Internetiniai skaitmeninės lyderystės ir inovacijų kursai

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje labai svarbu, kad lyderiai suprastų žalingas technologijas, formuojančias ekonomiką, ir turėtų įgūdžių, kad galėtų išnaudoti savo verslui sukurtas galimybes. BrainStation “ skaitmeninio vadovavimo ir inovacijų pažymėjimo kursai skirti demistifikuoti naujausias technologijas ir tendencijas, mokant pagrindų, kuriuos visame pasaulyje pirmaujančios įmonės naudoja inovacijoms skatinti. Šis kursas, kurį moko patyrę skaitmeninių technologijų lyderiai, turintys sėkmės skaitmeninės transformacijos srityje, naujiems ir būsimiems verslo lyderiams suteikia galimybę panaudoti technologijas ir skatinti skaitmeninę transformaciją savo versle.

Ką sužinosite

Suprasti ir panaudoti trikdančią technologiją

Pašalinkite painiavą dėl trikdančių technologijų, kurios daro įtaką verslo įmonėms visame pasaulyje. Supraskite jų galimybes ir tai, kaip jie leidžia naujiems verslo modeliams skatinti skaitmeninę transformaciją.

Taikykite dizaino mąstymą skaitmeninėms galimybėms

Sužinokite apie dizaino mąstymą ir kaip jis naudojamas siekiant nustatyti ir įgyvendinti inovacijų galimybes, nepriklausomai nuo pramonės ar verslo.

Išmokite vadovauti skaitmeninei transformacijai

Visi lyderiai turi žinoti, kaip panaudoti skaitmeninę transformaciją, kad būtų galima greitai diegti naujoves taikant technologijas. Sužinokite, kaip valdyti trikdžius naudojant daugiafunkcines komandas, skaitmeninį kelių žemėlapį ir „Agile“ principus.

Sužinokite iš pirmaujančių pramonės pranešėjų

BrainStation studentai gauna prieigą prie išskirtinių svečių paskaitų ir panelinių diskusijų renginių, kuriuos veda kai kurie pasaulyje pirmaujantys dalykų ekspertai ir profesionalai.

Prisijunkite prie pasaulinio lygio profesionalų bendruomenės

Kai BrainStation kursą, tu mokaisi su geriausiais dalykais. Šiandien prisijunkite prie pasaulinio instruktorių ir studentų tinklo, esančio inovatyviausiose pasaulio organizacijose.

Ką sako mūsų studentai

"Mano patirtis" BrainStation neturėjo nieko fantastiško. Darbuotojai yra nepaprastai profesionalūs, įžvalgūs ir dėmesingi. Priemonės yra puikios ir sukuria idealią aplinką tiek mokymuisi, tiek tinklų kūrimui. Aš tikrai apsvarstyčiau galimybę pasirinkti kitą BrainStation kursą, kad galėčiau tęsti savo profesinį tobulėjimą. . “

Deividas, „Google“

"Geriausia mano patirties, susijusios su" BrainStation patirtis buvo puikūs instruktoriai ir gerai suorganizuota kursų medžiaga. Mane labai sužavėjo tai, ką padarėme klasėje, kurioje daug dėmesio buvo skiriama praktiniams projektams."

Sūnus, kurso ataskaita

„Aš vedžiau daugybę profesinio tobulinimosi kursų, o„ BrainStation “iki šiol buvo mano mėgstamiausia patirtis ... Mokytojai yra šios srities profesionalai ir, atrodo, visada nori skirti papildomo laiko ne pamokoje, kad įsitikintumėte, jog esate pasiruošęs greičiu “.

Ashleigh, „Switchup“

Lanksčios mokėjimo parinktys

BrainStation siūlo keletą konkurencingiausių skaitmeninio mokymosi mokėjimo variantų, turinčių daugybę lanksčių planų ir stipendijų.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... Skaityti daugiau

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. Skaityti mažiau
Niujorkas , Torontas , Vankuveris + 2 Daugiau Mažiau