ONLINESTUDIES

Peržiūrėti visas internetinių Pamatinių metų programos - Menų studijos - Italijoje - 2021

Parengiamųjų metų studijos yra sudaromos taip, kad padėtų mokyklą ką tik baigusiems absolventams susipažinti su aukštuoju mokslu. Tad šias studijų programas paprastai pasirenka tie studentai, kurie nėra tikri kokią specialybę jiems derėtų rinktis, tačiau yra užtikrinti, kad nori stoti į bakalauro, o vėliau galbūt ir į magistro studijų programas.

Menų studijų programos paprastai yra asocijuojamos su kūrybinėmis studijų programomis, kurios yra mažiau susijusios su moksliniu tyrimu bei analitiniu mąstymu. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų bei menų akademijų studentams gali pasiūlyti įvairiausių menų studijų programų, tokių kaip literatūra, tapyba ar muzika.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Susisiekti su universitetu tiesiogiai internetinių geriausias pamatinių metų programas iš Menų studijos iš Italijoje iš 2021

1 Rezultatai Menų studijos, Italija Filter

Fondo metai mene, madoje ir dizaine

Syracuse Academy
Išlyginamosios studijos
Išlyginamosios studijos
Sau. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
7&nbsp;-&nbsp;10 mėnesiai
Anglų
Italų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Tarptautiniai studentai, norintys pretenduoti į menų, mados, dizaino ar architektūros laipsnį Italijoje, turi galimybę kurti ir tobulinti savo įgūdžius, kurti savo asmeninį ap ...

Skaityti daugiau