Internetinės MA žvalgybos ir saugumo studijose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

The Citadel žvalgybos ir saugumo studijų magistras (ISS) parengia studentus stiprinti nacionalinį saugumą per žvalgybos ir tėvynės saugumo vadovus. Geriausia žvalgybos duomenų rinkimo ir analizės bei nacionalinio saugumo praktika kartu su dabartine teorija, tyrimais ir patirtimi suteikia studentams pagrindą, reikalingą ugdyti kritinį mąstymą, glaustą rašymą ir veiksmingą instruktažą. Įdiegdama taikomus valdymo principus ir politikos analizę, programa ugdo lyderystės įgūdžius sėkmingai spręsti saugumo ir žvalgybos problemas, su kuriomis susiduria JAV.

Kuo The Citadel “ ISS programa išskirtinė?

Skirtingai nuo tradicinių studijų programų, kurios teoriškai ir konceptualiai ruošia studentus tolesniems akademiniams tyrimams, The Citadel “ ISS programa sujungia teoriją ir praktiką, kad suteiktų realaus pasaulio įgūdžius, reikalingus norint patekti į viešąją ir privačią žvalgybos areną ir ją tobulinti.

Ši programa yra visiškai prisijungusi, kad užtikrintų maksimalų lankstumą studentams ir tuo pačiu leistų ISS programai pritraukti mokymus iš žvalgybos specialistų, esančių visame pasaulyje.

Studentai, priimti į intelekto ir saugumo studijų magistrantūros programą (ISS), gali tuo pat metu stoti į intelekto analizės magistro pažymėjimą. Pažyma apima atskirą prašymą ir priėmimą.

Be to, magistrantūros programa siūlo dvi koncentracijas, kurios abi suteikia magistro pažymėjimą. Abiejų šių koncentracijų kursai laikomi pasirenkamaisiais žvalgybos ir saugumo studijų magistro laipsniais:

  • Kibernetinio saugumo koncentracija
  • Lyderystės koncentracija

security, protection, anti viruspixelcreatures / „Pixabay“

Mokymo planas

Programos programą sudaro 12 kursų (keturi pagrindiniai kursai ir aštuoni pasirenkamieji dalykai). Neprivalomą kibernetinio saugumo koncentraciją sudaro keturi paskirti kursai, į kuriuos atsižvelgiama pasirenkant. Studentai, baigę kibernetinio saugumo koncentraciją, taip pat gauna magistrantūros pažymėjimą kibernetinio saugumo srityje.

Visi kursai dėstomi internetu. Priimti studentai gali būti priimami ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną. Studentai privalo baigti programą per šešerius metus nuo priėmimo termino.

Apdovanojimai ir pripažinimas

The Citadel “ JAV Tėvynės saugumo departamentas ir Nacionalinė saugumo agentūra pavadino Nacionaliniu akademinės kompetencijos kibernetinės gynybos srityje centru .

Atsiliepimai

„Siekti intelekto magistro laipsnio

Oskaras L. Douglasas, '16
Steigėjas


„Mūsų internetinė žvalgybos ir saugumo studijų magistrantūra pritraukia visame pasaulyje dislokuotų žvalgybos bendruomenėje dirbančius studentus - tai sukelia nuostabias diskusijas, kuriose studentai gali derinti teoriją su savo realiojo pasaulio patirtimi. Jei mes nebuvome prisijungę, Tai negalėjo nutikti. Ši nepaprasta sąveika naudinga visiems - pradedančiam studentui ir patyrusiam profesionalui, profesoriui. "

Dr. Carlas Jensenas
Žvalgybos ir saugumo studijų programos profesorius ir direktorius

122379_badge.PNG

Apie The Citadel :

Devynerius metus iš eilės skelbia „ US News“

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Citadel is best known nationally for its Corps of Cadets, which draws students from about 45 states and a dozen countries. The men and women in the Corps live and study under a classical military ... Skaityti daugiau

The Citadel is best known nationally for its Corps of Cadets, which draws students from about 45 states and a dozen countries. The men and women in the Corps live and study under a classical military system that makes leadership and character development an essential part of the educational experience. Skaityti mažiau