Internetiniai barjerų kursai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvaldykite pagrindinius barmeno įgūdžius savo laiku, savo tempu. Dabar visą gyvenimą galima įsigyti tik už 24 eurus.

Ką gausite iš mūsų internetinių kursų ...

 • 3,5 valandos vaizdo įrašų pagal pareikalavimą
 • 35 barmeno pamokos
 • 48 kokteilių receptai
 • Prieiga prie mūsų išskirtinės darbo knygos
 • Pažyma iš pirmaujančios barmenų mokyklos išlaikius egzaminą
 • Laisvė mokytis nešiojamajame kompiuteryje, telefone ar televizoriuje

Gaukite visa tai visą gyvenimą, tik už 22 svarus.

* Instruktorius kalba angliškai, tačiau subtitrai yra ispanų, prancūzų, vokiečių ir italų kalbomis.

Slaptas kurso turinio žvilgsnis

Kodėl reikia imtis šio kurso?

Ar norite įsitraukti į pramonę? Tobulinti savo įgūdžius? Ar tiesiog norite išmokti gaminti puikius gėrimus? Kad ir ko ieškotumėte, rasite mūsų internetiniame kurse.

Per pastaruosius 20 metų sukūrėme pirmaujančius barmenų kursus pasaulyje. O šiai internetinei programai savo didelę patirtį pritaikėme 3,5 valandos, sukurdami išsamiausią šios pramonės šakos internetinį barmenų kursą.

Tapk barmenu, kad ir kur būtum

Sužinokite iš geriausių pramonės barmenų

Daugiau nei 20 metų patirtis pramonėje. Daugiau nei 50 000 patenkintų studentų. Virš 25 mokyklų visame pasaulyje. Kai kalbame apie barmenus, mes žinome savo daiktus. Taigi, kai lankysitės mūsų internetiniame kurse, galėsite būti tikri, kad mokotės iš geriausių.

Ugdykite pagrindinius barmeno įgūdžius

Per šiek tiek daugiau nei tris valandas neišmoksite tik kokteilių receptų. Mes iš tikrųjų išmokysime jums esminių metodų ir įgūdžių, reikalingų norint tapti geru barmenu. Atskleiskite mixologijos istoriją. Išmokite pilstymo metodų. Naršykite skonio kombinacijas. Įvaldykite įspūdingus tarnavimo įgūdžius. Mūsų visa tai ir dar daugiau mokys mūsų instruktorius Gavinas Wrigley.

Pasirinkite savo tvarkaraštį

Turite aistros, bet neturite laiko? Šis internetinis kursas yra ypač patogus (ir išsamus) kelias į barmenų pasaulį. Jei norite jaukiai naudotis savo namais, galite žiūrėti ir mokytis ar sekti kartu. Turėdami prieigą visą gyvenimą, galite sustoti ir pradėti bet kada.

cocktail, drinks, liqueur

Susipažink su savo instruktoriumi

Gavinas Wrigley
European Bartender School švietimo vadovas

 • 20 metų mainų pramonėje
 • 6 metai barmeno mokytojas
 • 10 metų - vadovaujančių barų, naktinių klubų ir kokteilių maitinimo įmonių vadovui
 • Teisėjas barmenų varžybose visame pasaulyje

133182_133159_Affiliates_Keystone_Home_0002_Layer11.jpgEuropean Bartender School","author_url":"","source":"European Bartender School"}" />

Kurso turinio apžvalga

Per 3,5 valandos sužinosite ...

Puikiai tarnauja
Gaminant kokteilius, skonių tinkamas vartojimas yra tik ledkalnio viršūnė. Tinkamiausias patiekimas apima viską, pradedant stikliniais indais ir ledu, baigiant garnyru ir maišytuvu. Gavinas kalbės apie tai, kaip susikurti aukščiausią džiną ir toniką, „Aperol spritz“ ir aprūdijusį nagą.

Kokteilių istorija
Barteningas turi turtingą ir patikrintą praeitį, kuri daro didelę įtaką šių dienų pramonei. Eikite į intriguojančią kokteilio kelionę, pradedant nuo 1800-ųjų, iki Amerikos ir tiki laikų uždraudimo - iki šiuolaikinės mixologijos.

Esminiai metodai ir būdai
Šis kursas suteikia jums pagrindinių įgūdžių, kuriuos galėsite įgyvendinti praktiškai už bet kurios juostos. Gavinas išmokys jus, kaip purtyti, pilti, maišyti, maišyti ir sukti. Jis taip pat apims sudėtingesnius metodus, tokius kaip dvigubas butelio užpylimas ir užpylimas.

Įranga
Susipažinkite su pagrindine įranga, kurią naudosite už tikro baro - ar savo pačių baro. Dirbsite su maišomais akiniais, purtyklėmis, filtrais, šaukštais, citrusinių vaisių išspaudikliais, purkštukais, žiguliais ir dar daugiau.

Kokteilių receptai
Laukia nuostabus kokteilių pasaulis. Pradėsite nuo sąvaržėlių, tada greitai pereisite prie sudėtingesnių kūrinių. Atraskite „daiquiri“, „mojito“, baltąją rusų kalbą, „pisco rūgštus“ ir dar daugybę kitų.

Skoniai
Jūs žinote, kas patenka į kokteilį. Dabar laikas sužinoti, kodėl. Gavinas apims penkis pagrindinius skonius: saldus, rūgštus, kartus, sūrus ir umami. Tada jis paaiškins, kaip rasti tinkamą pusiausvyrą ir sugalvos savo kūrybą.

Turite klausimų?

Ar yra egzaminas?
Taip, kurso pabaigoje bus trumpas daugelio pasirinkimų egzaminas, kad galėtumėte išbandyti viską, ką išmokote.

Ar gausiu baigimo pažymėjimą?
Taip, jums bus suteiktas EBS internetinio kurso pažymėjimas su jūsų testo rezultatu ir visko, ko išmokote, santrauka.

Kiek laiko trunka kursai?
Kursas yra šiek tiek daugiau nei trijų valandų trukmės vaizdo turinys, suskirstytas į skirtingas pamokas, apimančias receptus, istoriją ir barmeno patarimus. Galite peržiūrėti epizodus bet kada, kai tik norite.

Kas įtraukta į kursą?
Be internetinių pamokų, taip pat turėsite prieigą prie išsamios darbo knygos, užpildytos receptais, teorija ir paaiškinimais, kuriuos galite mokytis po pamokų.

Ar turiu baigti kursą per tam tikrą laiko tarpą?
Ne, jūs galite baigti kursą savo laiku, savo tempu. Įsigiję kursą, turėsite neribotą prieigą visam gyvenimui.

Kas nutiks baigęs kursą?
Bet kuriuo metu galite grįžti ir peržiūrėti kursų medžiagą. Ir jei mes jus įkvėpė sužinoti daugiau apie barmenų pasaulį, galite pasižiūrėti keletą kitų mūsų siūlomų kursų.

Kodėl šis kursas skirtas tau?

Pasirinkę šį kursą, jūs ...

 • Išmokite praktinių įgūdžių, kuriais galite remtis
 • Ugdykite esminius mainų įgūdžius ir pramonės įžvalgas
 • Įgykite gyvybiškai svarbių žinių apie produktą
 • Pridėkite įgūdžių prie savo CV ir padidinkite savo karjeros perspektyvas
 • Sužinokite, kaip pasidaryti kokteilių asortimentą, kad padarytumėte įspūdį draugams ir šeimos nariams
 • Pasisemkite įkvėpimo kurti savo barą namuose
 • Mėgaukitės lanksčiu mokymosi metodu ir mokykitės savo tempu
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 ye ... Skaityti daugiau

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 years. Skaityti mažiau
Barselona , Londonas , Phuket , Paryžius , Niujorkas , Amsterdamas , Keiptaunas , Stokholmas , Roma , Kos , Sidnėjus + 10 Daugiau Mažiau