Apžvalga

"Human Security and Peacebuilding" MA yra 36 kreditų, dvejų metų tarpdisciplininė magistrantūros programa, kuri reaguoja į didėjančią lyderystės paklausą teikiant humanitarinę pagalbą, socialinę rekonstrukciją, konfliktų valdymą ir taikos stiprinimą tarptautiniuose kontekstuose. Taikos stiprinimas laikomas plačiąja koncepcija, kuri pabrėžia socialinę transformaciją, integruojant trumpalaikes (plėtros) iniciatyvas į ilgalaikius, tvarius taikos procesus. Programa suteikia darbo specialistams ar tiems, kurie nori dirbti šioje srityje, su teoriniais ir praktiniais įgūdžiais, reikalingais padėti atkurti taiką ir pilietinę visuomenę pokonfliktinėse situacijose.

Vienerių metų aukštojo mokslo diplomas žmogaus saugumui

Kas tai yra

Daugelis mūsų studentų turi patirties sudėtingose ​​avarinėse situacijose, dirbančiose nevyriausybinėse organizacijose, vyriausybėje ir kariuomenėje, taip pat Pirmajai tautai ar vietinėms gyventojų grupėms. Šie specialistai turi patirties žmogaus saugumui ir taikos kūrimui ir dabar nori toliau tobulinti supratimą apie sudėtingus ekonominės, politinės ir socialinės plėtros bei žmonių saugumo tarpusavio ryšius. Ši programa leis jiems tobulinti savo profesinę praktiką sudėtingose ​​konfliktų situacijose.

Pareiškėjai, neturintys formalaus akademinio išsilavinimo, kad galėtų gauti priėmimą, gali būti vertinami pagal jų formalųjį išsilavinimą ir neformalųjį mokymąsi pagal lankstus priėmimo procesą. Paraiškos vertinamos kiekvienu konkrečiu atveju.

Pristatymo modelis

ONLINE MOKYMAS

Dauguma šios programos yra patyrę per internetinį mokymąsi. Online kursai leidžia jums patenkinti darbo ir šeimos poreikius studijuojant. Naudodamiesi mūsų žiniatinklio mokymosi platforma, galėsite naudotis savo skaitymo medžiaga, užbaigti individualias ir grupines užduotis ir bendrauti su likusiais vienos klasės draugais ir instruktoriais; internete iš bet kur. Kiekvienas internetinis kursas bus devynių savaičių trukmės, dviejų savaičių pertrauka tarp kursų.

RESIDENCIJA

Per savo dvejų metų programą, jūs lankysite dvi, dvi savaites studijų miestelyje. Čia bendrausite su instruktoriais, grupe ir komanda. Jūs turėsite nustatyti klasės valandas, namų darbus ir susitikimus ne klasės valandas, todėl tai bus intensyvus ir naudingas laikas.

Baigimo parinktys

Per pirmuosius studijų metus visi studentai imsis tų pačių kursų. Antrus metus studentai gali pasirinkti vieną iš šių variantų:

  1. Daktaro diskas: studentai, turintys daktaro disertaciją, turės atlikti antrąjį tyrimo kursą antrosios rezidentūros metu.
  2. Kursinis kursas: studentai, besimokantys kursų pagrindu, galės antraisiais metais tęsti studijas internetu, pasirenkant iš pasirinktinių dalykų, skirtų kreiptis į studentus visose trijose humanitarinių studijų magistro studijų programose
  3. Kursinis kursas su stažuotėmis: pagal kursų pagrindu atliktus kursus studentai gali pasirinkti atlikti 6 kreditų stažuotę Kanadoje ar užsienyje. Studentai, kurie pasirenka stažuotę, įgis patirties srityje. Šis praktinis mokymasis leis studentams pritaikyti savo teorines žinias, parodydamas jų gebėjimus realiame pasaulyje ir dokumentuojant jų patirtį.78761_RRULIC.jpg
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų Royal Roads University »

Paskutinį kartą atnaujinta November 14, 2018
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Sau. 7, 2020
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
31,240 CAD
Mokymo išlaidos yra visos programos: $ 30,740 (tarptautiniai studentai), $ 24,290 (vietiniai studentai).
Deadline
Rgp. 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 7, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 31, 2019
2 Years | Blended Delivery

Sau. 7, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
End Date

How we're different

Why Study at Royal Roads University

Make a world of difference - MA in Human Security and Peacebuilding

Make a world of difference - MA in Human Security and Peacebuilding - Faculty