Tapkite FELASA akredituotu paskirtu veterinarijos gydytoju

Programa „LabVet Europe“ leidžia jums dirbti kaip paskirtas laboratorinis gyvūnų veterinarijos gydytojas pagal 2010 m. ES direktyvą dėl mokslo tikslais naudojamų gyvūnų gamybos, anksčiau žinomą kaip „FELASA“ kategorija D.

„LabVet“ programa yra 100% internetinė programa, skirta suteikti laboratoriniams gyvūnų veterinarijos gydytojams žinias ir įgūdžius, reikalingus jūsų kasdieniniam paskirtam veterinarijos gydytojui.

„Mūsų tikslas - pasiūlyti aukšto lygio, aukštos kokybės ir lengvai prieinamą programą visame pasaulyje paskirtiems veterinarijos gydytojams“

Programos direktorius, profesorius Axel Kornerup

Modulio moduliai

„Labvet Europe“ programą sudaro 6 kursų moduliai. Kiekvienas iš jų suteikia unikalią požiūrį į laboratorinius gyvūnų mokslus. Kartu šie kursai suteikia jums įgūdžių tapti kvalifikuotu veterinarijos gydytoju. Visi kursai mokomi anglų kalba.

6 moduliai yra

 • 1 modulis. Teisės aktai ir veterinarijos komunikacija
 • 2 modulis. Etika, gyvūnų gerovė ir trys R
 • 3A modulis. Gyvūnų priežiūra, valdymas ir veterinarijos ryšiai
 • 3B modulis. Sveikata
 • 3C modulis - genetika ir veisimas
 • 4 modulis. Anestezija, analgezija, chirurgija
 • 5 modulis. DV vaidmuo gyvūnų ligų modeliavime
 • 6 modulis. Įvadas į vietinę aplinką

Mokymas

Ši internetinė mokymosi programa leidžia jums susipažinti su mūsų žiniomis ir mokymu visur, kur esate ir kada tai jums patogi.

Modulio metu rasite tinkamus tekstus, vaizdo įrašus ir garso failus „LabVet Europe“ el. Mokymosi platformoje. Be to, jums bus paprašyta dalyvauti įvairiose internetinėse veiklose, pvz., Diskusijose ir internetiniame savikontrolėje.

Programa baigiama baigiamuoju raštu ir žodžiu.

Ištęstinės studijos, skirtos pritaikyti dirbantiems profesionalams visą darbo dieną. „LabVet“ programa atitinka 6 mėnesius visą darbo dieną. Turite iki 6 metų nuo tos dienos, kai priimami atlikti programą.

Sertifikavimas

Gaukite oficialius dokumentus apie savo kompetencijas

„LabVet Europe“ programą akreditavo Europos laboratorinių gyvūnų mokslo asociacijų federacija (FELASA). FELASA yra pripažinta Europos nevyriausybinė organizacija, kuri - tarp įvairių užduočių - patvirtina institucijas, norinčias mokyti eksperimentuoti su gyvūnais. FELASA akreditacija yra labai pripažinta visose ES valstybėse narėse ir už jos ribų.

Turėdami „LabVet Europe“ programos sertifikatą, turite oficialius dokumentus apie savo kompetencijas ir Europos reikalavimus, keliamus paskirtiems veterinarams, kaip nurodyta Europos Sąjungos direktyvoje 2010/63 / ES, Nr. 25:

„Valstybės narės užtikrina, kad kiekvienas selekcininkas, tiekėjas ir naudotojas turėtų paskirtą veterinarijos gydytoją, turintį patirties laboratorinių gyvūnų medicinoje, arba, jei reikia, tinkamos kvalifikacijos ekspertą, kuriam būtų pavesta teikti patarimus dėl gyvūnų gerovės ir gydymo. „

Pagrindiniai privalumai

Laboratorinių gyvūnų veterinarijos gydytojų, dirbančių ne Europos laboratorijoje, sertifikavimas Europos lygmeniu bus svarbus Europos įmonių poreikių tenkinant darbą su šiomis priemonėmis ir iš Europos žurnalų, kai leidybos darbas buvo atliktas patalpose. .

Jūs gausite nustatyto veterinarijos gydytojo (DV) pradinį lygį, kaip aprašyta Direktyvoje 2010/63 / ES ir „Darbo dokumente dėl bendros švietimo ir mokymo sistemos sukūrimo, kad būtų įvykdyti direktyvos reikalavimai“. 2014 m. Vasario mėn.

Priėmimas

LabVet Europe priėmimo kriterijai

 • Veterinarijos medicinos laipsnis / veterinarijos medicinos daktaras (DVM) arba lygiavertis;
 • Laboratorinė gyvūnų mokslo ES funkcija ABD arba kita FELASA C kategorijos atitikmuo;
 • Mažiausiai dvejų metų darbo patirtis; ir
 • Anglų kalbos mokėjimas

Laboratorinė gyvūnų mokslo ES funkcija ABD

„EU Function ABD“ kursas leidžia jums dirbti nepriklausomai su laboratoriniais gyvūnais pagal ES direktyvą 2010/63 / ES 23.2 straipsnį, anksčiau žinomą kaip FELASA C kategorija.

Kursas praktiškai ir teoriškai supažindina su laboratorinių gyvūnų tvarkymu, laikymu ir naudojimu bei kaip pakeisti, tobulinti ir sumažinti gyvų gyvūnų naudojimą moksliniams tyrimams. Įtraukiamos šios funkcijos: A) procedūrų su gyvūnais vykdymas; B) procedūrų ir projektų projektavimas; ir D) Eutanizuokite gyvūnus.

ES funkcijos ABD kursas reikalauja trumpo vizito į Daniją.

Kaina

 • 3500 EUR „LabVet Europe“
 • 5 000 EUR „Labvet Europe“, įskaitant „EU Function ABD“ kursą

Paraiškų teikimo procesas

Užpildykite paraiškos formą „LabVet Europe“ interneto svetainėje www.labveteurope.ku.dk ir prisiminkite reikiamus dokumentus.

Priėmus ir gavę mokėjimą, galėsite pasiekti mokymosi platformą.

 • TIPAS: Tęstinis profesinis tobulėjimas
 • VIETA: Mokymasis internetu
 • TRUKMĖ: 6–6 metai ne visą darbo dieną (LabVet programa lygi ½ metų dieninių studijų)
 • Kalba: Anglų
 • SERTIFIKAVIMAS: Europos laboratorinių gyvūnų mokslo asociacijų federacijos (FELASA) sertifikuota kaip paskirtas veterinarijos gydytojas. Baigė University of Copenhagen .
 • DALYVIAI: Laboratoriniai gyvūnų veterinarai
 • PATEIKIMAS: Nuolat
 • PAPILDOMA INFORMACIJA: www.labveteurope.ku.dk

Trukmė ir kaina

Pradžios data: Atidaryti registraciją

Trukmė: Neakivaizdinė programa turi būti baigta per 6 metus (lygus 6 mėnesiams).

Kaina: 3500 EUR „LabVet Europe“ arba 5 000 EUR „Labvet Europe“, įskaitant ES funkcijų ABD kursą.

Galutinis terminas: nuolatinis priėmimas ir baigimas

Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 17, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
6 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
3,500 EUR
3500 EUR „LabVet Europe“ arba 5 000 EUR „Labvet Europe“, įskaitant ES funkcijų A / B / D kursą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date