close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas Internetinės studijos pamatinių metų programų, Tekstilės dizainas, Jungtinėje Karalystėje, 2020/2021

Parengiamųjų metų studijų programos yra kuriamos taip, kad mokyklą ką tik baigę absolventai galėtų geriau susipažinti su aukštuoju mokslu ir universitetų keliamais reikalavimais. Tad būtent šio tipo akademinės studijų programos padidina studentų galimybes įstoti į jų norimas bakalauro ar magistro studijas ir sėkmingai jas pabaigti. Studentai, kurie siekia tekstilės dizaino pr… Skaityti daugiau

Parengiamųjų metų studijų programos yra kuriamos taip, kad mokyklą ką tik baigę absolventai galėtų geriau susipažinti su aukštuoju mokslu ir universitetų keliamais reikalavimais. Tad būtent šio tipo akademinės studijų programos padidina studentų galimybes įstoti į jų norimas bakalauro ar magistro studijas ir sėkmingai jas pabaigti.

Studentai, kurie siekia tekstilės dizaino programos, gali rasti audinių ir dizaino taikymą daugelyje pramonės šakų. Tyrimai gali apimti instrukcijas kompiuterizuotam projektui, audimui, tendencijų analizei, mezgimui ar tekstilės spaudai, kad būtų galima parengti studentus įėjimo į dizaino pramonę.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Susisiekti su universitetu internetines Geriausi Kursai iš Tekstilės dizainas iš Jungtinėje Karalystėje iš 2020/2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Online College of Art & Design
Stevenage , Jungtinė Karalystė

Online fondo diplomas mados

Online fondo diplomas mados -
Išlyginamosios studijos
Dieninės
Dalinės
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia