Internetinis kursas: Internetinė CBT (kognityvinė elgesio terapija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Internetinis CBT

Šis internetinis CBT pasiūlymas yra atskira programa tiems, kurie negali asmeniškai atvykti į mūsų CBT pažymėjimą Toronte.121422_coned_1..jpeg

Sertifikatas CBT klinikinės praktikos gydytojams

Kaina: 895 USD HST už modulį

Svarbiausi dalykai:
 • Ši programa susideda iš dviejų lygių; CBT pagrindai ir išplėstinė CBT praktika; studentai gali pasirinkti vieną arba abu lygius
 • Kiekvienas lygis reikalauja 36 valandų / turi būti baigtas ne daugiau kaip per 12 savaičių
 • Studentams reikės praktikos su klientais (gyvai arba „tyčiojantis“)
 • Atminkite, kad šiuose kursuose dažnai yra laukiančiųjų sąrašas (žr. Žemiau)

CBT programos apžvalga

Mūsų internetinė CBT programa, patvirtinta Kognityvinės terapijos akademijos, yra tvirta šio labai reikalingo būdo įgūdžių treniruotė. Studijų metu studentai veda paskaitas, veda pokalbius, analizuoja atvejus ir demonstruoja vaizdo įrašus bei visą praktiką atlieka. Studentai gauna asmeniškus, dėmesingus atsiliepimus iš veteranų mokymo komandos, kuri, kaip žinoma, daro mokymąsi internete įdomų ir įdomų. Internetinė CBT programa, nors ir kilusi iš Kanados, yra visapusiško pobūdžio ir sukurta atsižvelgiant į plačią studentų auditoriją, tiek kultūriškai, tiek atsižvelgiant į praktikos įvairovę. Atminkite, kad reikia mokėti žodžiu ir raštu anglų kalbą.

Programa yra padalinta į du lygius. 1 lygio, CBT - fondai, studentai sužino CBT modalumo pagrindus. 2 lygio, CBT - išplėstinė praktika, studentai išmoksta pritaikyti šias intervencijas pasirinkdami vieną iš trijų srautų (studentai gali priimti daugiau nei vieną srautą, jei nori). Studentai paliks kursą turėdami šio svarbaus būdo kompetenciją ir galės tęsti savo mokymą įvairiose situacijose.

Kurso apžvalga

Visi programos kursai / lygiai yra 36 valandų studijų kursai. Studentai gali pasirinkti baigti mokymą po 1 lygio arba pereiti į vieną iš trijų 2 lygio srautų. Baigę kiekvieną kursą / lygį, studentai įgis tvirtų akademinių pagrindų ir įgūdžiais pagrįstų žinių, taip pat darbalapių rinkinį. galima kopijuoti ir naudoti jų praktikoje. Atkreipkite dėmesį, kad norėdami gauti 2 lygį, studentai turi būti baigę 1 lygį (arba patvirtintą lygiavertį). Kiekvieno kurso / lygio kaina yra 895 USD ir turi būti baigta ne ilgiau kaip per 12 savaičių.

Kursai:
 • 1 lygis. Internetinė kognityvinė elgesio terapija - pagrindai
 • 2 lygis. Internetinė kognityvinė elgesio terapija - pažengusioji praktika
 • Srautas A - CBT su psichine sveikata
 • B srautas - CBT su sudėtinga psichine sveikata (būtina sąlyga: 1 lygis)
 • „C“ srautas - CBT su šeimomis, vaikais121423_coned_2..jpeg

Tinkamumas ir sertifikavimas

Baigę ir pateikę visas užduotis, jas peržiūrėję mokymo grupei, studentai gaus kiekvieno kurso pabaigos pažymėjimą.

Atminkite, kad baigę bet kurį iš šių programos kursų, neturite teisės registruotis Ontarijo socialinių ir socialinių paslaugų darbuotojų kolegijoje arba Ontario registruotų psichoterapeutų kolegijoje. Šiuo metu Kanadoje nėra akredituotų CBT mokymo programų, nes Kanadoje nėra oficialaus CBT akreditavimo proceso. Informuojame, kad šie kursai yra patvirtinti Kognityvinės terapijos akademijos, o jų baigimas patenkins daugumą tęstinio mokymo reikalavimų. Šis kursas taip pat atitinka reikalavimus įstoti į Kanados kognityvinių ir elgesio terapijos specialistų asociaciją.

Atkreipkite dėmesį, kad šios programos kursai yra tinkami tik klinikinį išsilavinimą turintiems studentams, apmokytiems ir galintiems valdyti krizių pacientus.

Pradžia

Gavę mokėjimą, studentai gaus licencijos raktą ir galės pradėti savo studijas. Kurso turinys yra įvairus ir jį sudaro paskaitos, apžvalgos, demonstracijos, papildomi skaitymai ir profesionalūs / refleksiniai pratimai. Nėra jokių testų ar egzaminų; tačiau kiekvienam moduliui yra užduotys, kurios turi būti užpildytos ir pateiktos internetu. Kiekvieno kurso užduotys nebūtinai turi būti baigtos per vieną posėdį, tačiau atkreipkite dėmesį: jūs turite ne daugiau kaip 12 savaičių savo studijoms. Mes laikomės politikos, kurios neišplečiame ar neatnaujiname jums programinės įrangos, kai pasibaigs jūsų 12 savaičių mokymosi laikotarpis. Atitinkamai suplanuokite; jei būsi išvykęs, privalai pasivyti savo darbą. Taip pat atminkite, kad atšaukimo atveju bus taikomas 100 USD administravimo mokestis.

Laukiančiųjų sąrašai

Atsižvelgiant į tai, kad visose mūsų internetinėse programose studentams teikiamas individualus grįžtamasis ryšys, vienu metu galime priimti tik ribotą studentų skaičių. Dėl to registracijos metu jūsų sąrašas gali būti įtrauktas į sąrašą. Jums bus pranešta per kuo trumpesnį laiką su apytiksle pradžios data.

Kognityvinė elgesio terapija - pagrindai (1 lygis)

36 valandos / daugiausia 12 savaičių

895 USD mokestis ir vadovėlis

Kognityvinė elgesio terapija pirmą kartą buvo taikoma praėjusio amžiaus šeštajame ir septintajame dešimtmečiuose, jos pradininkas buvo Amerikos psichiatras dr. Aaronas Beckas. Pirmasis jo taikymas buvo atliekamas stacionare gydomiems pacientams, patyrusiems klinikinę depresiją. Bet, prabėgus dešimtmečiams, dr. Becko intervencijas, kurias reikėjo naudoti, reikia struktūrizuoti, kad jas būtų galima naudoti su daugiau žmonių daugelyje kitų situacijų. Galiausiai CBT išėjo iš stacionaro skyrių ir į plačiąją pasaulio populiaciją. Šis kursas yra išsamus įvadas į kognityvinės-elgesio praktikos pagrindus. Suprojektuoti atsižvelgiant į daugelio studentų kultūrinius ir kontekstinius padarinius, studentai paliks pagrindinius praktinius metodus, kurių reikia praktikai pradėti, įskaitant 20 darbalapių rinkinį (CBT „intervencijos“), kurį galima kopijuoti praktikai. . Atminkite, kad jums reikės jūsų vadovėlio, kai tik pradėsite studijas.

Reikalingas vadovėlis: Josefowitz, Nina ir Myran, David (2017). CBT Made Simple: Klinikinės kognityvinės elgesio terapijos praktikos vadovas. Oaklandas, Kalifornija: Naujosios Harbingerio publikacijos (pastaba: šis tekstas turi būti perkamas per Naująjį Harbingerį, kad būtų galima naudotis įrankiais, naudojamais viso kurso metu).

Kognityvinė elgesio terapija - pažengusioji praktika

A srautas: CBT su psichine sveikata ir priklausomybe

36 valandos / daugiausia 12 savaičių

895 USD mokestis

Dėl daugelio priežasčių beveik visų psichinės sveikatos sutrikimų dažnis greitai auga. Pasaulio sveikatos organizacija prognozavo, kad vien klinikinė depresija iki 2020 m. Taps pagrindine nedarbingumo darbo vietoje priežastimi visame pasaulyje, antra pagal išeminę širdies ligą. Tinka klinikinėje praktikoje turintiems suaugusiųjų psichinės sveikatos sutrikimų, šis lygis bus pritaikytas CBT intervencijoms į dažniausiai kasdienėje praktikoje pastebimus DSM-5 sutrikimus, įskaitant depresiją, nerimą ir narkotikų vartojimą. Šis kursas taip pat padės specialistams išmokti kritiškai mąstyti apie psichinės sveikatos „epidemijos“ pobūdį ir kaip būti permainų agentu joje. Studentai išvyks su patogia kiekvieno gydymo sutrikimo „santrauka“ („kursų paketu“), kurią jie gali nurodyti sesijos metu ir iškart pritaikyti praktikoje. Nereikia vadovėlio.

B srautas: CBT su sudėtinga psichine sveikata

36 valandos / daugiausia 12 savaičių

895 USD mokestis

Praktikuojantys specialistai paprastai susidurs su sudėtingesnio pobūdžio bylomis. Šie iššūkiai gali kilti todėl, kad simptomų sąrašas yra painus dėl to, kad yra daugiau nei viena diagnozė, arba dėl to, kad ši problema yra sudėtinga. Šiame kurse aptariamos asmenybės sutrikimas, OKS, PTSS (vieno ir kelių epizodų traumos) ir bipolinio spektro sutrikimas. Studentai išvyks su patogia kiekvieno gydymo sutrikimo „santrauka“ („kursų paketu“), kurią jie gali nurodyti sesijos metu ir iškart pritaikyti praktikoje. Nereikia vadovėlio.

C srautas: CBT su šeimomis, vaikais ir jaunimu

36 valandos / daugiausia 12 savaičių

895 USD mokestis ir vadovėlis

Keičiantis vienai šeimos sistemos daliai, turi sureguliuoti visas įtaisas. Šiame kurse nagrinėjama, kaip kognityvinį ir elgesio modelį pritaikyti dirbant su poromis, vaikais ir jaunimu. Atidžiau pažvelgę į šiuolaikinius, terapijos kambaryje iškylančius dalykus, studentai supras, kaip kūrybingai ir konkrečiai pritaikyti 1 lygio įgūdžius poroms, vaikams ir paaugliams (4-18 metų). Studentai paliks 80 puslapių įrankių sąsiuvinį, kuriame yra CBT darbalapiai, suformatuoti poroms, vaikams ir jaunimui, kuriuos galima atsisiųsti ir kopijuoti. Šis kursas baigiamas žvilgsniu į „šeimos“ kultūrinius aspektus, ypatingą dėmesį skiriant darbui su pirmosiomis tautomis, aborigenų ir čiabuvių bendruomenėmis. Atminkite, kad jums reikės jūsų vadovėlio, kai tik pradėsite studijas.

Privalomas vadovėlis (2C lygis): Datillio, Frank M (2010). Kognityvinė-elgesio terapija su poromis ir šeimomis. Niujorkas, Niujorkas: „The Guilford Press“

DUK internete

Kokio formato yra kursai?
 • Ši internetinė programa gali būti baigta bet kur, bet jums reikės gero interneto ryšio. Labai stengtasi užtikrinti kokybišką turinio pateikimą ir mokymąsi nenaudojant paskaitų salės. Jūs gausite pažymį „išlaikytas / neįvykdytas“, kuris nustatomas atsižvelgiant į atliktų užduočių kokybę . Jei įdėsite pakankamai pastangų, jums neturėtų kilti problemų pereinant kursą.
Ar turėsiu kontaktą su instruktoriumi?
 • Taip. Mokymo komanda kiekvieną savaitę pažymi jūsų užduotis ir teikia nuolatinį grįžtamąjį ryšį apie jūsų pratimus ir apmąstymus. Kursuose naudojama MSW arba aukštesnio lygio mokymo komanda, kuri taip pat yra praktikuojanti veteranė ir prižiūrėtoja. Visi yra kvalifikuoti dėstyti magistrantūroje ir visi turi didelę klinikinio darbo, mokymo ir (arba) priežiūros patirtį.
Kaip veikia programinė įranga?
 • Kai sumokėsite už savo registraciją, licencijos raktas bus išsiųstas jūsų nurodytu el. Pašto adresu. Tai gali užtrukti iki septynių dienų. Šiuo laikotarpiu reguliariai tikrinkite šlamšto aplanką . Kai jūsų licencija bus aktyvi, prieš pradėdami kursinį darbą, turėtumėte planuoti valandą praleisti orientuodami programinę įrangą. Visais atvejais, jei susidursite su problemomis, jums bus prieinama palaikymo linija (tai bus aptarta jūsų pasveikinimo ir orientacijos metu).
Ar kursai siūlo kokią nors finansinę pagalbą?
 • Šiuo metu ne. Tačiau studentai, kurie yra užsiregistravę OCSWSSW, galės gauti 500,00 USD iš SWSSW profesinės plėtros fondo, kuris kompensuoja tinkamas profesinio tobulėjimo išlaidas.
 • Visi studentai gaus kvitą. Jei norite, taip pat galite paprašyti išduoti T-2202 (arba mokymo, švietimo ir vadovėlių sumų pažymėjimą), kuris yra kasmet išduodama pajamų mokesčio forma, kurioje pripažįstama su švietimu susijusi veikla per mokestinius (kalendorinius) metus. Tai rodo sumokėto mokesčio už mokslą sumą. Turite laiku to pareikalauti iš „ Adler , kad pateiktumėte savo metinį pajamų mokestį - jis nėra išleidžiamas automatiškai.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Built on Adlerian values of mutual respect and collaboration, ADLER continues a 40-year tradition of Adlerian education and training in Ontario.

Built on Adlerian values of mutual respect and collaboration, ADLER continues a 40-year tradition of Adlerian education and training in Ontario. Skaityti mažiau