Gydytojas Verslo Administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS

Visi studentai turės kartu su ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausia Europos universitetai = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500

Tobulinti savo patirtimi, AMT

Susisiekti su mokinių ir lyderių kaip jūs mūsų internetinėje doktorantūros programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip doktorantė AMT.

Dėl mokslininkams ir pedagogams

Tai aukščiausias išsilavinimo lygis galite studijuoti AMT Open University. Verslo administravimo laukai plečiasi sparčiai visame pasaulyje. Yra daug įvairovės, susijusios su šioje srityje ir esamomis sudėtingomis ekonominių situacijų organizacijos reikalauja stiprius įgūdžius ir lyderio savybes iš savo darbuotojų. Dėl įvykdyti šiuos reikalavimus vis daugiau ir daugiau asmenų, kurie yra susiję su verslo administravimo srityje rūšių rodo interesams pasiekti daktaro Verslo administravimas kvalifikaciją. Tiesą sakant, svarbiausia yra tai, kad šiuolaikinių griežtų ekonominių sąlygų kiekvienas pramonei reikia kvalifikuotų administratorių. Šiuo atveju, jei jūs pageidaujate studijuoti verslo administravimo daktaro, tada tikrai jums suteikti tvirtą paramą savo darbo teikiamų galimybių.

Daktaras verslo administravimo, kuris taip pat žinomas kaip DBA yra labai įvairi kvalifikacija, kuri turi didelę reikšmę. Jis yra laikomas lygiaverčiu daktaro, bet iš tikrųjų DBA pabrėžia daugiau nuo praktinių metodų, o ne teoriniai aspektai. Paprastai DBA yra siekiama tų specialistų, kurie tiesiogiai susiję su verslo pasauliu. Jei esate suinteresuoti siekti šią kvalifikaciją, tai geriau gauti kuo daugiau informacijos apie priėmimo kriterijus, kad yra susijęs. Norėdami gauti įtraukti į verslo administravimo programos daktaro turėsite turėti žemiau nurodytą kvalifikaciją.

Magistro toje pačioje srityje arba valdymo patirtis septynerius metus, taip pat bet kokį bakalauro ar lygiavertį reikalingas gauti įstojo į AMT Atvirojo universiteto Šveicarijoje. Žinoma trukmė yra vieneri metai plius darbas. Tiesą sakant DBA yra profesinė kvalifikacija, kuri buvo skirta asmenims, kurie yra antrosios pakopos studijų diplomas turėtojai, pavyzdžiui, MBA ir nori, kiek savo žinias ir įgūdžius ištirti maksimalių galimybių, susijusių su savo srityje. DBA yra tikrai praktiškas studijų programa, kuri yra visų su ja susijusių su mokslinių tyrimų tam tikroje verslo srityje ir daugiausia priimami praktikuojančių valdytojai taip labai dažnai ji siūloma kaip dalis studijų programoje.

Daugelis iš jūsų turi būti suinteresuotos žinoti, tarp daktaro ir Verslo administravimo daktaras skirtumą. Tiesą sakant DBA yra kvalifikaciją, kad yra skirta specialistams, kurie turi tinkamą patirtį, susijusią su jais ir yra labiau susijęs su mokslinių tyrimų, kurie rodo, aktualumą su valdymo klausimais kadangi daktaras, daugiau akcentuojama teorinius aspektus ir įgyti naujų žinių. Kiek DBA yra susirūpinęs svarbų tašką paminėti, kad administratorius yra kvalifikacija, kad turi lygiavertį statusą kaip iš daktaro.

Tiesą sakant, tai galima teigti, su pasitikėjimu, kad administratorius yra puikus kvalifikacija, kuri gali parodyti suderinamumą su šiuolaikinio verslo pasaulio reikalavimų. Daugelis darbdavių suteikia geresnį priėmimą į jį net geriau nei daktaro ir pagrindinės priežasties šio atsilieka yra tai, kad ji apima platesnę perspektyvą praktinių žinių. DBA kvalifikacija yra siūloma daugelio pažymėti universitetų šio pasaulio, bet jūsų pasirinkimas visada turi būti gauti įtraukti į akredituotų universitetų. Galų gale, galima teigti, kad DBA yra teisingas kvalifikaciją, kad yra, pramogoms specialistų, turinčių magistro todėl jūs turėtų siekti ją reikalavimus.

Šiame lygmenyje mokiniai būtų suteikta visa žinias ne tik žinoti, kaip, mūsų studentai turėtų gebėti ateina su naujos teorijos save ir turėtų galėti valdyti didelį komandą ir mokyti jaunus specialistus, kaip daryti dalykus geriau, jie supažindinami su valdymu akademinė disciplina. Jie yra mokomi verslą nuo kultūrinio skirtumo fone, nes ji pasireiškia visame pasaulyje verslo sektoriuje.

Mūsų verslo studijų programos padės Jums pasiruošti šiandienos iššūkiams būti geresniu lyderiu ir kad būtų galima išspręsti problemas jums susidurti bet kurioje verslo srityje, mūsų absolventai bus gerinti jų gebėjimus suprasti ir efektyviai bendrauti su savo darbuotojais ir darbo kolega, mąstyti savarankiškai ir dirbti komandoje klestėti darbinėse situacijose. Verslo administravimas buvo reitinguojami labiausiai ieškoma tyrimą pasaulyje, tyrimas padarė kitų universitetų, parodė, kad iš verslo mokyklos absolventas uždirba vidutiniškai $ 45,200 (EVRK Pajamos tyrimas). Ar žinote, kad Šveicarija valdymas Švietimas buvo reitinguojami 1 visame pasaulyje, Pasaulio ekonomikos forumo ?, Jei domina verslo administravimo ir nori būti ateityje vadybininkas arba gauti geresnę padėtį, tada jums turėtų būti taikomos šiandien studijuoti pas mus. Visi mūsų studijų programos būtų jums, kad būtų galima užbaigti per vienerius mokslo metus.

Mūsų doktorantūros programas, jūs:

 • Parengti ir praktika inovatyvius tyrimo metodus.
 • Uždirbk aukščiausią švietimo kokybę.
 • Pasiekti žinias skelbti recenzuojamuose žurnaluose.
 • Tapkite sėkmingai daktaro mokslo ir pedagogas.

Studijų kalba: Ši studijų programa mokoma tik anglų kalba. Mes turime 4 suvartojamų per metus: sausio, balandžio, liepos ir spalio

Mokslų daktaro imsis savo vadovybę į kitą lygį. Mūsų doktorantūros programose, jūs:

 • Studijų ir taikyti inovatyvius tyrimo metodus.
 • Kombainas taikomuosius mokslinius tyrimus ir profesinės praktikos.
 • Pasiruoškite padaro politikos ir praktikos poveikį.
 • Sužinokite strategijas, siekiant palengvinti efektyvesnes, pritaikomas organizacijas ir kurti teigiamus pokyčius.
 • Tapkite daugiau naujovių lyderė savo srityje.

Moduliai:

 • Globalus valdymas
 • Strateginis valdymas ir lyderystė
 • Projektų valdymas
 • Strateginiai informacinės sistemos analizė
 • Apskaita ir finansai
 • Tyrimų metodai
 • Elektroniniai tyrimų metodai
 • Dinamines svetaines

Priėmimo sąlygos:

Trukmė: vienerių metų Studijų programa + darbas (darbas trunka nuo 1 - 4 metų)

Diplomas: daktaras verslo administravimo (DBA)

Amžius: Minimalus amžius 25 metų

Ankstesnis tyrimas: Master arba lygiavertis arba 7 metų valdymo patirtį + bakalauro arba jam prilygintas

Anglų lygis: IELTS arba lygiavertis (tik studentams iš ne angliškai kalbančiose šalyse ar studentams, kurie nesimokė bent anglų kalba mokykloje)

Tyrimo metodas: Online

Įmoka: 19900 EUR

Europos kvalifikacijų sąranga: Ši programa yra lygiavertis EKS 8 lygis

Pastaba: Studijų mokestis neapima taikymą ir rezervavimo mokestį (garantuoti jums studijų vietą) 240 eurų (kažkada mokėjimo ir negrąžinamas).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... Skaityti daugiau

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). Skaityti mažiau