Filter
Išlyginamosios studijos
Ispanija Tempas: Visi

Rasti Internetiniai pamatinių metų programas iš Vadyba iš Ispanijoje iš 2019/2020

Parengiamųjų metų studijų programos yra kuriamos taip, kad mokyklą ką tik baigę absolventai galėtų geriau susipažinti su aukštuoju mokslu ir universitetų keliamais reikalavimais. Tad būtent šio tipo akademinės studijų programos padidina studentų galimybes įstoti į jų norimas bakalauro ar magistro studijas ir sėkmingai jas pabaigti.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Pradėkite jau šiandien Internetinės studijos Geriausios Kursų studijos. Vadyba. Ispanijoje. 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Vadyba, Ispanija

Schellhammer Business School

Internetinio universiteto fondo programa skirta studentams, norintiems įgyti stojimo į universitetą ar praktinės vadybos patirties, siekiant pagerinti jų darbo perspektyv ... [+]

Apžvalga

Internetinio universiteto fondo programa skirta studentams, norintiems įgyti stojimo į universitetą ar praktinės vadybos patirties, siekiant pagerinti jų darbo perspektyvas.

Universiteto progresija

Baigę studentai gauna „Qualifi 3“ laipsnio diplomą, kurį visiškai reglamentuoja „Ofqual“. Tada studentai gali kreiptis dėl priėmimo į visą universiteto miestelio bakalauro studijų programą iš Schellhammer Business School arba JK universitetų. Arba studentai gali tęsti savo on-line studijas iki 4/5 lygio išplėstinio vadybos diplomo ir tada tęsti universiteto aukštojo mokslo bakalauro laipsnį. Abi galimybes galima rasti „ Schellhammer Business School arba JK universitetuose.... [-]

Ispanija Marbelja
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
30 - 50 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba