Oficialus aprašymas

Gaukite strateginį požiūrį į žmogų, kuris padėtų žmonėms ir organizacijoms sėkmingai dirbti

Paruoškite save už pagrindinį organizacinį vaidmenį kaip žmogiškųjų išteklių ekspertą su "Saint Mary's Online MA" žmogiškųjų išteklių valdymu. Ši programa suderinta su Žmonių išteklių profesionalų draugija (SHRM), kurioje yra naujausia patirtis ir geriausios praktikos pavyzdžiai šiandienos greitai judančiam, strategiškai orientuotam darbui. Be to, jis pristatomas naudojant "iPad" mokymosi platformą, kuri leidžia jums užsiimti savo kursų, profesorių ir klasiokų kelyje.

  • Paskutinis kapinės kursas rengia profesionalų žmogiškuosius išteklius (PHR) arba vyresnįjį profesionalų žmogiškųjų išteklių (SPHR) sertifikavimo egzaminus.
  • Gaukite išsamių žinių konkrečiose srityse, žmogiškųjų išteklių, taip pat lyderystės valdymo principus.
  • Sukurti visapusišką organizacinę perspektyvą, kad padėtų organizacijai vadovauti per pokyčių laiką ir nustatyti trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus.
  • Sužinokite iš fakulteto narių, turinčių praktinės karjeros patirties, kurie įtraukia tvirtus pavyzdžius iš srities į klasę.

Programa taip pat apima bendrojo valdymo pasirenkamuosius dalykus, todėl žmogus labiau orientuojasi į MBA, turinčią HR koncentraciją.

Jei norite sužinoti daugiau apie Šv. Marijos internetinį magistro žmogiškųjų išteklių vadybos studijų programą, užpildykite formą, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Saint Mary's University of Minnesota Online »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Price
535 USD
per kredito valandą.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date