Inžinerijos bakalauras (apdovanojimai) (prietaisų valdymas ir automatizavimas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kontroliuokite savo ateitį

Įsigykite įrankius, reikalingus valdyti savo inžinerinę ateitį. Studijuokite, kol dirbsite per atstumą, ir galite lanksčiai pritaikyti savo studijas į savo gyvenimą.

Kodėl prietaisų valdymas ir automatika?

Sutelkiant dėmesį į įvairius mechanikos ir skysčių inžinerijos aspektus sunkiosiose pramonės šakose, jūs išmoksite pramoninių procesų kontrolę ir stebėseną per kompiuterių tinklus ir įgyjate praktinių, praktinių studijų. Pirmieji kursai leis jums ištirti visas inžinerijos srities sritis, kad galėtumėte paimti savo karjerą. Jūs taip pat turite galimybę toliau tobulinti savo žinias ir susieti savo pagrindinius tyrimus su keturių padalinių nepilnamečiu valdyme.

USQ inžinerijos bakalauras (apdovanojimai) leis jums pritaikyti savo žinias praktinio darbo patirtimi, galimybėmis naudotis profesionaliais įrenginiais ir įdomiu paskutiniojo metų mokslinių tyrimų projektu, kuris leis jums tapti pramonės specialistu. Kai baigsite studijas, galėsite dirbti įvairiose pramonės šakose, įskaitant kasybą, transportą ir sveikatą, ir kaip procesų valdymo inžinierius arba prietaisų kontrolės ir automatizavimo inžinierius.

Profesinė akreditacija

Kai baigsite savo inžinerijos bakalauro laipsnį (apdovanojimai), jūs galėsite kreiptis dėl narystės inžinierių Australijoje, kaip aukštąjį profesionalų inžinierių. Naudodamiesi patirtimi, kurią įgysite dirbdami šioje srityje, galite kreiptis dėl profesinio inžinieriaus kvalifikacijos statuso. Jūs taip pat turėsite galimybę dirbti užsienyje, jūsų akreditavimas bus pripažintas tose šalyse, kurios yra pasirašiusios Vašingtono susitarimą.

Programos struktūra

Praktinė patirtis

Be toliau išvardytų kursų, taip pat reikės užbaigti praktinę patirtį, kai bus vykdomos interaktyvios praktinės veiklos, pvz., Eksperimentai ir specialios įrangos naudojimas.

Visi studentai turi sugebėti atitikti fizinius ir kitus profesinius praktinės patirties reikalavimus šioje programoje.

Gyvenamosios mokyklos

Be to, kad žemiau išvardyti kursai, išoriniai studentai taip pat turės galimybę namuose lankytis mokyklose, kuriose lankysis akis į akį, paskaitas ir pamokas, naudosite patalpas ir susitinkate su darbuotojais ir kitais studentais.

Kursai, kuriuos reikia ištirti

  • Pagrindiniai kursai (11 vienetų)
  • plius 21 x pagrindiniai kursai (21 vienetai)
  • plius 8-9 x praktikos kursai (0 vieneto vertė)

Kiek tai kainuos?

Šios programos apytikrės metinės išlaidos jūsų pirmiesiems studijų metams (8 vienetai) yra šios:

Studijų režimas / kaina

  • Sandraugos parama: 9352 AUD
  • Mokestis už visą šalies mokestį: 24080 AUD

Paskola, padedanti jums sumokėti mokesčius

Jums gali tekti mokėti savo kursų (dalykinius) mokesčius iš anksto. HECS-HELP ir FEE-HELP leidžia atidėti mokesčius, kol jūsų pajamos pasieks tam tikrą lygį.

Jūs taip pat galite gauti Centrelink finansinę paramą.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Galite kreiptis dėl stipendijų, kad padėtumėte studijų išlaidoms.

Profesinė patirtis

Ši programa apima privalomą profesinės patirties komponentą, kuris gali būti susijęs su kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidomis.

Gyvenamosios mokyklos

Ši programa apima mokyklos gyvenamosios mokyklos sudedamąją dalį, apimančią kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas.

Patekimo reikalavimai

  • Egzamino išankstiniai reikalavimai: anglų (4, SA), matematikos B (4, SA) arba lygiavertės
  • Rekomenduojamas tyrimas: 12 metų fizika (4SA)

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote atitikti atitinkamus anglų kalbos reikalavimus. Ši programa reikalauja ne mažiau kaip IELTS 6.0 ar lygiavertės.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, galite kreiptis dėl universiteto patvirtintos anglų kalbos programos.

* Papildoma informacija apie priėmimą

Pakoreguotas pasirinkimo lygis yra papildomų eilučių derinimo rezultatas, taikant specialias atvykimo schemas.

Specialios atvykimo schemos gali padėti jums patekti į pasirinktą programą, padidindami savo atrankos lygį, tam tikromis aplinkybėmis paskirstydami papildomas pareigas.

Kaip taikyti

Uždarymo datos

Taikymas tiesiogiai USQ:

  • 2019 m. Pusmetį - paraiškos uždaromos vasario 18 d., O pirmąjį semestrą prasideda pirmadienis, vasario 25 d., 2019 m. Vasario 25 d.
  • 2019 m. Sausio 2 d. - paraiškos uždarytos liepos 1 d. Pirmadienį, o 2 semestras prasideda 2019 m. Liepos 15 d., Pirmadienį.

Jei prašote per QTAC, turėsite patikrinti QTAC uždarymo datas.

Kreditas už ankstesnį studijų ar darbo patirtį

Galite gauti kreditą, jei anksčiau studijote ar turėjote atitinkamą darbo patirtį. Tai padės sumažinti kursų, kuriuos turėsite mokytis, skaičių, kad baigtumėte programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Skaityti daugiau

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Skaityti mažiau
Toowoomba , Springfildas , Brisbenas , Australija internete + 3 Daugiau Mažiau