Išplėstinė internetinė pažyma autizmo ir sunkių ar kelių disabilituose

Adelphi University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Išplėstinė internetinė pažyma autizmo ir sunkių ar kelių disabilituose

Adelphi University

Gaukite žinias, gaukite pripažinimą ir įsitraukite į karjeros pažangą mūsų sertifikavimo programose.

Paruoškite giliai naudingą karjerą su internetine pažangiąja autizmo ir sunkių ar daugialypių sutrikimų sertifikatų programa (Išplėstinė ASMD) ir autizmo spektro sutrikimais (Advanced ASD), kurias siūlo Ruth S. Ammono mokykla. Programos suteikia išskirtinai didelę mokymosi patirtį, žinias, kurias galite nedelsiant pritaikyti darbovietėje, ir vertingas mokymo pažymėjimas.

Jie taip pat siūlo unikalią galimybę studijuoti ir susipažinti su Stepheno Shore'u, ed.D., nacionaliniu mastu žinomu akademikų ir Adelphi University fakulteto nariu, kurio kompetencija yra visiškai informuota apie savo patirtį autizmo spektro srityje.

Tiek Išplėstinė ASMD, tiek Išplėstinė ASD pabrėžia gyvenimo trukmės požiūrį į plėtrą. Studentai ne tik mokosi daugiadisciplinių diagnozavimo, vertinimo ir intervencijų strategijų bei metodikų, bet ir įgyja patirties, kaip suderinti gerąją praktiką su individualiu poreikiu kiekviename gyvenimo etape.

Dr Shore ir jo kolega Pavan J. Anthony Ed.D. sukūrė mokymo programą, konsultuodamasi su praktikais ir nacionaliniu mastu pripažintais šios srities lyderiais, įskaitant kai kurių knygų skaitytojų klasių autorius. Kiekvienas iš šių visiškai internetinių, 12 kreditų, instruktorių vadovaujamų programų gali būti baigtas per vienerius metus.

Išplėstinis autizmo ir sunkių arba daugialypių negalavimų pažymėjimas:

Išplėstinė ASMD internetinė programa skirta specialiems ugdytojams, bendram ugdytiniui, susijusiems paslaugų teikėjams ir mokyklų psichologams. Studentai turi turėti magistro laipsnį priėmimo, ir daugelis iš jų turi šiuos įgaliojimus:

 • Pažymėjimas specialiojo ugdymo mokymui, kurtiesiems ir klausos sutrikimams, akliesiems ir silpnaregiams, kalbos ir klausos neįgaliesiems
 • Antstolių specialiojo ugdymo, vaikų specialiojo ugdymo, vidurinio vaikystės specialiojo ugdymo, paauglystės specialiojo ugdymo, kurčiųjų ir klausos, aklų ir silpnaregių, kalbos ir kalbos neįgalumo pažymėjimas

Studentai Išplėstinėje ASMD gali pasirinkti autizmo specializaciją arba sunkią ar daugialypę negalę specializaciją. Galite baigti arba Niujorko valstybės anotaciją sunkiomis ir daugialypėmis negalia, ir gali taikyti kitų valstybių narių sertifikatų išplėtimo reikalavimus.

Programos akcentai

Mūsų pažangiosios sertifikatų programos suteikia studentams ne tik pažangiausias žinias, bet ir individualų mokymą bei patrauklią internetinę mokymosi aplinką. Klasės taip pat siūlo praktinius mokymus ir užduotis, kurios palaiko individualius interesus ir tikslus. Daugumoje kursų yra būtinas lauko darbo komponentas, kurio metu studentai stebi gyventojų integruotą ar specializuotą aplinką; padėti atlikti tinkamus pajėgumus; ir įgyti daugybę požiūrių į jų patirtį per grupines diskusijas su fakultetu ir bendraamžiais.

Uždirbę vieną iš mūsų aukštojo mokslo lygio pažymėjimų, atkreipkite dėmesį į savo žinias ir parodykite savo įsipareigojimą profesiniam tobulėjimui.

Fakulteto momentinė nuotrauka

Pavan J. Antony, Ed.D., docentas, programos direktorius

Prieš uždirbdamas daktaro laipsnį ir prisijungdamas prie Ruth S. Ammono mokyklos fakulteto, dr. Antony buvo specialiojo ugdymo mokytojas ir administratorius. Jis ir jo kolega dr. Stephenas Shore yra knygos "Neįgaliųjų studentų kolegija" autoriai: "Mes esame".

Stephenas Shore, Ed.D., Klinikinis asistentas, programos patarėjas

Dr. Shore yra tarptautiniu mastu pripažinta autizmo ir autizmo švietimo ekspertė, konsultantas, kalbėtojas ir autorius. Jis pristatė daugiau nei 120 pristatymų 47 šalyse ir parašė tris knygas:

 • Už sienos: asmeninė patirtis, susijusi su autizmu ir Aspergerio sindromu
 • Klauskite ir pasakykite: savigydos ir informacijos atskleidimas žmonėms, sergantiems autizmo spektru
 • Suprasti autizmą manekenams

Dr Shore draugas ir kolega, garsus autizmo teisių gynėjas Dr. Temple Grandin, Ph.D., parašė į priekį kiekvienai savo knygai.

Programos išmokos

 • Gerbiamasis fakultetas
 • Aukštos vertės, reikalaujantys profesionalūs pažymėjimai
 • Sužinokite, atlikdami mūsų pamokų metodą švietimui
 • Patogus 100 proc. Internetinis, instruktoriaus vadovaujamas formatas, kuriame vyksta kiekvieną savaitę
 • Asmeninis, palaikantis studentų dėmesio etosas
 • Išplėstinė ASMD sukelia Niujorko valstybės anotaciją sunkių ar daugialypių negalia
 • Neleidžiama atvykti GRE

Apie Ruth S. Ammono Švietimo mokyklą

"Adelphi" švietimo mokykla yra įsipareigojusi siekti aukštojo išsilavinimo ir suteikti profesinio augimo galimybes, sukurdama autentišką akademinę ir vietinę patirtį, puoselėdama pagarbą įvairiems mūsų gyventojams, taikantiems etišką praktiką, ir rengiant savo studentus tapti atspindinčiais pokyčių agentais per mokslinius tyrimus, bendradarbiavimą ir vadovavimas.

Mūsų švietimo filosofija pabrėžia mokymosi vertę per prasmingą veiklą ir apmąstymus mokslininkų ir pedagogų bendruomenėje. Mes pripažįstame, kad mokymasis yra socialinė ir kultūrinė dinamika, todėl mūsų klasės yra suplanuotos įvairiose populiacijose, kuriose mes tarnaujame, kultūriniame, istoriniame ir materialiame kontekste. Mūsų filosofija veda į bendradarbiavimo bendruomenes, kurios gerbia visų balsus ir palaiko didžiausią pažadą asmeniui bei kolektyvinį efektyvumą.

Kadangi patys besimokantys mokymosi visą gyvenimą patys mūsų dėstytojai ir administracija vertina kūrybinę išraišką ir meninį tyrimą asmeniniam ir profesiniam augimui ir yra pasiryžę pripažinti ir mokytis mūsų studentų poreikių, plėtodami lyderystės, technologijų ir bendravimo įgūdžius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra
Internetinės
Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Price
Kaina
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Garden City, New York
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Contact school
Pabaigos data Contact school
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Garden City, New York
Galutinis paraiškų davimo terminas Contact school
Pabaigos data Contact school