Internetiniai {onlinestudies-mba-part-time-mba:plural} Jungtinėse Amerikos Valstijose

Remdamiesi savo bakalauro studijų idėjomis, kandidatai į verslo administravimo magistro laipsnį gali tiksliai suderinti savo verslo meistriškumą. Studentai, besimokantys ne visą darbo dieną, gali dirbti lanksčiau.Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finan… Skaityti daugiau

Remdamiesi savo bakalauro studijų idėjomis, kandidatai į verslo administravimo magistro laipsnį gali tiksliai suderinti savo verslo meistriškumą. Studentai, besimokantys ne visą darbo dieną, gali dirbti lanksčiau.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Geriausias Internetinės {onlinestudies-mba-part-time-mba:plural} Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020

Skaityti mažiau
Brentwood University
Irvine, Jungtinės Amerikos Valstijos

„ Brentwood University “ MBA programa skirta visų patirties lygių specialistams, kai kurie iš jų gali ieškoti karjeros, o kiti - į kitų sričių verslo sritį.

„ Brentwood University “ MBA programa skirta visų patirties lygių specialistams, kai kurie iš jų gali ieškoti karjeros, o kiti - į kitų sričių verslo sritį. -
Ištęstinės MBA studijos
Ištęstinės
12 mėnesiai
Anglų
Rgs. 2020
Internetinės
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here