Peržiūrėti visas internetinės {onlinestudies-mba-part-time-mba:plural} - Verslas

Remdamiesi savo bakalauro studijų idėjomis, kandidatai į verslo administravimo magistro laipsnį gali tiksliai suderinti savo verslo meistriškumą. Studentai, besimokantys ne visą darbo dieną, gali dirbti lanksčiau.Studentams, kurie siekia dirbti su komercija susijusioje srityje, rekomenduotumėme pasidomėti įvairiomis verslo studijų programomis. Kadangi į šio tipo studijų programas… Skaityti daugiau

Remdamiesi savo bakalauro studijų idėjomis, kandidatai į verslo administravimo magistro laipsnį gali tiksliai suderinti savo verslo meistriškumą. Studentai, besimokantys ne visą darbo dieną, gali dirbti lanksčiau.

Studentams, kurie siekia dirbti su komercija susijusioje srityje, rekomenduotumėme pasidomėti įvairiomis verslo studijų programomis. Kadangi į šio tipo studijų programas yra įtraukiami tokie dalykai kaip žmogiškųjų išteklių vadyba, finansai, rinkodara, lyderytė bei verslo etika, šias studijas pasirinkę studentai įgyja gana visapusišką ir praktiškai pritaikomą išsilavinimą.

internetinės studijų programos {onlinestudies-mba-part-time-mba:singular}, Verslas

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Brentwood University
Irvine, Jungtinės Amerikos Valstijos

„ Brentwood University “ MBA programa skirta visų patirties lygių specialistams, kai kurie iš jų gali ieškoti karjeros, o kiti - į kitų sričių verslo sritį.

„ Brentwood University “ MBA programa skirta visų patirties lygių specialistams, kai kurie iš jų gali ieškoti karjeros, o kiti - į kitų sričių verslo sritį. -
Ištęstinės MBA studijos
Ištęstinės
12 mėnesiai
Anglų
Rgs. 2020
Internetinės
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here