Internetinių duomenų bakalauro duomenų ir verslo analizė

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

  • Lankstus žingsnis: Padarykite per trejus ar net šešerius metus
  • Pasaulyje žinomos institucijos:
    • The London School of Economics and Political Science užima antrąją vietą pasaulyje pagal socialinių mokslų ir vadybos reitingą pagal QS World University Rankings.
  • Skirta įvairaus amžiaus ir patirties lygiams: Ši programa priima įvairaus amžiaus ir patirties lygius, įskaitant naujus studentus, perkeliančius studentus ir patyrusius specialistus.
  • Įgūdžiai, kurių reikia paklausai: sukurkite būtiniausius duomenų įgūdžius, kurių reikia darbdaviams, ir sukurkite tvirtą pagrindą matematikos, statistikos ir ekonomikos srityse.

Internetinė BSc duomenų mokslo ir verslo analizė iš Londono universiteto ruošia naujus ir grįžtančius studentus į karjerą ir duomenų magistrantūros studijas. Turėdama akademinę kryptį iš Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokyklos (LSE), užimančios socialinių mokslų ir vadybos antrąją vietą pasaulyje pagal QS World University Rankings (2020) , ši programa orientuojasi į esminius techninius ir kritinio mąstymo įgūdžius.

Internetinė BSc duomenų mokslo ir verslo analizė iš Londono universiteto, turinti akademinę kryptį iš LSE, suteikia studentams galimybę įgyti būtinus techninio ir kritinio mąstymo įgūdžius ir pasiruošti karjerai duomenų mokslo, analizės ir kitose augančiose srityse, kol jie dirba, nepersikeldami. .

Dėmesys pagrindiniams duomenų įgūdžiams ir akademinei krypčiai iš LSE, „QS World University Rankings“ (2020 m.) Užėmė antrą vietą pasaulyje socialinių mokslų ir vadybos srityje.

  • Įsitraukdama į LSE akademinę kryptį, ši internetinė studijų programa suteikia jums techninių ir kritinio mąstymo įgūdžių.
  • Sukurkite būtiniausius techninius įgūdžius, skatinančius karjeros, organizacijų ir ekonomikos augimą. LSE teikia visas akademines kryptis.
  • Atraskite į žmones orientuotą internetinį mokymąsi, reikiamus techninius įgūdžius ir patrauklias akademines kryptis iš LSE.
  • Ugdykite paklausos duomenų analizės įgūdžius ir pasiruoškite karjerai ar magistrantūros studijoms sparčiai besiplečiančioje duomenų mokslo srityje.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

London School of Economics and Political Science (LSE) is one of the foremost social science universities in the world.

London School of Economics and Political Science (LSE) is one of the foremost social science universities in the world. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje