Informacijos ir kibernetinio saugumo magistras (MICS)

Bendroji informacija

Programos aprašymas


UC Berkeley School of Information siūlo internetinį informacijos ir kibernetinio saugumo magistro programą (MICS) , skirtą mokyti studentus, turinčius profesinę patirtį karjeros srityje kibernetinio saugumo srityje. MICS studentai teikia vertingų ryšių su bendraamžiais ir dėstytojais ir naudoja I School Resources ir UC Berkeley artumą nuo Silicio slėnio. GMAT / GRE privalo užsiregistruoti.

"MICS" programoje yra gyvos klasės, kurias moko patyręs Berkeley fakultetas, įtraukiantį kursų turinį, "Capstone" projektą ir panardinimą į universitetą, kad studentai galėtų suprasti kompleksinius kibernetinio saugumo principus.

MICS programa skirta vidutinio karjeros specialistams, turintiems informacinių technologijų, informacinių technologijų, elektros ir kompiuterių inžinerijos ar susijusių sričių specialybių. UMC Berkeley inžinerijos koledže, bendradarbiaujant su fakultetu, sukurta kartu su MICS mokymo programa, siekiama informuoti lyderius, kurie dirba privačiojo sektoriaus technologijų bendrovėse arba vyriausybės ir karinėse organizacijose.

Nuo pat įkūrimo 1994 m. I mokyklos misija buvo kurti tvarius būdus, kaip organizuoti ir suvokti informacijos gausą šiuolaikinėje visuomenėje. MICS programa suteiks studentams žinių, reikalingų saugumui ir privatumui užtikrinti vystantis technologijas ir kibernetinės saugos praktiką. Jie sužinotų, kaip spręsti grėsmes saugumui iš daugybės perspektyvų ir strategiškai inžinierių sprendimų. Ši multidisciplininė programa leidžia MICS studentams taikyti įgūdžius, sukurtus klasėje vadovavimo vaidmenį įvairiose srityse.

MICS mokymo programa apima šiuos dalykus:

 • saugus kodavimas
 • tinklo ir interneto saugumas
 • operacinių sistemų saugumas
 • teisė, etika ir privatumas
 • elektroninis nusikaltimas ir kibernetinė gynyba
 • vyriausybės ir nacionalinio saugumo
 • kibernetinio saugumo ekonomika
 • kriptografija

I mokyklos artumas Silicio slėnyje taip pat padaro studentus ir dėstytojus pirmaujančia pasaulio technologijų naujovių centre. Ilgalaikio kibernetinio saugumo centras (CLTC) yra dar vienas internetinių studentų išteklių sąrašas. "CLTC" yra I mokyklos mokslinių tyrimų ir bendradarbiavimo centras, daugiausia dėmesio skiriant būsimiems iššūkiams ir informacijos ir saugumo sprendimams.

"MICS" patirtis apima galimybes užmegzti ilgalaikius ryšius su kitais ambicingais kibernetinio saugumo specialistais. Tiesioginės klasės numato diskusijas tarp studentų ir dėstytojų. MICS studentai taip pat gali sudaryti studijų ir socialines grupes su bendraamžiais ir lankyti instruktorių darbo valandas už neakivaizdinių klasių.

Kursinis darbas yra įdomus ir interaktyvus, prieinamas bet kur su interneto ryšiu. MICS programa gali būti baigta per 20 mėnesių internete, suteikiant studentams UC Berkeley patirtį, kur jie yra.

" UC Berkeley I" mokykla teikia visapusišką paramą MICS studentams anksčiau, visoje ir net po programos. Specializuoti priėmimo patarėjai dirba su įregistruotu ir būsimiems studentams atsakyti į visus klausimus, taip pat teikti techninę paramą. Baigę MICS programą, jūs tęsite savo prieigą prie "I" mokyklos didelių absolventų tinklų technologijų specialistams, kaip jūs siekiate savo karjeros.

Privalumai

 • Užpildykite savo laipsnį internete, kiek tik 20 mėnesių
 • Gaukite informacijos apie naujausias žinių apie kibernetinio saugumo ekspertus UC Berkeley
 • Pasimėgaukite "immersive" internetine programa su "live classes", "capstone" projektu ir asmeniniu panardinimu
 • Plėtoti strateginių kibernetinio saugumo praktikų ir principų supratimą verslo, politiniame ir teisiniame kontekste
 • Padarykite vertingų ryšių su technologijų specialistais Kalifornijoje ir visame pasaulyje
Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

UC Berkeley’s School of Information (I School) is the newest school at the university, featuring programs designed to prepare professionals to understand and use information to solve complex problems. ... Skaityti daugiau

UC Berkeley’s School of Information (I School) is the newest school at the university, featuring programs designed to prepare professionals to understand and use information to solve complex problems. With faculty who are experts in their fields, the I School offers on-campus master’s degree programs and a doctoral program as well as an online Master of Information and Data Science (MIDS). Skaityti mažiau