Apie Wiki

Pagrindinė pastato informacijos nuoroda yra paremta pirmaujančių BIM įrankių, esančių informacijos valdymo ir dokumentacijos rinkoje, domeną per visą projekto gyvavimo ciklą. Be to, įgyjamos BIM metodikos modeliavimo, koordinavimo, sąveikos, įgyvendinimo ir valdymo gebėjimai dideliuose, vidutiniuose ir mažuose statybos projektuose.

Projektų saugumas, greitis, kriterijai ir pelningumas.

BIM specializacija yra internete ir orientuota į portugalų kalbėtojus, esančius visose pasaulio dalyse, tokiu būdu užtikrinant keitimąsi patirtimi ir tinklų kūrimą tarp mokytojų ir specialistų nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Be to, e. Mokymosi metodika suteikia galimybę studentams lankstiau lankyti kursą ir pritaikyti mokymą prie savo asmeninio darbo ir profesinio gyvenimo.

Karjeros projektavimas

BIM metodikos efektyvumas kartu su AECO sektoriaus konkurencingumu didina profesionalų, turinčių technologinę kvalifikaciją, paklausą ir gebėjimą dirbti daugiadisciplininiu ir bendradarbiavimo būdu. Todėl reikalingas ir vertinamas BIM Manager profilis.

Dėstytojo vystymasis magistro metu didėja ir palaipsniui suteikia galimybę pasiekti BIM specialisto, BIM koordinatoriaus, „BIM Expert“ ir „BIM Manager“ profilius. Baigę studentai savo karjeroje pasiekia naujų aukščių.

  • 78% AECO sektoriuje dirbančių studentų
  • 23% padidėjo darbo užmokestis
  • 36% Daugiau profesinių galimybių
  • 96% Studentai rekomenduotų

Akademinis turinys

1 BLOKAS: BIM specialistas

2 BLOKAS: BIM ekspertas

3 BLOKAS: BIM valdymas

4 BLOKAS: BIM įgyvendinimas

5 BLOKAS: Specialios programos

Sėkmės atvejis

Leonardo Acquarone yra architektas ir urbanistas. „BIM Manager“ baigė pirmąjį „Zigurat“ magistro „BIM Manager“ leidimą. Karjerą pradėjo su efemeriais prekybos centrų architektūros projektais, o šiandien jis yra „AIMM“ „BIM Manager“.

Tai tik vienas iš daugelio sėkmingų Zigurato studentų istorijų. Daugelis mūsų studentų pradeda dirbti tarptautiniu mastu pripažintose AECO sektoriaus įmonėse.

Mūsų unikalus mokymosi metodas

Nuo pat veiklos pradžios „Zigurat“ teikia mokymus / specializacijas, kurios akademines žinias sieja su profesiniais reikalavimais. Dėl šios priežasties ji yra kartu su įtakingomis ir gerbiamomis pramonės organizacijomis ir specialistais, kad suteiktų patrauklią patirtį AECO pramonėje.

  • Tikri projektai, kurie keičia pasaulį
  • Veiksmų gairės arba „mokymasis“
  • Technologijų naudojimas ir poveikis civilinėje inžinerijoje ir architektūroje
  • Bendradarbiavimas tarp bendraamžių
Programa mokoma:
  • Portugalų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Zigurat Global Institute of Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 7, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
1 metai
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date