Išplėstinė sertifikatų programa duomenų mokslo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Puikus technologijos, duomenų mokslo ir verslo atvejų bei įžvalgų derinys, ši programa išskiriama kaip viena geriausių pasaulyje.

Kursas pabrėžia

Praktikos realiuoju laiku

Stažuotė leidžia pritaikyti klasėje žinias realiose situacijose. Padedame jums rasti tinkamas darbo patirties galimybes "Big Data Analytics" dalyvaujančiose organizacijose.

Paskirties vietos palaikymas

Mūsų darbo vietų skyrius padeda mūsų studentams susitikti su "Big Data Analytics" įmonėmis. Mūsų darbo vietų skyriuje yra studentų iš kai kurių geriausių kompanijų, tokių kaip "Siemens", "American Megatrends", "Dell" ir "HCL".

Mokymo metodika

Šis kursas apima kelias valandas Live fakulteto sesijos ir užregistruotas gyvas sesija. Kiekvieną mėnesį ji taip pat turi keletą svečių paskaitų. Kartu su gyvomis klasėmis kursas turi pramonės katalizatorius, apklausas, stebėtojus ir savianalizę.

Capstone projektai

Kursų metu studentai tęsia savarankiškus tyrimus dėl pasirinkto klausimo ar problemos, dalyvauja su akademiniu mokymu susijusiose disciplinose ir, vadovaujant fakulteto ir pramonės mentoriui, rengia reikšmingą dokumentą.

Pramonės jungtis

Mes palaikome ryšį su pramonės lyderiais, kurie atlieka svarbų vaidmenį duomenų ir "Analytics" domenuose. Prisijungimas prie tokių žmonių gali padėti jums ieškoti darbo, karjeros tinklų ir profesinės pažangos.

Sužinokite per atvejų studijas

Atvejų analizė padeda pabrėžti ribotą įvykių ar aplinkybių ir jų santykių konteksto tyrimą. Tai padeda gauti išsamią informaciją apie asmenį, grupę ar įvykį.

Pagrindinės programos savybės

Efektyvus

Mes siūlome unikalią mokslinių tyrimų futuristinės pedagogikos ir pasauliniu mastu lyginamojo turinio derinį. Mūsų modulius remia išsamūs tyrimai, dėl kurių mūsų švietimo sistema yra tinkama ir įdomi mūsų besimokantiesiems.

Labai patyręs fakultetas dideliems duomenims

361 DM grupėje turime aukštos kvalifikacijos dėstytojų grupę iš IIT Kanpur ir IIT Kharagpur. Mūsų fakultetai dirbo su "PwC" ir "IBM" ir turi ilgametę patirtį pirmaujant keliems "Big Data" ir "Analytics" projektams visame pasaulyje.

"Praxis Business School" sertifikavimas

"Praxis Business School", Kolkata, yra pagrindinė B-mokykla, kurios kursai yra vertinami tarp didžiausių Indijos "Big Data" ir "Analytics" domenų. Tai yra viena labiausiai patikimų ir įtakingiausių mokymo įstaigų Indijoje.

Švietimo paskola

Geras švietimas užtikrina gerą ateitį. Mes užtikriname, kad jūsų finansiniai poreikiai yra pasirūpinti, kaip jums judėti į priekį, siekiant įgyti išsilavinimą, kad sukurtumėte nuostabią karjerą. Jūs visada galite kreiptis dėl Švietimo paskolos prisijungti prie pasirinktų kursų.

Praktika

Stažuotė leidžia pritaikyti klasėje žinias realiose situacijose. Padedame jums rasti tinkamas darbo patirties galimybes įmonėms, ieškančioms "Big Data Analytics" specialistų.

Paskirties vietos palaikymas

Mūsų paskirties vietos palaikymo įmonė padeda mokiniams susipažinti su įmonėmis, dirbančiomis su "Big Data" ir "Analytics". Mūsų studentai buvo įtraukti į kai kurias iš geriausių kompanijų, tokių kaip "Siemens", "American Megatrends", "Dell" ir "HCL", kad suteiktų prasmingą praktiką.

Naujojo amžiaus mokymosi platforma

361 DM platformos "i-meta" platforma, įgalinta unikalių papildomų ir virtualių realybės vadovaujamų klasių pagalba, leidžia mokytis mobiliuoju būdu, ty jūs galite mokytis bet kuriuo metu ir bet kur. Taip pat galite sužinoti, atsisiųsdami 361DM programą savo išmaniajame telefone. Mūsų platforma palengvina grupių diskusijas, mokymosi išteklius, našumo įrašus, vertinimus po klasės, elektroninę biblioteką ir apklausų metu.

Speciali paramos komanda

Mes turime specialią komandą, kuri padės jums visą kursą - nuo paraiškos iki sertifikavimo! Galite susisiekti su mumis, kai jums reikia pagalbos, tik spustelėjus mygtuką.

Moduliai

  • Statistika 101
  • R programavimas
  • Duomenų gavyba 1 - mašininis mokymasis su R
  • Duomenų gavyba 2 - Išplėstinė mašinų mokymasis su R

Programos rezultatai

Išplėstinė verslo analizė yra viena pagrindinių rekvizitų bet kurioje didelėje organizacijoje. Laikas yra geriausias tam, kad kažkas galėtų užsiimti karjera šioje srityje. Didžiulės galimybės ir didžiulė stoka, kai kandidatai priverčia dideles organizacijas, tampa lengvesni. Karjeros ieškotojai privalo pasinaudoti šia galimybe.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote ... Skaityti daugiau

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote learning principles. We understand what makes adults learn, what can make them learn better. We have deep insights into the aspirations of the youth in our target ecosystem and we employ proven and tested scientific principles into adult and remote learning to help them learn better in order to meet each of these disparate aspirations. Skaityti mažiau
Čenajus , Indija internete + 1 Daugiau Mažiau