Filter
Išplėstinis diplomas
Tempas: Visi

Rasti internetinės studijų programos pažangaus diplomo studijų programų, Verslas

Pažangios diplomo akademinės studijų programos - tai įvairiausių specialybių studijos, kurias studentams gali pasiūlyti viso pasaulio aukštosios mokyklos. Būtent šios studijų programos yra skirtos jau dirbantiems specialistams ar studentams siekiantiems įgyti papildomų žinių, įgūdžių ir patirties, padėsiančių jiems žengti kitą žingsnį jų akademinių, profesinių, o taip pat galbūt ir asmeninių tikslų link. Pažangios diplomo studijų programos dažniausiai trunka gana trumpai - jas pabaigti dažniausiai galima per vienerius ar, kartais, dvejus akademinius metus. Tad būtent šios programos tinka jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms.

Studentams, kurie siekia dirbti su komercija susijusioje srityje, rekomenduotumėme pasidomėti įvairiomis verslo studijų programomis. Kadangi į šio tipo studijų programas yra įtraukiami tokie dalykai kaip žmogiškųjų išteklių vadyba, finansai, rinkodara, lyderytė bei verslo etika, šias studijas pasirinkę studentai įgyja gana visapusišką ir praktiškai pritaikomą išsilavinimą.

internetines pažangias diplomo programas - Verslas

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Verslas

Global Impact Training And Higher Education

Sėkmingai baigus šiame etape, studentai gaus Antrosios pakopos studijų diplomas Verslo vadybos diplomą išduoda EduQual, Didžiojoje Britanijoje. ... [+]

Verslo ekonomika 2. Tarptautinis marketingo valdymas 3. Žmogiškųjų išteklių valdymas 4. Verslo finansai 5. Verslo strategijos ir verslumas 6. Rinkodaros komunikacijos 7 d. Klientų elgsena 8. Operacijų valdymas Studentai, kurie sėkmingai baigė Extended Išplėstinė Professional diplomas verslo ir rinkodaros vadybos galės įeiti į BA (Hons) rinkodaros "iš viršaus į viršų" scenoje, kuri yra šios kvalifikacijos 2 dalis.

Sėkmingai baigus šiame etape, studentai gaus Antrosios pakopos studijų diplomas Verslo vadybos diplomą išduoda EduQual, Didžiojoje Britanijoje.

MOKYMOSI REZULTATAI

Nustatyti ir įvertinti svarbiausių skaitinių, grafinių ir statistinių ro... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba