Magistrantūros inovacijų ir turizmo rinkodaros internetinis kursas skirtas asmenims, turintiems tą pačią aistrą inovacijų, technologijų ir rinkodaros kultūrai, kuri yra naudojama turizmo organizacijose kaip tradicinis studentas.

Ši internetinė programa yra sukurta siekiant, kad ji būtų visiškai prieinama tiems, kurie nori išplėsti savo išsilavinimo profilį, kartu išlaikydami profesinę karjerą ir kasdienius darbus.

Studentai, norintys dalyvauti šioje programoje, privalo būti baigę turizmo studijas arba turėti aukštąjį išsilavinimą kitoje akademinėje srityje.

Ispanija yra didžiausia pasaulyje atostogų turizmo paskirties vieta ir antra pagal apimtį aplankyta pasaulio šalis su daugeliu pasaulio paveldo miestų, trečia pagal natūralias zonas, kuriose paskelbti biosferos rezervatai, arba šalis, kurioje yra dauguma mėlynojo vėliavos paplūdimių visame Šiaurės Pusrutulis.

"UCAM", priklausantis Pasaulio turizmo organizacijos (UNWTO) narys , yra svarbus žingsnis profesionalių įgūdžių tobulinimo ir didžiulio šuolio link turizmo valdymo modernizavimo, taip pagerinant turizmo konkurencingumą. kompanijų ir populiarių turistinių vietų.

Karjeros galimybės

Programos pabaigoje absolventai yra kvalifikuoti, kad:

  • Sėkmingai plėtoti savo verslą turizmo sektoriuje.
  • Pradėti / tęsti karjerą privačiame sektoriuje, užimančiame atsakomybės sritis bendrojo valdymo, inovacijų, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ar komunikacijos departamentuose.
  • Dirbkite kaip projektų ar produktų vadybininkai, elektroninės komercijos interneto valdytojai, socialinė žiniasklaida, pajamų valdymas ir kt., Arba kaip inovacijų ir turizmo technologijų vadybininkas.
  • Plėtoti savo karjerą viešajame sektoriuje, pvz., Protingose ​​vietose planuoti ir valdyti.
  • Konsultuokite valstybines ir privačias įmones naujovių diegimo, rinkodaros ir naujų technologijų diegimo turizmo projektų kūrimo srityje.
  • Pradėti savo profesinę karjerą mokymo ir mokslinių tyrimų srityje.
Programa mokoma:
  • Anglų
  • Spanish (Spain)

Peržiūrėti 1 daugiau kursų UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 metai
Ištęstinės
Price
3,900 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date