Išplėstinė fotografijos kursas

Norite dirbti kaip fotografas? Jei norite kurti savo karjerą šiame sektoriuje, siūlome naršo CPA pažangių fotografijos kursą. Būsite pasirengę dirbti tiek fotografijos pasaulį, arba dirbti asistente ypač reklamoje, tačiau neatmetant kitų sektorių, pavyzdžiui, renginių ir parodų plėtra, ataskaitų, darbo žiniasklaidoje ir pan.

Ši pažangi fotografija Žinoma, yra išmokyti jus dirbti su lengvumu tikslą tiek skaitmeninių fotoaparatų ir kino kamerų. Išmokite kontroliuoti šviesos, ar natūralus arba dirbtinis, du pagrindiniai įrankiai, naudojami Post gamybą: Capture One "ir" Adobe Lightroom ir neatsilikti nuo technologijų plėtros fotografijos srityje.

Žinoti šaudyti rinka nuotraukų ir reklamos fotografijos. Neuþdarykite duris ir jums pasirinkti didelio mokymo profesinius lūkesčius. Įsidarbinimo galimybės šio kurso pažangių fotografijos yra didžiulis. Sužinokite, kaip gauti tai dabar!

Requisitos: Atsižvelgdama fotoaparatą fotografuoti RAW ir kompiuterį, kuris veikia ne 64 bitų ir 4GB RAM (Windows 7 m) minimumą.

DARBOTVARKĖ

  1. Fotografija ir šviesa
  2. Sudėtis
  3. Fotoaparatas
  4. Socialinis pranešimas
  5. Filmuojant su DSLR fotoaparatai
  6. Post gamybą: Adobe Lightroom 4
  7. Po II Capture Vienas
  8. Fotografijos įmonė

Peržiūrėti 30 daugiau kursų CPA Online »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2020
Duration
300 valandos
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date