Informatikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

San Jose valstybinio universiteto Informacijos mokyklos informatikos magistras rengia magistrantūros studentus jaudinančiai karjerai, orientuotai į duomenų analizę ir valdymą - kad šie duomenys būtų saugūs ir pritaikomi vartotojams tam tikroje srityje, pavyzdžiui, sveikatos ar kibernetinio saugumo srityse.

MS informatikos programoje idealiai tinka studentams, turintiems techninių ir netechninių žinių, kurie domisi žmonių ir technologijų ryšių tyrimu.

Individualus mokymo programa

Visi studentai sukurs pagrindą, orientuotą į žmogaus ir kompiuterio sąveiką ir galutinio vartotojo poreikius. Tuomet studentai pritaikys informatikos įgūdžių rinkinį viename iš dviejų kontekstų, orientuotų į galutinius vartotojus tam tikroje srityje, pavyzdžiui, sveikatos (įskaitant „Telehealth“), arba daugiausia dėmesio skiriant kibernetiniam saugumui ir privatumui.

Patogus 100% mokymasis internetu

Informatikos programa teikiama tik internete, o tai reiškia, kad viskas yra siūloma internete, įskaitant kursus, stažuotes, akademinius patarimus, fakulteto darbo valandas, svečių kalbėtojų pristatymus, mokslinių tyrimų asistento galimybes, susirinkimą ir dar daugiau!

Nėra kampanijos orientacijų ar kitų būtinų asmeninių įvykių. Mūsų studentai bendrauja su bendraamžiais ir instruktoriais per internetines konferencijas, socialinių tinklų platformas, internetinę mokymosi valdymo sistemą ir kitas interaktyvias aplinkybes.

Dauguma kursų turinio pateikiami asinchroniškai, suteikiant studentams laisvę patekti į kursą bet kuriuo metu, kai jie pasirenka, iš bet kurios vietos. Kai kuriuose kursuose taip pat yra atsitiktinių sinchroninių sesijų.

Mūsų mokyklų absolventų programos gavo pavyzdinį pavyzdį pagal Online Learning Consortium Quality Scorecard.

Reikalavimai programai

Mokslų magistras informatikos programoje reikalauja sėkmingai užbaigti 30 vienetų. Studentai turi galimybę užpildyti užsiėmimus 8 savaičių ciklais, kad jie galėtų patekti į darbo vietą greičiau su atitinkamais įgūdžiais. Tai suteikia galimybę baigti laipsnį 12–18 mėnesių.

Tačiau laipsnis yra sukurtas taip, kad atitiktų studentų, norinčių greičiau, poreikius ir tuos, kuriems reikia pereiti lėčiau. Studentas turi imtis visų pamatų ir įgūdžių kursų, bet gali juos per 2 metus - ar ilgiau -, nes kursai kartojasi labai greitai ir nėra priklausomi vienas nuo kito.

5 Išmokos iš mūsų mokyklos visiškai prieinamo pristatymo modelio

1. Kursinis darbas ir mokymas yra skirtos mokytis internetu. Mūsų instruktoriai yra internetinio mokymo specialistai ir moko tik internetinius kursus.

2. Technologijos yra svarbiausios visos, ką mes darome, su specialiomis lėšomis, skirtomis paremti naujų technologijų, kurios skatina mūsų mokymosi internete aplinką, priėmimą.

3. Visi mūsų studentai yra internetiniai studentai, kurie gali gyventi visame mieste ar kitoje pasaulio pusėje, suteikdami įvairias perspektyvas, praturtinančias jų mokymosi kelionę.

4. Visi mūsų mokyklos ištekliai yra orientuoti į internetinių studentų, įskaitant mūsų karjeros konsultavimo, akademinio konsultavimo ir technologijų palaikymo komandą, rėmimą.

5. Mūsų fakultetas gali sutelkti visą laiką, energiją ir kūrybiškumą, kad patenkintų mūsų internetinių studentų poreikius. Mūsų programos siūlomos tik internetu.

Informatikos darbo aplinka

Techninis ir analitinis informatikos įgūdžių rinkinys yra pritaikomas ir perduodamas daugeliui įdomių karjerų įvairiose pramonės šakose. Labai svarbi sritis, kurioje numatomas darbo vietų augimas, yra sveikata. AHIMA teigimu, sveikatos informatika yra „mokslas, kuris apibrėžia, kaip sveikatos informacija yra techniškai užfiksuota, perduodama ir naudojama… (ir) taikoma sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tęstinumui“.

Galimos karjeros galimybės:

 • Analitikas programuotojas
 • Verslo analitikas
 • Klinikinių duomenų analitikas
 • Kompiuterių ir informacijos mokslų mokslininkas
 • Klinikinės informatikos tyrimų direktorius
 • „E-Commerce Developer“
 • Sveikatos informatikos direktorius
 • Sveikatos įrašų tvarkyklė
 • Informacijos architektas
 • Sąveikos kūrėjas
 • IT vadybininkas
 • Valdymo konsultantas
 • Slaugos informatikos specialistas
 • Internetinės rinkodaros analitikas
 • Projekto vadovas
 • Statistikos analitikas
 • Vartotojų patirties kūrėjas
 • Vartotojo patirties tyrėjas
 • Žiniatinklio taikomųjų programų kūrėjas

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai, kurie atitinka šiuos reikalavimus, bus įtraukti į informacinių technologijų programą MS:
 • Bakalauro laipsnis iš bet kurios regioninės akredituotos institucijos bet kurioje disciplinoje, turinčioje ne mažiau kaip 2,8 bakalauro laipsnio įstaigoje, arba per pastaruosius 60 semestrų ar 90 ketvirčių vienetų. Kursai, atlikti baigus bakalauro laipsnį, bus įtraukti į skaičiavimus; todėl, jei po bakalauro laipsnio kursinių darbų GPA sumažės žemiau 2,8, tai bus atsisakymo priežastis. (GPA gali būti keliama klasėse bet kurioje regioninėje akredituotoje įstaigoje. Klasės turi būti naudojamos studijų programoje toje institucijoje. Jos negali būti profesinės ar asmeninės tobulėjimo klasės.)
 • Puikios HTML 5 ir CSS žinios (arba iš klasės, arba darbo patirties).
 • Bendras kompiuterių ir technologijų supratimas. Žr. Technologijų raštingumo reikalavimai.
 • Prieiga prie kompiuterio su interneto ryšiu ir tinkama programine įranga. Žr.
 • Tarptautiniai pareiškėjai turi turėti TOEFL balą 600 (popierinė versija), 250 (kompiuterio versija) arba 100 (interneto); arba IELTS balas 8.

Pastaba: Mums nereikia GMAT arba GRE testo, rekomendacinių laiškų, tikslo pareiškimo ar atnaujinimo. Todėl prašyme nenurodykite nė vieno iš jų.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

The San José State University School of Information prepares individuals for careers as information professionals. Graduates work in diverse areas of the information profession, such as user experienc ... Skaityti daugiau

The San José State University School of Information prepares individuals for careers as information professionals. Graduates work in diverse areas of the information profession, such as user experience design, digital asset management, information architecture, electronic records management, information governance, digital preservation, and librarianship. Skaityti mažiau