Internetinių profesinių technologijų studijų bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pramonės skatinamos naujovės „Pace“

 • Elito akreditacija
 • Specializacijos galimybės
 • Pramonės orientuota mokymo programa
 • Užsakomieji įgūdžiai
 • Patyręs fakultetas
 • Nereikia SAT / ACT **

** Kandidatams, baigusiems vidurinę mokyklą per 4 metus iki paraiškos pateikimo, reikės pateikti SAT balų kopijas.

Programos apžvalga

Seidenbergo kompiuterinių mokslų ir informacinių sistemų mokykla, kaip tik vienas iš nedaugelio nacionalinių kibernetinės gynybos švietimo akademinių kompetencijų centrų, paruošia labai ieškomus technologijų specialistus, turinčius tvirtų, plačių žinių apie informacines technologijas (IT) kelti karjerą ir užimti gerai apmokamas darbo vietas visuose sektoriuose - privačiose įmonėse, ne pelno organizacijose, teisėsaugos ir vyriausybinėse įstaigose.

Didesnis profesinės karjeros dėmesys nei BSIT laipsnis, 100 proc. Internetinių profesinių technologijų studijų bakalauras sujungia praktinę teoriją su dabartinėmis realaus pasaulio problemų sprendimo strategijomis, kurias mūsų paskirtas fakultetas turi tiesioginės patirties taikydamas darbo vietoje. Aukštos kvalifikacijos ir atsidavusį fakultetą sudaro kibernetinės kriminalistikos tyrėjai, ekspertai liudytojai JAV federaliniame teisme, verslo technologijų savininkai ir telekomunikacijų ekspertai, kurie visi yra geri mokyti internetinėje aplinkoje.

Mūsų mokymo programa yra nuolat tobulinama, kad atitiktų Nacionalinės saugumo agentūros ir Tėvynės saugumo departamento nustatytus standartus. Pasinaudokite glaudžiais universiteto ryšiais su šiomis ir kitomis agentūromis, studijuokite pasaulinio tinklo technologijas ir įgykite praktinės patirties dirbdami virtualiose laboratorijose.

Pasinaudokite mūsų dosnia perkėlimo politika, taip pat galimybe pritaikyti gyvenimo / darbo patirtį, kad gautumėte kolegijos kreditą, ir pasirinkti tarp verslo technologijų lyderystės ar kompiuterinės kriminalistikos koncentracijos :

Verslo technologijų lyderystės koncentracija

Tapkite vertingu, pasitikinčiu ir efektyviu verslo technologijų lyderiu, kuris yra pajėgus derinti techninius projektus su strateginiais tikslais ir bendrauti su darbuotojais visais organizacijos lygiais.

Kompiuterinės kriminalistikos koncentracija

Įgykite kvalifikaciją tapti labai geidžiamu kompiuterinės teismo medicinos specialistu, turinčiu darbinių žinių apie baudžiamojo teisingumo sistemą, kibernetinius nusikaltimus ir geriausią apsaugos bei gynybos praktiką, naudojamą kibernetinio saugumo pramonėje.

Profesinių technologijų studijų bakalauras: Verslo technologijų lyderystės koncentracija

Nurodykite savo darbdavio techninę raidą

Strateginiai verslo tikslai nuolat auga ir keičiasi IT srityje. Vadovas, turintis įgūdžių greitai suderinti techninius projektus su darbdavio tikslais, o kartu ir veiksmingai bendraudamas su technologijų vartotojais visais organizacijos lygiais, bus unikalioje padėtyje sėkmei.

Pakelkite savo kvalifikaciją ir pasiruoškite tapti efektyviu vadybininku per „Pace University“ internetinių profesinių technologijų studijų srities verslo vadybos koncentracijos „BS“ vadybininką. Mūsų pramonė orientuota mokymo programa tinkamai parengia studentus vertinti, projektuoti ir įgyvendinti verslo technologinius sprendimus. Studentai įgyja pasitikėjimo savo sugebėjimu panaudoti geriausią projektų valdymo patirtį, kad efektyviai valdytų aukšto lygio verslo planus, ir pasinaudoja mūsų artimais ryšiais su profesinėmis organizacijomis ir vyriausybinėmis agentūromis, įskaitant Kompiuterijos akreditacijos komisiją, Nacionalinę saugumo agentūrą, Tėvynės saugumo departamentą ir CISCO.

Mokymo planas

Atsižvelgiant į teisę į perkėlimo kreditą ir išankstinio mokymosi įvertinimo (PLA) kreditus, kurie gali būti suteikiami už gyvenimo / darbo patirtį, dabartiniai ir trokštantys technikos specialistai gali baigti profesinių technologijų studijų bakalauro laipsnį per Verslo technologijų lyderystės koncentracijos ne visą darbo dieną per trejus metus. , po du kursus per semestrą.

Iš viso laipsnio reikalavimai: 120 kreditų
 • Kreditų perkėlimas: 56–64 kreditai
 • Laipsnio baigimo reikalavimas: 56–64 kreditai

Profesinės technologijos studijos: Kompiuterinės kriminalistikos koncentracija

Nusikaltimų sprendimas už ekrano

Mobiliojo telefono pažeidžiamumas. Duomenų pažeidimai. Kibernetinis džihadizmas. Vietiniai ekstremistai socialinėje žiniasklaidoje. Mūsų technologijai tobulėjant, taip pat ir skaitmeniniai nusikaltimai kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams. Techninės teismo kompiuterijos specialistai yra labai ieškomi privačių kompanijų, teisėsaugos ir vyriausybinių agentūrų.

Internetinių profesinių technologijų studijų BS su kompiuterine kriminalistika koncentracija suteikia studentams tvirtų, plačių žinių apie informacines technologijas ir praktinį baudžiamojo teisingumo sistemos bei elektroninių nusikaltimų supratimą. Studentai įgis praktinės patirties sprendžiant elektroninius nusikaltimus virtualiose laboratorijose ir turės galimybę kurti kompiuterinių tinklų saugumo planus. Mūsų fakultetas suteikia didelę patirtį internetinėje mokymosi aplinkoje, kad studentams būtų lengviau suprasti realaus pasaulio problemas ir sprendimus, kuriuos kuria ir naudoja didžiosios įmonės.

Pace universiteto Seidenbergo mokyklą Nacionalinė saugumo agentūra ir Tėvynės saugumo departamentas paskiria kaip Nacionalinį akademinės kompetencijos kibernetinės gynybos srityje centrą.

Mokymo planas

Atsižvelgiant į teisę į perkėlimo kreditą ir išankstinio mokymosi įvertinimo (PLA) kreditus, kurie gali būti suteikiami už gyvenimo / darbo patirtį, dabartiniai ir trokštantys verslo specialistai gali baigti profesinių technologijų studijų bakalauro studijas, sutelkdami kompiuterinės kriminalistikos studijas ne visą darbo dieną per trejus metus. , po du kursus per semestrą.

Iš viso laipsnio reikalavimai: 120 kreditų
 • Kreditų perkėlimas: 56–64 kreditai
 • Laipsnio baigimo reikalavimas: 56–64 kreditai

Mūsų studentai siekia

Profesinių technologijų studijų bakalauras yra skirtas tiems žmonėms, kurie supranta, kad sėkminga, ilgalaikė šios srities karjera reikalauja ne tik įgūdžių diegti verslo technologinius sprendimus ar atlikti techninius teismo ekspertizės tyrimus, bet ir pasitikėjimo, kad būtų galima suprasti jų išspręstų problemų teorijos. Mūsų studentai nori padidinti savo karjerą ir užsidirbti galimybių, baigdami bakalauro laipsnį palaikomoje, į karjerą orientuotoje mokymosi aplinkoje.

Mūsų programa pateikiama

 • Patobulinta kompetencijos sritis per specializacijos galimybes dabartiniams ir būsimiems kompiuterių teismo medicinos technikams bei IT specialistams ir vadybininkams.
 • Studijuokite su aukštos kvalifikacijos dėstytojais, turinčiais didelę pramonės patirtį ir dėmesingumą unikaliems besimokančių suaugusiųjų aspektams internetinėje aplinkoje.
 • Ugdykite užsakomuosius techninius įgūdžius ir gebėjimą vertinti, projektuoti ir įgyvendinti verslo technologijas ar elektroninių nusikaltimų sprendimus.
 • Kiekviename žingsnyje gaukite individualizuotas karjeros konsultacijas.
"Kompiuterių ir informacinių technologijų profesionalai uždirba daugiau nei 45 tūkst. USD daugiau nei vidutinis metinis darbo užmokestis už visas profesijas (2017 m.)."

- Darbo statistikos biuras

Mokymas ir mokesčiai

 • 555 USD už kreditą
 • Technologijos mokestis
  • 60 USD per semestrą (ištęstinių studijų studentai, rudenį ir pavasarį)
  • 100 USD per semestrą (studentai, imantys 12 ar daugiau kreditų)
 • 50 USD „ProctorU“ mokestis

Kai kuriems kursams gali reikėti papildomų mokesčių.

Pastaba: „Pace University“ pasilieka teisę keisti mokslą ir mokesčius.

Priėmimo sąlygos

Būsima pradžios data
 • Kita pradžios data yra 2020 m. Sausio 16 d.
 • Užpildytos paraiškos turi būti pateiktos iki 2019 m . Gruodžio 23 d .
Paraiškos teikimas ir peržiūra

Studentai turi penkias galimybes kiekvienais metais pradėti vykdyti internetinę studijų programą, įskaitant dvi rudenį, dvi pavasarį ir vieną vasarą.

Kandidatams bus pranešta el. Paštu per dvi savaites nuo paraiškos pateikimo dienos.

Priimti studentai gaus papildomos informacijos apie tai, kaip pateikti įmoką, kad būtų užtikrinta jų vieta programoje, ir kaip susitarti dėl susitikimo su akademiniu konsultantu.

Be to, priimtas studentas galės inicijuoti prašymą, kad būtų priimti pervedimo kreditai, ir gaus instrukcijas, kaip atlikti preliminarų pervedimo kreditų vertinimą.

Kandidatai gali kreiptis ne vėliau kaip prieš mėnesį iki norimos pradžios datos. Mes raginame būsimus studentus, jei įmanoma, pateikti savo paraiškas gerokai anksčiau laiko. Tai ypač svarbu tiems, kurie planuoja panaudoti federalinę finansinę paramą

Kandidatai taip pat gali naudotis pareiškėjų portalu norėdami patikrinti savo paraiškos būseną. Palaukite 24 valandas po paraiškos pateikimo, kad galėtumėte naudoti šį įrankį.

Priėmimo sąlygos

Kandidatai, norintys gauti bakalauro laipsnį, turėtų turėti ne mažiau kaip 56 baigtus kolegijos kreditus, kuriuos galima perkelti. Kandidatai, turintys mažiau nei 56 reikalavimus atitinkančius kolegijos kreditus, turėtų kreiptis į AA bendrųjų menų ir mokslų laipsnį. Įstoję studentai taip pat gali kreiptis dėl išankstinio mokymosi vertinimo (PLA) kreditų, kurie gali būti suteikiami už gyvenimo / darbo patirtį.

Kandidatai į bakalauro laipsnį turėtų būti ne mažesni kaip 2,5 GPA perkėlimo, išskyrus verslo studijų kandidatus, kurių minimalus GPA turi būti 2,75. Kandidatai į asocijuoto mokslo laipsnį turėtų turėti minimalų GPA vidurkį 80 arba 2,5 pagal 4,0 skalę. Tie, kurių GPA yra mažesnis nei reikalaujama, gali pateikti vieno puslapio esė ar asmeninį pareiškimą, kuriame būtų išspręsta, kodėl programa tinka, ypač atsižvelgiant į internetinę mokymosi aplinką, ir pateikti bet kokį pranešto GPA pagrindimą.

Priėmimo medžiaga
 • Užpildytą internetinę paraišką
 • Dabartinis, profesionalus gyvenimo aprašymas
 • Asocijuotojo laipsnio kandidatai, baigę vidurinę mokyklą per ketverius metus iki paraiškos pateikimo, turės pateikti savo SAT balų kopijas.
 • Oficialūs koledžo / universiteto nuorašai * iš visų anksčiau lankytų institucijų
 • Oficialus vidurinės mokyklos nuorašas, diplomas ar GED pažymėjimas

Popierinius nuorašus galima siųsti šiuo adresu:

 • Pace University Online
 • Įspėjimas: Lisa Slingerland
 • 100 „Summit Lake Drive“
 • Valhalla, NY 10595

Skaitmeninius nuorašus galima siųsti šiuo adresu:

 • Pace universitetas
 • Įspėjimas: Lisa Slingerland
 • paceonlineadm@pace.edu

Tarptautiniai studentai, kurių pagrindinė mokykla nemokė anglų kalbos ir gyvena ne JAV, privalo pateikti vieną iš šių anglų kalbos balų:

 • TOEFL
  • Popierinė versija: 550
  • Kompiuterinė versija: 213
  • Internetinė versija: 80
 • IELTS: 6.5
 • „Pearson PTE“: 54

Taip pat susipažinkite su papildomais priėmimo reikalavimais, išvardytais mūsų tarptautinių studentų puslapyje.

* Kandidatai turėtų atkreipti dėmesį, kad „Pace“ šiuo metu nepriima paraiškų iš būsimų studentų, gyvenančių Kalifornijoje ar Masačusetso valstijoje.

Paraiškų teikimo procesas buvusiems „Pace“ studentams

Asmenims, kurie anksčiau yra lankęsi Pace universitete, bet nėra baigę studijų, gali būti keičiamas priėmimo procesas, jei jie nori grįžti baigę mokslus. Asmenys, atitinkantys šį kriterijų, turės pradėti procesą užpildydami šias formas:

 • Studijų formos atnaujinimas
 • Pagrindinės formos pasikeitimas

Be to, turėsite pateikti dabartinį, profesionalų gyvenimo aprašymą, asmenines esė nuo vienos iki dviejų pastraipų apie tai, kaip, jūsų manymu, programa jums bus naudinga, ir oficialius nuorašus iš bet kurios institucijos, kurioje lankėtės, palikę Pace universitetą.

Popierinius nuorašus galima siųsti šiuo adresu:

 • Pace University Online
 • Įspėjimas: Lisa Slingerland
 • 100 „Summit Lake Drive“
 • Valhalla, NY 10595

Skaitmeninius nuorašus galima siųsti šiuo adresu:

 • Pace universitetas
 • Įspėjimas: Lisa Slingerland
 • paceonlineadm@pace.edu

Visą medžiagą galima siųsti „Pace Online Admissions Office“ el. Paštu paceonlineadm@pace.edu arba faksu faksu (914) 989-8681.

Norėdami pradėti pokalbį apie grįžimą į „Pace“, susisiekite su priėmimo konsultantu adresu emailcompletion@pace.edu arba (866) 815-5166.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pace University is a comprehensive, independent University with campuses in New York City and Westchester County. Nearly 13,000 students are enrolled in undergraduate and graduate degree programs in t ... Skaityti daugiau

Pace University is a comprehensive, independent University with campuses in New York City and Westchester County. Nearly 13,000 students are enrolled in undergraduate and graduate degree programs in the Lubin School of Business, the Dyson College of Arts and Sciences, the Seidenberg School of Computer Science and Information Systems, the School of Education, the School of Law and the College of Health Professions. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje