Integruoto verslumo nanosertifikatas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

  • Fakultetas: Chuckas Schreineris, Ph.D., MBA
  • Nanokursai - 9 dalių serija
  • 3 valandos per savaitę, 9 savaitės

Turėdami šį vienintelį pirkinį, galėsite dalyvauti visose devyniose mūsų devynių dalių versle, integruotoje verslumoje, kurią mokė Chuckas Schreineris, magistro laipsnis. Ši serija supažindina jus su nauju neatsiejamu verslumo matymo būdu ir suteikia įrankius, kaip pradėti greitai kurti savo ateitį. Hiperkompleksiška, sutrikusi aplinka reikalauja naujo būdo, pagalvojusio apie tai, kaip mes pradedame mažų įmonių steigimą. Turite aiškiai sutelkti dėmesį į savo širdį, taip pat patobulinti savo verslo įgūdžius.

Pabaigus jums bus išduotas nanosertifikatas, kurį galėsite pasidalyti su bendraamžiais ir kolegomis bei paskelbti savo socialinės žiniasklaidos profiliuose. Jei turite klausimų apie serialą, praneškite mums. Žemiau pateikite kiekvieno į šią seriją įtraukto nanokurso aprašymą.

Integruotas verslumas. Pirma dalis. Įvadas

Nanokurso aprašymas:

Šis nanokursas supažindina su Keno Wilberio integruota teorija, nes ji susijusi su sėkmingu verslumu XXI amžiuje. Kenas Wilberis yra produktyvus rašytojas, kurio poveikis minčių lyderiams ir toliau auga. Studentai įgis svarbiausių Wilberio idėjų apžvalgą, įžvalgos apie XXI amžiuje kylančių supančių grėsmių žmonijai prigimtį ir pavyzdį, kaip verslininkai gali būti sėkmingi, tuo pačiu prisidėdami prie mūsų kolektyvinės gerovės sprendimo.

Integruotas verslumas Antroji dalis - pagrindiniai sprendimai: misija ir strategija

Nanokurso aprašymas:

Pateikiama pirmųjų dalykų, kuriuos verslininkas atsižvelgia pradedant verslą, kad padidėtų gyvybingumo tikimybė, apžvalga: misija, rinkos vertinimas, pradinio pasiūlymo apimtis ir pobūdis, reikalingos pagrindinės kompetencijos, kapitalo reikalavimai ir pradiniai gairės. įrėminti atsižvelgiant į XXI amžiaus imperatyvus.

Integruotas verslumas Trečioji dalis - Operacijos: darbo pradžia

Nanokurso aprašymas:

Tai suteikia pagrindą sukurti ir įgyvendinti pirmuosius kritinius etapus. Akcentuojamas dėmesys rinkai, nes tai yra pasiūlymo formavimo ir įdarbinimo būdas. Didelis dėmesys skiriamas dėmesio sutelkimui ir prioritetų nustatymui, todėl verslininkas sutelkia dėmesį į tai, kas artimiausiu metu yra svarbiausia.

Integruotas verslumas Ketvirtoji dalis - integruoto lyderystės ugdymas

Nanokurso aprašymas:

Dėmesys sutelkiamas į lyderystę - optimalūs rezultatai, gebėjimo daryti įtaką ugdymas ir energijos bei optimizmo palaikymas dėl neišvengiamų neramumų pradedant verslą. Pagrindinių augimo praktikų supažindinimas su dvasiniu supratimu ir brandžiu psichologiniu bei moraliniu elgesiu.

Integruota verslumo penktoji dalis - verslo ekonomikos pagrindai

Nanokurso aprašymas:

Palaikymo kapitalo poreikio įvertinimas - kiek kapitalo reikia verslui, kad būtų pasiekti svarbūs tikslai? Pateikia tris pagrindines finansines ataskaitas, naudojamas vertinant ir bendraujant su potencialiais investuotojais, akcentuojant pragmatinį pinigų srautų poreikio vertinimą ankstyvajame verslo etape. Supažindina su investicijų ieškojimo pagrindais.

Integruota verslumo šeštoji dalis - verslo planavimas kapitalui ir veiksmams

Nanokurso aprašymas:

Pristatomas verslo plano, kurį galima tuo pat metu naudoti skatinant veiksmus ir kaupiant kapitalą, rašymas. Išsami informacija apie visus svarbiausius veiksmus, kurių turi imtis verslas, atsižvelgiant į priklausomybes, laiką ir pinigų srautus. Siekiama, kad verslininkas sugebėtų parengti nuoseklią, tikslingą šio plano santrauką.

Integruota verslumo septintoji dalis - verslo pradžia

Nanokurso aprašymas:

Tiria imtis konkrečių veiksmų, kai tik yra planas - nuo kapitalo kaupimo iki gamybos iki pirminės rinkodaros, pardavimo ir paskirstymo.

Integruota verslumo aštuntoji dalis - organizacinės kultūros ir klimato kūrimas XXI amžiuje

Nanokurso aprašymas:

Apibūdina ir diferencijuoja kultūrą ir klimatą bei pateikia raktus sveikai aplinkai kurti. Išplečiama kultūros ir klimato idėja, neapsiribojant vidine organizacija, ir pagrindinis dėmesys skiriamas pozityvios kultūros ir klimato kūrimui tarp visų pagrindinių suinteresuotųjų šalių, kai verslas sujungia moralinį elgesį ir finansinę veiklą.

Devyni neatsiejama verslumo dalis - dvasinis ir dorovinis vystymasis ir imperatyvus XXI amžius

Nanokurso aprašymas:

Praplečiamas lyderystės ugdymo įvedimas. XXI amžiaus verslo vadovas susiduria su nepaprastais iššūkiais, kurie skatina augti mūsų sugebėjimus džiaugtis, koncertuoti ir vadovauti. Integruoti savo vidinį, asmeninį gyvenimą su savo verslo gyvenimu taip, kad galėtume gyventi, dirbti ir vadovautis turėdami moralinį aiškumą, taip pat ir finansiškai. Tai yra lyderystė, kurios reikia XXI amžiuje.

Fakultetas: Chuck Schreiner, Ph.D., MBA

2002–2016 m., „Pvt Ltd.“ būstinės, „Kolkata Indija“, „KarmYog Education Network“ generalinis direktorius. Švietimo tinklas „KarmYog“ naudojo žiniasklaidos / technologijų platformas ir turinį teikdamas didelio masto švietimo programas kelioms auditorijoms, visų pirma Indijoje - pradedant krūties vėžiu ir baigiant siekiančiomis dainomis, taksi vairuotojais ir baigiant ūkininkais. Mūsų programas sudarė trys pagrindiniai komponentai: žiniasklaidos ir technologijų naudojimas tiek individualiam, tiek savarankiškam, tiek grupiniam mokymuisi; turinys, įtraukiantis protą, kūną ir dvasią į mokymosi procesą, kad būtų galima įsitraukti iš tų, kurių formalus išsilavinimas buvo pakankamas, kad pakeistų elgesį; ir platinimo sprendimai, pagrįsti rinka ir auditorija (dažnai be interneto prieigos). Mano pagrindinis vaidmuo buvo kurti ir įgyvendinti finansinius, strateginius ir rinkodaros aspektus versle, o mano partneris vadovavo kūrybiniams (technologijos, pedagogikos ir turinio) aspektams.

1996-2002 vadybos konsultantas. Mano konsultanto karjera buvo dviejų etapų. Pirmasis etapas (1995–1998 m.) Vyko su butikų elgesio konsultavimo įmone „Spencer“ / „Shenk“ / „Capers“. Daugiausia dėmesio skyriau lyderystės ugdymui ir organizacijos kultūros formavimui. Antrasis etapas (1997–2002 m.) Buvo „Deloitte Consulting“ - vyresnysis pokyčių lyderio vadovas, dirbantis su „Fortune 1000“ klientais („SC Johnson“, ARCO, Kalifornijos valstijoje ir kt.), Kurie pertvarkė savo verslą ir įdiegė ERP sprendimus. Mano vaidmuo buvo palaikyti verslo lyderius, kai jie perorientavo visą savo verslą, ir vadovauti didelėms perkvalifikavimo pastangoms.

1988–1996 m. Privačios praktikos psichologas. Mano praktika buvo skirta vaikams, taigi ir šeimos dinamikai. Aš esu ankstyvosios kompaktinės plokštelės pagrindu parengtos interaktyvios mokymo programos, mokančios tėvystės įgūdžius, autorė. Integruojanti mano profesinio gyvenimo tema yra holistinis požiūris, padedantis žmonėms ir organizacijoms subręsti ir klestėti.

Asmeniniai pomėgiai:

1975 m. - dabartinis proto, kūno ir dvasios meditacijos ir sistemingų augimo procesų praktikas. Kai ilgą laiką praktikuoji tokius dalykus, nutinka gerų dalykų ir įgyjau džiaugsmo jausmą gyvendamas, už ką esu labai dėkingas. Stengiuosi visada, kai tik galiu, pasidalinti tuo, ko išmokau, ir tikiu, kad labai svarbu iš naujo integruoti moralinį ir dvasinį vystymąsi į savo viešas asmenybes. Aš pamokavau daugeliui trokštančių verslininkų Indijoje ir JAV. Turiu didelę aistrą verslininkams ir tikiu, kad jie yra vienas iš raktų, kaip mes, kaip kolektyvinis žmoniškumas, spręsime besikeičiančias XXI amžiaus krizes. Paskutiniame savo viešojo gyvenimo etape ketinu padaryti viską, ką galiu, kad verslininkai, norintys prisidėti, sėkmingai prisidėtų prie mūsų kolektyvinės gerovės. XXI amžius bus iššūkis tokiais būdais, kokiais žmonija niekada nebuvo susidūrusi, ir aš noriu padėti jauniems žmonėms subręsti kaip stipriems protingumo ir tikslo lyderiams.

Nanokursų kontaktinė informacija

Nanokursai yra visiškai reikalingi jūsų patogumui. Jei turite klausimų ar jums reikia papildomos pagalbos, susisiekite su mumis ir mūsų pagalbos tarnyba padės jums kuo greičiau.

Atskiri nanokursai neturi teisės į akademinį kreditą. Tačiau įstoję studentai gali sudėti dvylika nanokursų kartu, nusipirkti nanokursų kreditų konvertavimo variantą, sumokėti skirtumą tarp nanokursų ir įprastų trimestrų kursų kainos jų laipsnio lygyje ir pateikti galutinę kūrybinę užduotį vertinimui. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų registratoriumi.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you ... Skaityti daugiau

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you are here to help bring forth a new world, if you are drawn to cultivating your gifts within an open-minded, diverse learning community, if you are motivated by a question-led life and an exploration of mystery, then Ubiquity might be the right fit for you. Skaityti mažiau
JAV internete , Chartres + 1 Daugiau Mažiau