Internetinė lanksti MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

⚡️ „Coronavirus“ (COVID-19) atnaujinimas

Laikinai priėmėme virtualiojo mokymo programas, kad mūsų naujieji studentai turėtų galimybę praktiškai pradėti savo programą 2020 m. Vasarą arba rudenį, o tada pereiti prie mokymosi mieste, kai tik Čekija vėl atidarys savo sienas.


Bendradarbiaudamas su Nacionaliniu Amerikos universitetu, Niujorko universitetas Prahoje siūlo lanksčią MBA laipsnio programą, apjungiančią visą gyvenimą trunkantį mokymąsi internetu ir universitete. Nacionalinis Amerikos universitetas yra visiškai akredituotas Aukštojo mokslo komisijoje ir yra Šiaurės Centrinės Asociacijos narys. Nacionalinis Amerikos universitetas yra registruotas kelių šalių švietimo ministerijose, o Nacionalinio Amerikos universiteto verslo skyriui suteikta visiška IACBE akreditacija jos MBA programai.

Internetinės lanksčios MBA koncentracijos sritys

 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Informacinės technologijos
 • Valdymas

10 priežasčių, kodėl reikia įstoti į UNYP MBA programą

 1. Pagerinkite savo užimtumo perspektyvas pasaulyje
 2. Padidinkite savo pajamų potencialą
 3. Patobulinkite savo lyderystės įgūdžius
 4. Sužinokite vietos ir tarptautinėje aplinkoje
 5. Pagilinkite savo sprendimų priėmimo sugebėjimus
 6. Įsitraukite į mokymosi metodus, įskaitant virtualiojo verslo modeliavimą, kviestinius pranešėjus, seminarus, atvejų tyrimus ir bendraamžių mokymąsi
 7. Suprasti naujus dalykus versle ir valdyme, kad būtų sėkmingiau konkurencinėje tarptautinėje aplinkoje
 8. Praktikuokite savo įgūdžius taikydami problemų sprendimo, vaidmenų ir patirtinio mokymosi situacijas
 9. Kitą dieną pritaikykite savo naujus įgūdžius darbe
 10. Dalyvaukite vienintelėje Čekijos MBA programoje su triguba akreditacija iš Čekijos Respublikos (ČAMBAS), JK (BAC) ir JAV (IACBE)

Priėmimo sąlygos

Studentai, pateikdami paraišką internetu, turi pateikti:

 1. UNYP paraiškos forma
 2. Universiteto bakalauro laipsnio notaro patvirtinta kopija - būtiniausias bakalauro diplomas
 3. Oficialūs akademiniai nuorašai tiesiai iš universiteto arba notariškai patvirtinta kopija
 4. Anglų kalbos sertifikatas
  • TOEFL: 79
  • IELTS: 6.5
  • CAE: A, B, C
  • CPE: A, B, C
  • Anglų - vidutinis universiteto bakalauras ar aukštesnis laipsnis
 5. Asmeninis rašinys - trumpas rašinys apie tai, kaip ši programa padės siekti profesinių ir asmeninių tikslų
 6. Du rekomendaciniai laiškai - iš dėstytojų ar vadovų, kurie gali išsiaiškinti kandidato galimybes ir motyvaciją stoti į šią programą. Forma jums bus pristatyta pateikus paraišką.
 7. Gyvenimo aprašymas - atnaujinti
 8. Atitinkama darbo patirtis
 9. Asmens tapatybės dokumento arba paso kopija
 10. Paraiškos mokestis 2000 CZK (negrąžinamas) ≅ 80 EUR arba 115 USD
 11. Motyvacinis pokalbis - pateikę reikiamus dokumentus studentai kviečiami pokalbiui su MBA direktoriumi (asmeniškai arba vaizdo skambučiu)

Atkreipkite dėmesį:

Visi dokumentai turi būti pateikti anglų kalba. Prie dokumentų, kurie originaliai pateikti kita kalba, turi būti pridedamas patvirtintas vertimas į anglų kalbą.

Internetinis lankstus MBA mokslas ir mokesčiai 2020 - 2021 m

 • Programos mokestis: 300 000 CZK
 • Paraiškos mokestis (vienkartinis mokestis): 2 000 CZK (* negrąžinamas)

Mokestis už mokslą ir privalomus mokesčius

 1. Mokestis už mokslą gali būti mokamas tokiu būdu:
  • a) Studentas sumokės UNYP visą studijų kainą ir visus mokesčius likus savaitei iki studijų pradžios pagal patvirtintą MBA programos akademinį kalendorių. Jei studentas iki šios dienos yra sumokėjęs visą studijų mokestį ir visus mokesčius, jam bus suteikiama 5% nuolaida nuo studijų mokesčio.
  • b) Pirmąją studijų mokesčio sumą ir su ja susijusius mokesčius studentas sumokės 50% visos studijų kainos sumos ir įmokas likus savaitei iki studijų pradžios pagal patvirtintą MBA programos akademinį kalendorių vėliausiai. Likusius 50% studijų mokesčio studentas privalo sumokėti ne vėliau kaip per aštuonis (8) mėnesius nuo programos pradžios.
 2. Studentas gali kreiptis dėl apmokėjimo grafiko dėl studijų mokesčio sumokėjimo. Įmokėjus bent 25% įmokos už mokslą ir įmokas , įmokos planas leis Studentui padalinti negrąžintą sumą, padidintą 3% įmokos, į keletą vienodų įmokų (maksimali trukmė 12 mėnesių).

Ar turite klausima? Ar esate pasirengęs kreiptis?

Mūsų priėmimo komanda yra pasirengusi atsakyti į jūsų klausimus arba padėti jums dėl jūsų paraiškos! Mūsų komanda taip pat gali suorganizuoti vizitą į miestelį, kad susitiktų su mūsų studentais ir dėstytojais arba pasėdėtų klasėje. Jei norėtumėte išbandyti UNYP patirtį, net dieną galėsite būti UNYP studentas.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, Internat ... Skaityti daugiau

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, International Economic Relations, English Language & Literature, and Psychology. UNYP is the largest and leading English language higher education institution in the Czech Republic. Skaityti mažiau