close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas Internetiniai Pamatinių metų programos. Tekstilės dizainas

Parengiamųjų metų studijos yra sudaromos taip, kad padėtų mokyklą ką tik baigusiems absolventams susipažinti su aukštuoju mokslu. Tad šias studijų programas paprastai pasirenka tie studentai, kurie nėra tikri kokią specialybę jiems derėtų rinktis, tačiau yra užtikrinti, kad nori stoti į bakalauro, o vėliau galbūt ir į magistro studijų programas. Tekstilės dizaino tyrimas ga… Skaityti daugiau

Parengiamųjų metų studijos yra sudaromos taip, kad padėtų mokyklą ką tik baigusiems absolventams susipažinti su aukštuoju mokslu. Tad šias studijų programas paprastai pasirenka tie studentai, kurie nėra tikri kokią specialybę jiems derėtų rinktis, tačiau yra užtikrinti, kad nori stoti į bakalauro, o vėliau galbūt ir į magistro studijų programas.

Tekstilės dizaino tyrimas gali įtraukti studentus į kūrybingą tekstilės ir audinių pasaulį, tuo pačiu apibūdinant jo pritaikymą įvairiose pramonės šakose. Studentai gali būti įpareigoti projektuoti ir gaminti CAD programas, audimą, modelius ir tekstilės terminus.

Internetinės pamatinių metų studijų programos. Tekstilės dizainas

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Online College of Art & Design
Stevenage , Jungtinė Karalystė

Online fondo diplomas mados

Online fondo diplomas mados -
Išlyginamosios studijos
Dieninės
Dalinės
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia