Internetinis MBA: Verslo Administravimo Meistras (Bostono Universitetas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Meistro apžvalga

Internetinis MBA iš Bostono universiteto Questrom verslo mokyklos yra skirtas profesionalams, norintiems tęsti savo karjerą vis labiau susipynusioje, greitai besikeičiančioje, pasaulinėje skaitmeninio amžiaus ekosistemoje. Ši naujoviška studijų programa yra sukurta nuo pat pradžių pasauliniam besimokančiajam, siekiančiam tarptautiniu mastu pripažinto MBA kredencialo verslo pagrindų iš aukšto rango privataus verslo mokyklos. Šis MBA laipsnis yra 100% internete, pristatomas garsaus Questrom fakulteto ir gali būti baigtas ne visą darbo dieną, per 21 mėnesį.

Internetiniame verslo administravimo magistro laipsnyje kaupiama įžvalga, įgyta vykstant pasauliniams pokalbiams su daugiau nei 3000 pramonės profesionalų ir akademikų dešimtyje pasaulio regionų. Šių pokalbių metu mes sužinojome, kokie lyderių gebėjimai turi paskatinti socialiai atsakingas organizacijas, kuriančias vertę XXI amžiaus pasauliui.

Be pagrindinių verslo disciplinos žinių ir įgūdžių, kurių tikisi darbdaviai (strateginis valdymas, organizacinė elgsena, projektų valdymas, finansų valdymas ir kt.), Studijų programa suteikia pagrindus atsirandančiose srityse, paprastai pasireiškiančiose pasirenkant, pavyzdžiui, skaitmeninę transformaciją, socialinį verslo vaidmenį , duomenimis pagrįstus sprendimus, susijusius su sąžiningumu, globalizacija ir inovacijomis.

Internetiniai MBA studentai tampa besimokančios bendruomenės, kurią sudaro neįvykdyti dėstytojai, pasaulinis talentingų bendraamžių tinklas, daugiau nei 50 000 „Questrom“ absolventų iš daugiau nei 147 šalių ir daugiau kaip 330 000 Bostono universiteto absolventų, dalimi.

  • # 28 novatoriškiausias universitetas, JAV naujienos
  • # 37 MBA JAV, „Financial Times Global MBA Ranking“, 2019 m

Paraiškos reikalavimai

Pilna MBA programos paraiška apima:

  • Internetinė paraiškos forma
  • Paraiškos mokestis (125 USD)
  • Visų dvylikos ar daugiau kreditų universitetų nuorašai. Nuorašai turėtų parodyti akredituotos institucijos suteiktą bakalauro laipsnį ar jam prilygintą akademinės sėkmės įrodymą. Atminkite, kad galime paprašyti, kad būtų išrašyti kursai, kurių mokoma mažiau nei dvylika kreditų, jei pasirodys, kad būtina įvertinti jūsų paraišką.
  • Dabartinis gyvenimo aprašymas, rodantis visą profesinę darbo patirtį. Pareiškėjams rekomenduojama turėti 3 metų darbo patirtį.
  • Vienas profesionalus rekomendacinis laiškas, pageidautina iš ankstesnio ar dabartinio darbdavio.
  • Vienas rašytinis rašinys
  • Tarptautiniai studentai: Jei tarptautiniai studentai nėra kvalifikuoti atsisakyti leidimo, jie privalo pateikti TOEFL, IELTS arba PTE balų ataskaitą.
  • Dalyvaudami paraiškų vertinimo procese, kandidatų gali būti paprašyta įrašyti internetinį pokalbį tik kvietimo pagrindu. Daugiau informacijos apie šį procesą galite rasti čia.

* Pareiškėjai neprivalo kartu su savo paraiškomis pateikti GRE ar GMAT balų. Internetinis MBA yra griežta programa, reikalaujanti kiekybinių gabumų. Priėmimo komitetas ieškos įrodymų to jūsų paraiškoje per ankstesnius kursinius darbus. Jei manote, kad neturite pakankamai įrodymų ankstesniame kursiniame darbe, kad parodytumėte šį gabumą, galite apsvarstyti galimybę pateikti GMAT arba GRE balą, kad patobulintumėte savo paraišką.

Mokymo planas

„BU Questrom Online MBA“ reikalauja 45 kreditų valandų kursinio darbo, kurį sudaro penki 9 kreditų semestro ilgio integruoti moduliai. Mokymo programa yra suprojektuota taip, kad jūs pasirenkate vieną modulį per semestrą, o kiekvienas modulis remiasi vienu prieš jį. Nebereikia jaudintis dėl to, kokius kursus reikia pasirinkti ir kada.

Kiekvienas modulis yra trijų atskirų pagrindinių kursų darbo krūvio ekvivalentas. Tačiau ši novatoriška programos konstrukcija integruodama kiekvieną modulį leidžia jaustis lyg jūs imtumėtės tik vieno.

Mūsų moduliai suteikia integruotą pagrindinių galimybių, reikalingų valdymo sprendimams priimti sudėtingoje globalioje verslo ekosistemoje, perspektyvą. Mes sukūrėme kiekvieną modulį, kad būtų galima sujungti verslo koncepcijas. Užuot studijavę verslą silosuose - rengdami atskirus apskaitos, finansų, rinkodaros, tiekimo grandinės ir kt. Kursus - pamatysite šių pagrindinių verslo disciplinų tarpusavio priklausomybę. Kitaip tariant, jūs studijuosite verslą ir verslo vadybą taip, kaip tai patiriate kiekvieną dieną realiame pasaulyje: kaip sudėtingus tarpusavyje susijusius iššūkius. Pavyzdžiui, kaip jūs paleidžiate naują produktą; ar jūsų verslas yra pasirengęs plėstis savo mastu ir apimtimi; Kaip jūsų organizacija gali sukurti vertę pasauliui?

Taigi, nors nematysite atskirų mūsų dizaino kursų, galite būti tikri, kad mokotės tų pačių pagrindinių sąvokų, kurių tikimasi iš visame pasaulyje pripažinto MBA laipsnio.

Pastaba: mes tikimės, kad kiekvienam moduliui reikės maždaug 9–16 valandų darbo per savaitę.

Kiekviename modulyje jūs taip pat pritaikysite mokymosi koncepcijas ir įgūdžius savo dabartiniame ar ankstesniame darbe, įgysite gebėjimams svarbių vadybos komunikacijos įgūdžių, sustiprinsite savo komandos vadovavimo pasauliui įgūdžius ir patobulinsite savo karjeros plėtros priemonių rinkinį.
Kiekvienas modulis baigiasi veiksmų mokymosi patirtimi ir programa baigiasi kulminaciniu „capstone“ projektu.

Moduliai siūlomi rudens (rugsėjo – gruodžio mėn.), Pavasario (sausio – gegužės mėn.) Ir vasaros (gegužės – rugpjūčio) semestrais. Atsižvelgiant į modulius per penkis semestrus iš eilės, jūs galite baigti savo MBA per 21 mėnesį, o ne visą darbo dieną.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... Skaityti daugiau

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. Skaityti mažiau