Interjero dizaino fondo diplomas

Online College of Art & Design

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Interjero dizaino fondo diplomas

Online College of Art & Design

PRISIJUNKITE DABAR - MUMS GALIMA JUMS Į UNIVERSITETĄ!

Interjero dizaino internetinis fondo diplomas - tai trijų pakopų, dieninių ar neakivaizdinių studijų programa, skirta rimtiems karjeros siekiantiems studentams, norintiems patekti į interjero dizaino profesijas. Šis įdomus kursas turi didelį praktinį dėmesį, plėtojant ne tik žinias ir supratimą apie interjero dizaino ir dizaino teoriją, bet ir profesionalius dizaino įgūdžius. Sėkmingi absolventai gauna Fondo diplomo kvalifikaciją, kuri yra lygi 3 A lygiams ir yra nacionaliniu mastu akredituojama didžiausio Didžiosios Britanijos profesinio mokymo įstaigos "ABC Awards".

Lygiai taip pat vertingi absolventai pasiekia specialisto portfelį, kuris išreiškia savo asmeninį interjero dizaino ženklą, leidžiantį patekti į aukščiausius universitetus ir įdarbinti kvalifikuotą profesionalų interjero dizainerį.

Kurso apžvalga

 • Priėmimo reikalavimai: 16 metų ir vyresni, GCSE / IGCSE menas ar fotografija ar geras portfelis. Baigę studentai nereikalauja egzamino kvalifikacijos, reikalingas tam tikras gebėjimas piešti ir piešti, noras sėkmingai atlikti. Nusiųskite savo darbo pavyzdį, jei nežinote savo lygio.
 • Ne visą darbo dieną programos: prieinama visus metus - užsiregistruoti dabar
 • Dieninės programos: nuo gruodžio iki sausio ir nuo rugsėjo iki spalio. Išimtys gali būti taikomos.
 • Reikalavimai: plačiajuostis ryšys / pagrindinės meno medžiagos
 • Progresija: į bet kokį Universiteto / BA apdovanojimų laipsnį
 • Akreditacija: ABC apdovanojimai
 • Ofqual Reguliuojama: Taip (Ofqual numeris 500/8476/8)
 • UCAS Tarifas: iki 112 taškų - lygus dviem A lygio A * lygiams - į universitetą reikia 80 -100 UCAS taškų
 • UCAS programa palaikoma: Taip
 • Portfelio palaikymas: Taip
 • Mokymas: akis į akį, vienas nuo kito - neribotas

Kaip tai veikia

Studentai gauna prieigą prie savo internetinės studijos, kur jie gali dirbti savo kursuose. Vienetai ir užduotys yra išvardyti kartu su papildomais ištekliais, video pamokomis įgūdžių tobulinimui, žingsnis po žingsnio vadovais ir kt. Studentų atliktų darbų fotografijos įkeliamos į kolegijos el. Portfelį įvertinimui ir konstruktyviai bei draugiškai rašytiniai atsiliepimai apie tai, kaip progresuoti. Be to, studentai yra kviečiami diskutuoti su patyrusiu ir kvalifikuotu asmeniniu dėstytoju apie jų pažangą ir gauti akivaizdų žodinį atsiliepimą, skatinimą ir paramą. Studentai taip pat gali pasinaudoti santykiais su savo kolegomis internetiniais moksleiviais, nes jie gali peržiūrėti profilius ir komentuoti kitų šalių meno kūrinius, jei jie to pageidauja.

Vertinimas

Kursas formuojamas, kai kursai vyksta ir skaičiuojami vienetų pabaigoje ir kursuose. Jūsų galutinis pagrindinis projektas bus vertinamas išoriškai egzaminų lenta, ir tai nuspręs jūsų galutinį įvertinimą. Jūs būsite informuotas kiekvieną žingsnį, kaip pagerinti savo darbą.

Kurso struktūra

Kursas apima tris atskirus etapus; Tiriamasis etapas, Pathway etapas ir pagaliau patvirtinimo etapas. Kiekvienas etapas yra nuo 12 iki 24 savaičių, priklausomai nuo to, ar mokate visą ar ne visą darbo dieną. Jei reikia, juos galima pratęsti.

Tyrimo etapas yra pirmasis kurso etapas, ir, kaip rodo pavadinimas, jis suteikia jums galimybę giliau suprasti, koks menas ir dizainas yra, ir patirti darbą daugelyje disciplinų. Kiekvienoje disciplinoje jūs naudosite daugybę medžiagų ir procesų ir kaip pradinį tašką sužinosite piešimo ir fotografijos vertę.

Jums siūloma 5 projektai, iš kurių jūs mokate 4.

 1. Fotografija (privaloma)
 2. Dailė
 3. Grafinis dizainas ir iliustracija
 4. 3D (architektūra, 3D dizainas, skulptūra)
 5. Mada ir tekstilė

" Pathway etapas - tai vieta, kur jūs pasirenkate, Pathway ar discipliną norėsite ištirti toliau ir giliau. Jūsų dėstytojai susipažins su jūsų darbu nuo tiriamojo etapo, ir tai informuos jūsų sprendimą. Galutinis sprendimas, žinoma, yra jūsų.

Patvirtinimo etapas yra baigiamojo pamato diplomo etapas ir vienintelis etapas, kuriame bus nuspręsta jūsų galutinė kvalifikacija. Jums bus paprašyta parašyti ketinimų pareiškimą su savo globėjo parama. Šis dokumentas apibendrins jūsų pasirinktą galutinį pagrindinį projektą. Jūsų galutinis svarbus projektas yra praktiškas ir gali būti bet kokia pasirinkta forma; showreel, suknelė, nuotraukų serija, tapyba, animacija, interjero dizainas, architektūrinis dizainas, vaizdo žaidimų ir tt

Rinkliava

Mokestis = 2999 GBP - 3981 USD. Mokestis gali būti mokamas kas mėnesį (P / T: £ 149.99 GBP / $ 199.99 USD x 20 mokėjimai ARBA F / T: £ 299.99 GBP / $ 398.10 USD x 10 be palūkanų nemokamai arba sumokėta visa kredito / debeto kortele, čekiu, banko pavedimu Koncesijos skiriamos valstybės naudos gavėjams.

PRISIJUNKITE DABAR - MUMS GALIMA JUMS Į UNIVERSITETĄ!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Online College of Art & Design

Paskutinį kartą atnaujinta March 27, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
2,999 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Stevenage, England
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinė Karalystė - Stevenage, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla