Filter
Išlyginamosios studijos
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus Internetinės pamatinių metų programos - Verslo vadybos studijos

Parengiamųjų metų studijų programos yra kuriamos taip, kad mokyklą ką tik baigę absolventai galėtų geriau susipažinti su aukštuoju mokslu ir universitetų keliamais reikalavimais. Tad būtent šio tipo akademinės studijų programos padidina studentų galimybes įstoti į jų norimas bakalauro ar magistro studijas ir sėkmingai jas pabaigti.

Verslo vadybos studijas pasirinkę studentai nagrinėja, kaip sėkmingai ir efektyviai vadovauti komandoms, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Tad į šio tipo studijų programas yra įtraukiami tokie studijų dalykai kaip komunikacija, verslo administravimas, lyderystė ir t.t.

internetinės Pamatinių metų programa iš Verslo vadybos studijos

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo vadybos studijos

Schellhammer Business School

Internetinio universiteto fondo programa skirta studentams, norintiems įgyti stojimo į universitetą ar praktinės vadybos patirties, siekiant pagerinti jų darbo perspektyv ... [+]

Apžvalga

Internetinio universiteto fondo programa skirta studentams, norintiems įgyti stojimo į universitetą ar praktinės vadybos patirties, siekiant pagerinti jų darbo perspektyvas.

Universiteto progresija

Baigę studentai gauna „Qualifi 3“ laipsnio diplomą, kurį visiškai reglamentuoja „Ofqual“. Tada studentai gali kreiptis dėl priėmimo į visą universiteto miestelio bakalauro studijų programą iš Schellhammer Business School arba JK universitetų. Arba studentai gali tęsti savo on-line studijas iki 4/5 lygio išplėstinio vadybos diplomo ir tada tęsti universiteto aukštojo mokslo bakalauro laipsnį. Abi galimybes galima rasti „ Schellhammer Business School arba JK universitetuose.... [-]

Ispanija Marbelja
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
30 - 50 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba