Internetinė MBA teisinė lyderystė - Kambrijos universitetas (JK)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

MBA įsitvirtino kaip labai vertinama, gerbiama antrosios pakopos studijų kvalifikacija, suteikianti kandidatui gilų supratimą apie verslo praktiką, taip pat operatyvaus valdymo, komandos vadovavimo ir strateginio planavimo įgūdžius. Toks daugiadisciplininis teisės taikymo požiūris suteiktų didžiulį pranašumą santykiuose su klientais. MBA teisinės lyderystės tikslas yra suteikti studentams komercinio supratimo ir verslo žinių įgūdžių, kad galėtų vadovauti šiuolaikinei advokatų kontorai ar skyriui, tobulindamas klasikinį MBA su darnaus finansų, skaitmeninės rinkodaros ir teisinės lyderystės moduliais.

Ši programa leidžia jums suteikti daugiau energijos savo karjerai, išmokus daugybę praktinių koncepcijų, kurias galite nedelsdami pritaikyti sprendžiant sudėtingas situacijas. Unikalus programos aspektas yra galimybė mokytis taikant realias atvejų studijas, kurios pagerins jūsų problemų sprendimo įgūdžius ir padidins jūsų karjeros galimybes.

MBA programos labai naudingos iš tarptautinės patirties, įgytos įdarbinant studentus iš viso pasaulio ir remiant aukštos kvalifikacijos dėstytojus.

Mokykitės pirmaujančiame Šveicarijos privačiame koledže ir baikite studijas su studentais iš daugiau nei 130 skirtingų šalių ir Kambrijos universiteto .

Trukmė

Mažiausiai 12 mėnesių, ne daugiau kaip 5 metai.

Pristatymo būdas

100% internetu per „OnlineCampus“ (interaktyvią internetinę mokymosi aplinką), intensyviai diskutuodami ir bendradarbiaudami klasėje.

Vietos

Vietų skaičius vienam terminui griežtai ribojamas iki 60.

Reitingas

2020 m. „Times Higher Education“ Kambrijos universitetas užima 8 vietą pasaulyje dėl kokybiško švietimo.

Tyrime, kurį „Hitachi Capital Invoice Finance“ (2020 m.) Užsakė daugiau kaip 9 500 000 ankstesnių JK universiteto studentų, Kambrijos universitetas yra priskirtas trejetei aukščiausiųjų mokyklų Šiaurės JK, skirtų studentams, kurie pradeda arba pradeda mokytis. valdyti verslą.

Sąlygos

Keturi terminai per metus (žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį).

Akreditacija ir pripažinimas

Kambrijos universiteto MBA programos, siūlomos internetu, bendradarbiaujant su Robert Kennedy College yra pripažintos visame pasaulyje. Baigę studijas Robert Kennedy College , gausite laipsnį Kambrijos universitete. Kambrijos universitetas gavo universiteto vardą ir laipsnio suteikimo įgaliojimus iš Jos Didenybės garbingiausios privilegijuotos tarybos. Jį visiškai pripažįsta Jungtinės Karalystės vyriausybė ir jis yra tinkamai įtrauktas į Jungtinės Karalystės Verslo, inovacijų ir įgūdžių departamento pripažintų JK apdovanojančių institucijų sąrašą.

Gaukite daugiau informacijos apie internetinę MBA teisinę lyderystę!

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Skaityti daugiau

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Skaityti mažiau
Ciurichas , Šveicarija internete , Jorkas , Salfordas , JK internete , Carlisle miestas + 5 Daugiau Mažiau