Filter
Išlyginamosios studijos
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus internetines pamatinių metų programų, Verslas

Parengiamųjų metų studijos yra sudaromos taip, kad jos padėtų jas pasirinkusiems studentams pasiruošti ir sėkmingai įstoti į tolimesnes bakalauro ar magistro studijų programas. Tad šio tipo programos yra populiariausios tarp ką tik vidurinę mokyklą pabaigusių žmonių, kurie nėra tikri dėl savo studijų specialybės.

Studentams, kurie siekia dirbti su komercija susijusioje srityje, rekomenduotumėme pasidomėti įvairiomis verslo studijų programomis. Kadangi į šio tipo studijų programas yra įtraukiami tokie dalykai kaip žmogiškųjų išteklių vadyba, finansai, rinkodara, lyderytė bei verslo etika, šias studijas pasirinkę studentai įgyja gana visapusišką ir praktiškai pritaikomą išsilavinimą.

internetiniai pamatinių metų studijų programos iš Verslas

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas

Schellhammer Business School

Internetinio universiteto fondo programa skirta studentams, norintiems įgyti stojimo į universitetą ar praktinės vadybos patirties, siekiant pagerinti jų darbo perspektyv ... [+]

Apžvalga

Internetinio universiteto fondo programa skirta studentams, norintiems įgyti stojimo į universitetą ar praktinės vadybos patirties, siekiant pagerinti jų darbo perspektyvas.

Universiteto progresija

Baigę studentai gauna „Qualifi 3“ laipsnio diplomą, kurį visiškai reglamentuoja „Ofqual“. Tada studentai gali kreiptis dėl priėmimo į visą universiteto miestelio bakalauro studijų programą iš Schellhammer Business School arba JK universitetų. Arba studentai gali tęsti savo on-line studijas iki 4/5 lygio išplėstinio vadybos diplomo ir tada tęsti universiteto aukštojo mokslo bakalauro laipsnį. Abi galimybes galima rasti „ Schellhammer Business School arba JK universitetuose.... [-]

Ispanija Marbelja
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
30 - 50 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba