Informacijos ir dokumentacijos laipsnis (atstumo modalumas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Leono universiteto informacijos ir dokumentavimo laipsnis yra konkurencinis laipsnis ir pritaikytas žinių visuomenės poreikiams. Jis yra siūlomas pusiau reprezentacinėje ir internetinėje srityse.

XXI amžiaus visuomenė generuoja eksponentiškai augančią informacijos apimtį, kurią reikia pasirinkti ir organizuoti, kad ji būtų veiksmingai naudojama. Plėtojant vadinamąją informacinę visuomenę, padidėjo vaidmuo, kurį organizacijose atlieka visos su informacijos valdymu susijusios užduotys. Todėl reikalaujama vis daugiau informacijos ir dokumentacijos specialistų, apmokytų ir turinčių žinių organizavimo, gydymo ir veiksmingos informacijos paieškos patirties.

Todėl informacija ir dokumentai yra strateginė disciplina žinių visuomenėje. Informacijos specialistai yra organizacijos vidaus ir išorės informacijos valdymo ekspertai, kad ji taptų vertingu turtu. Informacijos ir dokumentacijos laipsnis yra orientuotas į efektyvių informacijos srautų valdytojų mokymą valstybinėse įstaigose ar privačiose įmonėse.

Jei jus domina mokymasis

  • Tvarkykite viešosios ir privačiosios informacijos vienetus ir paslaugas.
  • Valdykite informacijos ir žinių srautus organizacijose ir įmonėse.
  • Kurkite skaitmeninį turinį ir tvarkykite socialinius tinklus
  • Vystyti skaitmeninimo projektus atminties įstaigose, siekiant išsaugoti ir skleisti kultūrinį ir mokslinį turinį.
  • Tvarkykite informaciją, susijusią su skaidrumu ir e. Vyriausybe viešojo administravimo įstaigose

Ką mes Jums siūlome

  • Platus stažuočių pasirinkimas valstybinėse ir privačiose įstaigose.
  • Individualus studento dėmesys ir tolesni veiksmai.
  • Tiesioginė studentų ir dėstytojų sąveika per „Moodle“ mokymo platformą.
  • Mokymas įvairiapusių specialistų, pritaikytų prie nuolat kintančių visuomenės poreikių.
  • Nacionalinės ir tarptautinės mobilumo programos (Vokietija, Argentina, Australija, Brazilija, Kanada, Čilė, Kinija, Kolumbija, JAV, Estija, Suomija, Prancūzija, Vengrija, Italija, Japonija, Meksika, Peru, Portugalija, Rusija, Taivanas ir Vietnamas) .

Profesionalios išvykos

Archyvarai, bibliotekininkai ir dokumentalistai • Skaitmeninio turinio, duomenų ir technologinės priežiūros vadybininkai • Įmonių ir organizacijų korporacinės informacijos tvarkytojai • Informacijos konsultantai • Dokumentų ir procesų techninės standartizacijos ekspertai • Atsakingas už informacinių sistemų kūrimo, priežiūros projektus ir dokumentinių duomenų bazių. • Atsakingas už interneto svetainių ir įmonių portalų turinį ir organizavimą (bendruomenės vadybininkas, turinio kuratorius).

kompetencijos

pagrindinės kompetencijos

CB1 - Kad studentai įrodė turintys ir suprantantys žinias studijų srityje, pradedančioje nuo bendrojo vidurinio ugdymo pagrindo, ir paprastai pasiekiančioje tokį lygį, kuris, nors ir palaikomas pažangių vadovėlių, taip pat apima kai kuriuos aspektus tai reiškia, kad žinios yra jų studijų srities priešakyje.

CB2 - kad studentai žino, kaip profesionaliai pritaikyti savo žinias savo darbe ar pašaukime, ir turi įgūdžių, kurie paprastai demonstruojami parengiant ir ginant argumentus bei sprendžiant problemas jų studijų srityje.

CB3 - kad studentai geba rinkti ir interpretuoti svarbius duomenis (paprastai jų studijų srityje), kad galėtų priimti sprendimus, apimančius svarbių socialinių, mokslinių ar etinių klausimų refleksiją.

CB4 - kad studentai gali perduoti informaciją, idėjas, problemas ir sprendimus specializuotai ir nespecializuotai visuomenei.

CB5 - kad studentai įgijo tuos mokymosi įgūdžius, kurie reikalingi tolesnėms studijoms, turint didelę autonomiją.

Studentų prieiga ir priėmimas

Prieiga prie Leono universiteto oficialaus bakalauro universiteto mokymo ir jo priėmimo procedūros reglamentuojamos Karališkuoju dekretu 1892/2008 su pakeitimais ir susitarimais, kuriuos pasiekė Kastilijos ir Leono Tarpuniversitetinė komisija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Skaityti mažiau
Leonas , Ponferrada + 1 Daugiau Mažiau