Filter
Išplėstinis diplomas
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus internetinės Kursų studijos apie Kompiuterijos mokslai

Pažangios diplomo akademinės studijų programos - tai įvairiausių specialybių studijos, kurias studentams gali pasiūlyti viso pasaulio aukštosios mokyklos. Būtent šios studijų programos yra skirtos jau dirbantiems specialistams ar studentams siekiantiems įgyti papildomų žinių, įgūdžių ir patirties, padėsiančių jiems žengti kitą žingsnį jų akademinių, profesinių, o taip pat galbūt ir asmeninių tikslų link. Pažangios diplomo studijų programos dažniausiai trunka gana trumpai - jas pabaigti dažniausiai galima per vienerius ar, kartais, dvejus akademinius metus. Tad būtent šios programos tinka jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms.

Kartu su nuolat populiarėjančiomis bei tobulėjančiomis technologijomis, kompiuterijos mokslai kasmet tampa vis populiaresni visame pasaulyje. Šias studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja praktinį įvairiausių technologijų pritaikymą, o taip pat gilinasi ir į technologijų teorijas. Be to, jie studijuoja ir algoritmus, kurie yra skirti gauti, apdoroti bei pateikti įvairius duomenis bei informaciją.    

Internetinės studijos pažangias diplomo programas ir Kompiuterijos mokslai

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai

CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido

Aukštojo techniko nuotolinio daugiaplanio taikomųjų programų kūrimas suteikia jums galimybę specializuotis sektoriuje, kuriame yra daug projekcijos ir didelė paklausa dar ... [+]

Aukštojo techniko nuotolinio daugiaplanio taikomųjų programų kūrimas suteikia jums galimybę specializuotis sektoriuje, kuriame yra plati projekcija ir didelė paklausa darbo pasaulyje.

Jūs išmoksite kurti ir kurti vietines programas interneto aplinkoms ir „iOS“ operacinėms sistemoms („iPhone“ ir „Ipad“) ir „Android“ . Jūs sužinosite programavimo kalbas, kurios dominuoja sektoriuje, pvz. , „ Java“ ir „C #“, ir jūs ruošiatės kurti ir programuoti tinklalapius su HTML, CSS 3, „Javascript“ ir „Jquery“, ir jūs naudojate „Spring Boot“ sistemą.

Be to, jūs žinosite, kaip kurti, analizuoti ir programuoti technologines sistemas, pagrįstas daiktų internetu (IoT) ir tokiomis kalbomis kaip „Python“ . Jūs sužinosite, kaip žaidėjų pasaulis veikia, projektuodamas 2D ir 3D virtualias aplinkas ir programuodamas vaizdo žaidimus su „Unity“, ir sužinosite, kaip valdyti visą judrių kūrimo metodikų procesą, kad būtų galima vykdyti bendrus projektus, tokius kaip SCRUM ir Lean Development . Šis laipsnis mokomas tik ispanų kalba.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba