Integruotos transpersonalinės psichologijos daktaro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa laikosi neatsiejamo, transpersonalinio požiūrio į psichologiją. Jame siūlomas novatoriškas mokymosi ir mąstymo būdas, kuris peržengia pagrindines racionalaus proto struktūras ir apima didesnę aplinką. Tai pabrėžia visų tikrovės aspektų sąsajas ir gilią empatiją, susijusią su visų žmonių išgyvenimais.

 • 60 kreditų
 • 6 studijų kursai
 • 1 disertacijos rašymo klasė disertacija

Ši programa yra siūloma kaip Ubiquity University ir Integral Transpersonal Institute partnerystė Milane, Italijoje. Daktaras Integral Transpersonal Psychology, sukurta kaip Italijos Integral Transpersonal Institute ir Ubiquity University partnerystė, užpildo atotrūkį tarp integralo ir transpersonal psichologijos srityje. Ši doktorantūros programa:

 • Skatina mokslinius tyrimus, derinančius transpersonalinės psichologijos studijas, pagrįstus tarpusavyje susijusiais ir tarpusavyje susijusiais aspektais.
 • Yra įvairių sričių doktorantų, kurių psichologiniai klausimai yra pagrįsti mokslo ir išminties studijų, priimančiosios šalys.
 • Prižiūri doktorantus tiek moksliniu / disciplinos, tiek asmeniniu / dvasiniu lygmenimis.

Misijos pareiškimas

Išplėskite savo psichikos akiratį ir atraskite, ką iš tikrųjų reiškia būti žmogumi integruotame tarpasmeniniame pasaulyje.

Vizija

Ši programa skirta jums, jei norite įkūnyti žinias apie integruotą transpersonalinę sistemą ir pritaikyti jas visose savo darbo ir gyvenimo srityse. Šis požiūris padės palengvinti transformaciją asmeninėje ir kolektyvinėje sąmonėje.

„Integral“ kildinamas iš lotyniško žodžio integer, kuris reiškia „visuma“. Transpersonalinis reiškia tai, kas peržengia „asmeninį“. Taigi, šios programos tikslas yra ištirti mūsų ontologiją ne tik neuromokslinėje ir pažintinėje paradigmoje, bet labiau integruoto požiūrio link, atsižvelgiant į visą žmogaus psichinės ir dvasinės raidos spektrą.

Jūs esate raginamas ištirti žmogaus patirties spektrą derinant naujausius psichologijos pokyčius su kitomis disciplinomis, tokiomis kaip filosofija, naujieji mokslai, aplinkos tyrimai, psichodeliniai tyrimai, taip pat vietinė ir daugiametė išmintis. Kad žinios būtų integruotos į patirtį, visi kursai apima savęs įvaldymą ir taikomą poveikio praktiką, kurios tikslas - žinias paversti įkūnyta išmintimi. Visą savo laipsnį pasinersite į šią vientisą mokymosi sistemą, kurios tikslas - lavinti įvairius savo intelektus ir išnaudoti savo didžiausią potencialą.

mental health, wellness, psychology„Wokandapix“ / „Pixabay“

Apie doktorantūros programą

Išankstinė šio daktaro sąlyga Šis kursas yra sėkmingas dalyvavimas magistro lygio programoje, kurią siūlo Integral Transpersonal Institute ir Ubiquity University kursai. Programa taip pat priima mokymus, kuriuos vykdo kitos institucijos.

Iš abiejų pagrindinių universiteto kursų turi būti baigta 24 kreditai, daktaro disertacijai turi būti skirta 36 kreditai, iš viso 60 kreditų.

Integruotas požiūris į mokymąsi visur

Šioje programoje dualistinis teorijos ir praktikos, proto ir kūno, veiksmo ir jausmo, vyro ir moters, praeities ir ateities, materijos ir sąmonės, tradicinio ir mokslinio, akademinio ir patirtinio atskyrimas įveikiamas per transformuojančią mokymo metodiką. Ši metodika yra naujas požiūris, mokantis transpersonalinės praktikos, kaip „sudaryti du“. Tai taip pat pagrindžia integruotosios teorijos principas „peržengti ir įtraukti“. Ši programa vykdys Ubiquity integruotą mokymo metodiką: kartu su skaitant tekstus, taip pat bus naudojamos mokymosi technologijos, skirtos vidinės patirties įsisavinimui, emocijų ir jų sąmonės būsenų valdymui, tarpasmeninių santykių gerinimui ir praktinio taikymo projektams socialiniame kontekste per realaus gyvenimo misijos ir žaidimo scenarijus.

1. Akademinė studija

Išsamios studijos, įskaitant testus ir kūrybines užduotis, bus grindžiamos senovės išminties tradicijomis, poskonvenciniu mąstymu ir transpersonaline paradigma. Studentai įsisavins įvairias mokyklas ir psichologijos bei psichoterapijos metodus ir susisieks su naujausiomis asmenybės ugdymo ir dvasinio mentorystės teorijomis, įskaitant praktiką, pagrįstą žemės sąmone ir ekologiniu supratimu.

2. Savarankiškas meistriškumas

Visiems studentams suteikiama galimybė papildyti savo akademinį tyrimą tyrinėjant įvairius metodus ir praktikas, sudarančius sąlygas doriniam, asmeniniam augimui ir jų emocinio, socialinio bei dvasinio intelekto ugdymui. Atlikdami savarankiško meistriškumo pratimus, studentai bus supažindinti su pasaulio supratimu, kad tiek šiuolaikiniai fizikai, tokie kaip Davidas Bohmas, tiek senovės išminties tradicijos, laikomos esminėmis autentiško gyvenimo gyvenimui:

 • Žinios, kurios vyksta visame kūne, jo ląstelėse, emocijose ir galvoje bei išplėstose sąmonės būsenose.
 • Mokymasis, pasiekiamas įsisavinant pajautos pajautimą: supratimas apie propriocepcinius, kinestezinius ir visceralinius signalus.
 • Mokymasis, palengvinantis gebėjimą dirbti per emocinę asmeninę istoriją - per traumas ir žaizdas, taip pat giliai transformuojančius išgyvenimus.
 • Mokymasis, apimantis empatišką identifikavimą, archetipinę patirtį gamtoje, elementarius, nesąmoningus, simbolinius, vaizduotės procesus, psichinius ir mistinius išgyvenimus.

3. Realaus gyvenimo projektai

Kaip ir visose „Ubiquity“ programose, studentai bus įtraukti į pokyčius realiame gyvenime, skirtus daryti teigiamą poveikį visiems veikiančiam pasauliui. Vykdydami kursus, studentai kartu dalyvauja svarbiuose jų gyvenimuose projektuose.

Mokymosi rezultatai

Programos pabaigoje studentai turėtų mokėti:

 • Ugdykite labiau holistinį žmonių ir pasaulio supratimą, kad jie tarnautų žmonėms, padėdami jiems per šiuolaikinio gyvenimo sukrėtimą, nerimą ir stresą.
 • Paaiškinkite ir aptarkite pagrindines teorijas ir žemėlapius iš vientisos ir transpersonalinės perspektyvų ir pripažinkite jų indėlį į žmogaus elgesio supratimą ir santykį su aplinka.
 • Taikykite pažangiausias įrankių ir įgūdžių rinkinį, kad pakeistumėte žmonijos sąmonę, kad prisidėtumėte prie tvaresnio pasaulio kūrimo.
 • Ugdykite gebėjimą būti labiau prieinamais, psichiškesniais ir labiau suderintais su gamta / ekologiniu lauku, peržengdami protą, kad įtrauktumėte ir peržengtumėte tradicinį mąstymą post-konvenciniu būdu.
 • Įvaldykite ir išmokykite įsisavinti vidinius išgyvenimus, taip pat, kaip vadovautis iš vidaus, iš autentiškojo Aš, o ne iš priverstinių poreikių, baimių ir melagingų savęs vaizdų.
 • Dirbkite su transcendentinėmis žmogaus patirties dimensijomis, gilių religinių ir mistinių išgyvenimų pobūdžiu ir prasme, neįprastomis sąmonės būsenomis ir paaiškinkite, kaip mes galime paskatinti išnaudoti savo, kaip žmogaus, aukščiausią potencialą.
 • Siekite suvaldyti save, kad galėtumėte valdyti; Pažvelkite ne tik į „Ego“ įsitikinimus, kad rastumėte kūrybiškumą, reikalingą teisingam atsakymui čia ir dabar, ir teisingą veiksmą, kad galėtumėte pasirinkti efektyvesnius sprendimus.
 • Išreikškite kūrybiškumą sprendžiant problemas, užduodant kritinius klausimus, sprendžiant svarbius klausimus ir ieškant „sąjungininko“ „prieše“.
 • Įgykite platesnę perspektyvą ir dirbkite ne tik psichologijos disciplinose, tokiose kaip pažinimo teorija, sąmonės teorija, paranormalumas, filosofija, socialinės ir kultūrinės teorijos, integruotos sveikatos teorijos ir susijusi praktika, taip pat literatūra, įskaitant poeziją ir menus, bei mokymai. iš pasaulio išminties ir dvasinių tradicijų.

Dalyvavimas klasėje ir įvertinimas

„Ubiquity“ mokymosi sistema pagrįsta bendradarbiavimu, o ne konkurencija. Studentai skatinami dirbti ir mokytis kartu, viktorinas ir testus rengti kartu, kartu rengti kūrybines užduotis. Naujausi mokymosi tyrimai rodo, kad kuo daugiau studentų bendradarbiauja, tuo daugiau jie mokosi, tuo ilgiau prisimena, ko išmoko, tuo aukštesni yra jų balai ir tuo geriau jie jaučiasi apie save ir savo bendraamžius. Visuotiškumas skatina visapusišką bendradarbiavimą tarp studentų, kurie yra skatinami susiburti į savarankiškai pasirinktas grupes ir turėti bendrą pažymį. Reikia, kad kaimas turėtų tinkamą išsilavinimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you ... Skaityti daugiau

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you are here to help bring forth a new world, if you are drawn to cultivating your gifts within an open-minded, diverse learning community, if you are motivated by a question-led life and an exploration of mystery, then Ubiquity might be the right fit for you. Skaityti mažiau
JAV internete , Chartres + 1 Daugiau Mažiau