumų. Tai, kad internetinis švietimas suteikia galimybę būti savarankišku besimokančiuoju, yra tai, ką kai kurie žmonės mėgsta. Daugelis dalyvių naudojasi internetinėmis diskusijomis daugiau nei tiesioginės diskusijos. Kai kurie dalyviai yra bauginami kalbėdami prieš grupę arba nenori atsakyti į klausimą, nebent jie žino, kad jie teisūs. Diskusijos internete suteikia jiems laiko apmąstyti ir suformuluoti diskusijų komentarus, taip pat perskaityti ir perskaityti kitų komentarus, kol jie patys savaime pereina į pokalbį. Be to, dalyviai, kuriems anglų kalba yra antroji kalba, dažnai jaučiasi patogiau su papildomu laiko suprasti ir atspindėti, nes gali būti lengva šiek tiek prarasti greito pokalbio klasėje.
 • Vienas iš svarbiausių internetinio mokymosi privalumų yra aktyvaus mokymosi stiliaus ir mokymosi iš savo bendraamžių dėmesys. Taigi, jei galite valdyti papildomą darbą, kurį gali sukelti internetinis mokymasis, plėtoti gerus vadovavimo įgūdžius, priprasti prie tiesioginės sąveikos stokos ir toleruoti vėluojamą grįžtamąjį ryšį, tada būkite pasirengę pasinaudoti internetinio mokymosi nauda!

Programos užbaigimo tvarkaraštis

 • Visi keturi kursai bus pasiūlyti bent kartą per metus, kad galėtumėte užbaigti programą per vienerius metus.
 • Dalyviai gali pradėti programą bet kurio termino pradžioje.
 • Nors dauguma studentų užbaigia programą per vienerius metus, jums bus leista iki trijų metų užbaigti programą.

Kursai

MHS 601: Įvadas į mokslinių tyrimų administraciją (3 kreditai)

 • Studentams suteikiama apžvalga apie sudėtingą aplinką, kuri remia akademinių tyrimų įmonę iš istorinės ir evoliucinės perspektyvos, įskaitant seminalinių studijų ir mokslinių tyrimų prieštaravimų pavyzdžius.

MHS 618: Mokslinių tyrimų reguliavimo ir teisiniai klausimai (3 kreditai)

 • Studentai supažindina su etiniais, teisiniais ir reguliavimo klausimais, susijusiais su dalykų, asmeninio privatumo ir institucinių reikalavimų laikymusi.

MHS 635: Dotacijos ir sutarčių valdymas moksliniuose tyrimuose (3 kreditai)

 • Šis kursas apima visas temas, susijusias su dotacijų valdymu ir apdovanojimais.

MHS 640: technologijų perdavimas (3 kreditai)

 • Šis kursas supažindina su intelektinės nuosavybės koncepcija, skatindamas technologines naujoves ir skatindamas ekonominį vystymąsi.

Domina magistro laipsnis?

Mokslinių tyrimų administracijos sertifikatas yra sukraunamas įgaliojimas, kurį galima taikyti sveikatos mokslų magistro laipsnį. 30 kreditų „MS Health Science“ programa yra prieinama tik internete ir gali būti užpildyta iki 18 mėnesių. Sėkmingai užbaigus sertifikatą, visi 12 kreditų yra visiškai perkeliami į MS sveikatos mokslo programą, o GRE reikalavimas netaikomas. Tai reiškia, kad baigę sertifikatą, būsite 18 kreditų nuo magistro laipsnio!

Jei pageidaujate užbaigti magistro ir pažymėjimo kursinius darbus, prašome pateikti savo magistrantūros studijų programą. Šiuo atveju GRE reikalavimas nebus atšauktas.

Priėmimas

Priėmimas į šią internetinio sertifikato programą yra selektyvus. Reikalingas JAV bakalauro laipsnis arba jo atitikmuo ne JAV švietimo įstaigoje. Jokių specialių bakalauro studijų kursų nereikia ar rekomenduojama.

Sertifikato programa gali būti vykdoma visą ar ne visą darbo dieną. Tarptautiniams dalyviams vizos nereikalingos, nes programa siūloma internete.

Reikalingos taikomosios medžiagos

Visos paraiškos medžiagos turi būti pateiktos elektroniniu būdu, išskyrus jūsų stenogramą, kuri bus pristatyta tiesiogiai magistrantūros mokyklai.

 • Užpildyta internetinė paraiškos forma.
 • Transkriptai iš visų ankstesnių kolegijų / universitetų. Pateikite oficialius dokumentus Graduate School (žr. Žemiau adresą) paraiškos pateikimo metu. Asmenys, kuriems siūloma atvykti, turės pateikti oficialius dokumentus (kaip nurodyta toliau vidaus ir tarptautiniams dalyviams) prieš registraciją, kad patikrintumėme, kol mūsų pasiūlymas nėra laikomas oficialiu.
  • Vietiniai transkriptai: Oficialūs dokumentai turi būti išduodami išduodančių institucijų užplombuotuose vokuose, patvirtinančiuose nurodytą laipsnį. Kopijos, atidaryti ar neuždaryti vokai, neoficialus spaudinys ar faksimiliniai dokumentai nebus priimami kaip oficialūs dokumentai. Procesas, per kurį universitetai gali paprašyti transkriptų, gali užtrukti daug savaičių, todėl planuokite atitinkamai.
  • Tarptautiniai transkriptai: Tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti vieną (1) oficialią anglų kalbos teksto kopiją ir vieną (1) oficialią gimtosios kalbos tekstą arba ženklo lapą iš kiekvienos kolegijos ar universiteto.
 • Gyvenimo aprašymas arba atnaujinimas - pateikti kartu su internetine paraiška.
 • Akademinių tikslų ir profesinių interesų pareiškimas - pateikite su internetine paraiška akademinio tikslo (300–500 žodžių) pareiškimą, skirtą a) jūsų tikslui siekti šio pažymėjimo laipsnio, ir b) kaip studijų programa atitinka jūsų bendruosius profesinius tikslus.
 • Maryland rezidentams: Užpildykite „Residency Application“ mūsų svetainėje.
 • Tarptautiniams pareiškėjams: Oficialūs TOEFL arba IELTS balų pranešimai: Tarptautiniai pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, turi būti siunčiami tiesiogiai iš TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) arba IELTS (Tarptautinės anglų kalbos testavimo sistemos) agentūros. Minimalūs reikalingi balai internete yra 80 TOEFL, o 7.0 - IELTS.
 • Visi oficialūs balai turi būti siunčiami tiesiai iš TOEFL (naudokite įstaigos kodą # 5848) arba IELTS į Graduate School.
 • Negrąžinamas paraiškos mokestis - 75 USD (JAV): mokėkite internetu arba atsiųskite tiesiogiai į Graduate School.

Pastaba: GRE scores nereikia įtraukti į šio sertifikato programa. Gali būti prašoma priimti pokalbį (telefonu arba „Skype“).

Programos momentinė nuotrauka

 • 12 Kreditai, reikalingi sertifikato pildymui
 • Mokestis už kredito valandą: $ 635,50 (būsenoje), $ 861.50 ( neveikia )
 • 12: Vidutinis mėnesio, reikalingo sertifikato pildymui, skaičius (gali užtrukti iki 3 metų).

Priėmimo terminai

 • Dabar priimami prašymai 2019 metų rudenį. Paraiškos turi būti pateiktos liepos 15 d.
Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 21, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 26, 2020
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
635 USD
Mokestis už kredito valandą: $ 635,50 (būsenoje), $ 861.50 (neveikia)
Deadline
Liepa 15, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 26, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 15, 2020

Rgp. 26, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 15, 2020
End Date