Humanitarinių mokslų magistras ir taikos kūrimas

Royal Roads University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Humanitarinių mokslų magistras ir taikos kūrimas

Royal Roads University

Apžvalga

"Human Security and Peacebuilding" MA yra dvejų metų tarpdisciplininė magistrantūros programa, atitinkanti didėjančią lyderystės paklausą teikiant humanitarinę pagalbą, socialinę rekonstrukciją, konfliktų valdymą ir taikos stiprinimą tarptautiniuose kontekstuose. Taikos stiprinimas laikomas plačiąja koncepcija, kuri pabrėžia socialinę transformaciją, integruojant trumpalaikes (plėtros) iniciatyvas į ilgalaikius, tvarius taikos procesus. Programa suteikia darbo specialistams ar tiems, kurie nori dirbti šioje srityje, su teoriniais ir praktiniais įgūdžiais, reikalingais padėti atkurti taiką ir pilietinę visuomenę pokonfliktinėse situacijose.

Vienerių metų aukštojo mokslo diplomas žmogaus saugumui

Pristatymo modelis

ONLINE MOKYMAS

Dauguma šios programos yra patyrę per internetinį mokymąsi. Online kursai leidžia jums patenkinti darbo ir šeimos poreikius studijuojant. Naudodamiesi mūsų žiniatinklio mokymosi platforma, galėsite naudotis savo skaitymo medžiaga, užbaigti individualias ir grupines užduotis ir bendrauti su likusiais vienos klasės draugais ir instruktoriais; internete iš bet kur. Kiekvienas internetinis kursas bus devynių savaičių trukmės, dviejų savaičių pertrauka tarp kursų.

RESIDENCIJA

Per savo dvejų metų programą, jūs lankysite dvi, dvi savaites studijų miestelyje. Čia bendrausite su instruktoriais, grupe ir komanda. Jūs turėsite nustatyti klasės valandas, namų darbus ir susitikimus ne klasės valandas, todėl tai bus intensyvus ir naudingas laikas.

Baigimo parinktys

Per pirmuosius studijų metus visi studentai imsis tų pačių kursų. Antrus metus studentai gali pasirinkti vieną iš šių variantų:

THESIS TRACK

Studentai, turintys daktaro disertaciją, turės atlikti antrąjį tyrimo kursą antrosios rezidentūros metu.

KURSO PAGRINDINIS TRACK

Studentai, besimokantys pagal kursą, galės antraisiais metais tęsti studijas internetu, pasirinkdami iš pasirinktinių dalykų, skirtų kreiptis į studentus visose trijose humanitarinių studijų magistro studijų programose.

KURSO PAGRINDINIS PUSIAUSYMAS

Kursų pagrindu atlikę kursai studentai gali pasirinkti 6 kreditų stažuotę. Studentai, kurie pasirenka stažuotę, įgis patirties srityje. Šis praktinis mokymasis leis studentams pritaikyti savo teorines žinias, parodydamas jų gebėjimus realiame pasaulyje ir dokumentuojant jų patirtį.

Mokymosi rezultatai

Royal Roads University dirba su rezultatais pagrįstu mokymosi modeliu. Mokymosi rezultatai yra aiškūs, aiškūs kalbos žinių ir veiklos užduočių aprašai, kuriuos mokiniai demonstruoja, norėdami sėkmingai užbaigti programą.

Žmogaus saugumo ir taikos kūrimo magistro srityje yra penkių pagrindinių mokymosi rezultatų sričių:

  1. Kritinis mąstymas
  2. Komunikacija
  3. Tyrimai
  4. Žinios
  5. profesionalūs įgūdžiai

Mokymosi rezultatų naudojimas padeda paaiškinti programos dėmesį, padeda studentams susieti savo programą su darbo vieta, padeda vertinti / vertinti ir padeda darbdaviams suvokti programos teikiamą naudą.

Kas tai yra

Daugelis mūsų studentų turi patirties sudėtingose ​​avarinėse situacijose, dirbančiose nevyriausybinėse organizacijose, vyriausybėje ir kariuomenėje, taip pat Pirmajai tautai ar vietinėms gyventojų grupėms. Šie specialistai turi patirties žmogaus saugumui ir taikos kūrimui ir dabar nori toliau tobulinti supratimą apie sudėtingus ekonominės, politinės ir socialinės plėtros bei žmonių saugumo tarpusavio ryšius. Ši programa leis jiems tobulinti savo profesinę praktiką sudėtingose ​​konfliktų situacijose.

Pareiškėjai, neturintys formalaus akademinio išsilavinimo, kad galėtų gauti priėmimą, gali būti vertinami pagal jų formalųjį išsilavinimą ir neformalųjį mokymąsi pagal lankstus priėmimo procesą. Paraiškos vertinamos kiekvienu konkrečiu atveju.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta July 4, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Pradžia
Sau 7, 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
31,240 CAD
Mokymo išlaidos yra visos programos: $ 30,740 (tarptautiniai studentai), $ 24,290 (vietiniai studentai).
Locations
Kanada - Victoria, British Columbia
Pradžia : Sau 7, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Kov 7, 2021
Dates
Sau 7, 2019
Kanada - Victoria, British Columbia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Kov 7, 2021
Vaizdo įrašai

How we're different

Why Study at Royal Roads University

Make a world of difference - MA in Human Security and Peacebuilding

Make a world of difference - MA in Human Security and Peacebuilding - Faculty