Inžinerinės vadybos magistras

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Apie Brunel University London

Brunel University London yra kilęs iš vienos įtakingiausių Didžiosios Britanijos inžinierių „Isambard Kingdom Brunel“. Mūsų absolventai ir toliau seka savo pėdomis civilinės inžinerijos srityje, taip pat dirba gamybos, paslaugų ir vyriausybės sektoriuose visame pasaulyje. Brunelio „Tarptautinė perspektyva“ yra pripažinta viena geriausių pasaulyje, užima 34 vietą 2020 m. „Times Higher Education World University Rankings“, ir mes esame skirti padėti jums išsiugdyti akademinius ir asmeninius įgūdžius, reikalingus sėkmei realiame pasaulyje.

Inžinerijos vadybos magistrantūra internetu

Ugdykite aukštesnio lygio valdymo įgūdžius, kad galėtumėte tęsti savo inžinerijos karjerą. Ši internetinė magistro programa yra skirta suteikti praktikuojantiems inžinieriams vadybos įgūdžių, reikalingų inžinerijos projektams sėkmingai įgyvendinti. Maišant akademinę teoriją su praktiniu pritaikymu, kursas suteiks jums pažangių žinių apie finansus, operacijas, sistemos mąstymą ir tiekimo grandinės kūrimą bei valdymą globalioje inžinerinėje aplinkoje.

Engineering Management MSc

Mūsų vardas atspindi mūsų atsidavimą aukštos kokybės inžinerijos išsilavinimui. Mūsų ypatingas požiūris yra derinti akademinį griežtumą su praktiniu, verslumu ir vaizdingumu, kurį inicijavo vienas didžiųjų XIX amžiaus britų inžinierių Isambardo karalystės Brunelis.

„Study Online“

Studijos internetu suteikia jums galimybę užsitarnauti tarptautiniu mastu pripažintą JK magistro laipsnį neišeinant iš namų. Jūs neprivalote lankyti universiteto miestelio paskaitų, tai reiškia, kad galite žiūrėti jas internetinėje platformoje jums tinkamais laikais. Studijų metu turėsite prieigą prie:

 • Studijų medžiagos įtraukimas: Jūsų šaltinius sudarys vaizdo paskaitos, atvejų analizė, klasių forumai ir internetinės transliacijos.
 • Palaikymas ir patarimai: Jūsų paskirtas programos kuratorius nuo pirmosios dienos vadovaus jūsų akademiniam tobulėjimui.
 • Jūsų virtualus miestelis: mokykitės iš bet kurios vietos ir užmegzkite ryšius su bendraminčiais profesionalais visame pasaulyje.
 • Atvira biblioteka: Internetiniai studentai turės visišką prieigą prie plačios „Brunel“ skaitmeninės bibliotekos, kurioje rasite knygas, straipsnius ir elektroninius išteklius.

Studijuodami savo laipsnį internete prisijungsite prie studentų ir profesionalų tinklo visame pasaulyje, mokysitės ir prisijungsite, kad praturtintumėte jų gyvenimą, ir žengsite kitus teigiamus žingsnius, siekdami apdovanoti karjerą.

Studentai taip pat turės prieigą prie „Brunel“ profesinio tobulėjimo centro (PDC) . Profesinio tobulėjimo centras padidina studentų galimybes įsidarbinti, padėdamas jiems išsiugdyti įgūdžius ir patirtį, reikalingus norint išsiskirti tarptautinėje darbo rinkoje ir pasiruošti efektingai karjerai.

Neseniai studentai balsavo kaip 5-oji geriausia karjeros tarnyba šalyje, „Brunel“ profesinio tobulėjimo centras pelnė pagarbą savo patyrusiems darbuotojams ir išskirtinę paramą karjeros srityje. „Brunel“ PDC komanda supažindina studentus su profesinių tikslų kūrimo ir pasiekimo etapais bei padeda rašyti efektyvias paraiškas ir paruošti studentus pokalbiams. Kiekvienais metais komanda koordinuoja karjeros muges ir specialius renginius, skirtus studentams susitikti ir užmegzti ryšius su potencialiais darbdaviais jų pasirinktoje srityje.

Mokymosi rezultatai

Absolventai alt = "Inžinerijos vadybos magistrantūra internetu turės:

 • Platesnis supratimas apie inžinerinių organizacijų struktūras ir asmenų bei grupių, vykdančių inžinerinę veiklą, vaidmenį, ryšius ir elgesį.
 • Paaiškinimas, kaip dabartinės vadybos teorijos ir praktika yra svarbūs norint pasiekti įmonės konkurencinį pranašumą.
 • Finansų ir turto valdymo būdo supratimas.
 • Įvaldomos rinkodaros ir klientų aptarnavimo sąvokos ir principai.
 • Gebėjimas sukurti įmonės strategiją sėkmingai pasiekti inžinerijos sąlygotą pokytį pritaikant dabartines koncepcijas, teorijas ir mokslinius tyrimus.

Karjeros Pathways

Šios magistro programos absolventai gali tęsti įvairius apdovanojimus teikiančius ir iššūkius keliančius vaidmenis inžinerijos sektoriuje. Naujausi absolventai pradėjo dirbti tokiose pirmaujančiose įmonėse kaip „Jaguar“, „Land Rover“, „Rolls-Royce“, „Atkins“, „Ford“ ir „Unilever“, nemažai absolventų įkūrė savo konsultacines įmones.

Keletas karjeros pavyzdžių, kuriuos absolventai gali pasirinkti, yra šie:

 • Apdorojimo inžinerijos vadovas
 • Automatikos inžinerijos vadovas
 • Kokybės vadybininkas
 • IT vadybininkas
 • Aparatūros inžinerijos direktorius
 • Tiekimo grandinės vadovas
 • Inžinerinių projektų vadovas
 • Augalų vadybininkas

Patekimo reikalavimai

 • A 2: 2 (arba aukščiau) JK garbės laipsnis arba lygiavertė tarptautiniu mastu pripažinta kvalifikacija inžinerijos, mokslo ar technologijų srityje.
 • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas.
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2019

Apie mokyklą

Brunel University London, named after Britain’s influential engineer Isambard Kingdom Brunel, has consistently delivered academic excellence since opening its doors in 1966. In its more than 50 years ... Skaityti daugiau

Brunel University London, named after Britain’s influential engineer Isambard Kingdom Brunel, has consistently delivered academic excellence since opening its doors in 1966. In its more than 50 years of educational instruction, the university has received several distinctions and is currently named 34th in the world for international outlook (Times Higher Education World University Rankings 2020). Skaityti mažiau
Londonas , Uxbridge , Londonas + 2 Daugiau Mažiau