Gydytojas Verslo Administravimo (DBA)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Iš tikslas Verslo administravimo daktaras programa yra išplėsti asmens supratimą apie valdymo procesus ir tarpusavio santykių tarp vidaus ir tarptautiniais klausimais. Programa yra skirta parengti vadovus vyresniųjų lygio pareigas su žinių spręsti sudėtingus tarptautinius klausimus iššūkius pločio. Baigus programą, DBA absolventas bus parengta tiek teorijoje, tiek praktikoje, kaip valdyti tarptautinėje arenoje už verslo rūšys pasaulinėje rinkoje asortimentą.

Programos tikslai:

  • Didinti supratimą apie žmogaus elgesį tarptautiniuose / pasaulio organizacijų - didinti žinias apie žmogiškųjų išteklių problemomis tarptautines organizacijas - kurti pramonės organizacijos ir organizacinės teorijos supratimą global / tarptautinėse operacijose - sukurti tvirtą pagrindą, verslo valdymo ir mokslinių tyrimų už sprendimo aukšto lygio priėmimo versle - sukurti organizacinės strategijos ir įmonės veiklos supratimą - plėtoti žinių ir įgūdžių mokslinių tyrimų metodologijas

Vadovai turi sugebėti bendrauti, aiškiai ir įtikinamai, jei jie turi tarnauti, kaip lyderių, verslo, valdžios ir ne pelno organizacijos. Todėl programa pabrėžia įvairias strategijas, efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu formatus.

Priėmimo kriterijai

Kiekvienas pareiškėjas dėl priėmimo bus suteiktas asmens vertinimą jų akademinės įrašus ir nacionalinių bandymų rezultatus, siekiant padėti įvertinti savo galimybę sėkmės užbaigiant šią studijų programą.

, Įtraukti į šį vertinimą kriterijai yra šie:

Kietas bakalauro įrašas. Pareiškėjo plotas studijų yra mažiau svarbus nei sėkmingos įrašą akademinių pasiekimų pasiekimas.

Uždirbo magistro laipsnį. Jei laipsnis nėra Master of Business Administration (MBA), tada magistro kvalifikacinis laipsnis ir glaudžiai susijusioje srityje yra būtinas. Pareiškėjai, kurie nebuvo imtasi MBA kursinių, gali būti reikalaujama užbaigti iki keturių parengiamuosius kursus, siekiant užtikrinti pasirengimą doktorantūros versle ir vadyboje sąstingis.

Įrodyta sėkmės verslą operacijos, ne pelno siekianti organizacija, ar vyriausybinė agentūra.

Pareiškėjo asmens pareiškimas apie jo priežastis siekti doktorantūros studijų programą ir kaip pareiškėjo fonas parengė jam už akademinės sėkmės. Graduate Management Priėmimo Test (GMAT) rezultatai nereikia įtraukti į programą. Tačiau ieškovas gali pageidauti pateikti tokius rezultatus, remiančių jo ar jos taikymą.

Pareiškėjai, kurių Magistras buvo baigtas kita kalba nei anglų, turi pateikti įrodymus, kad anglų kompetencijos arba per savo TOEFL arba ilets balus dėl jų leidimų atvykti medžiagų dalis.

Programos struktūra

Programa yra sukurta kohortos formatu. Studentai grupės dalis, sudaryta iš kitų doktorantūros studentams, kurie pažanga vykdant programą kartu. Šis metodas sukuria mokymosi per grupės dinamiką ir AIDS problemos sprendimo įgūdžius gyvybiškai už pasiekimus verslo pasaulyje.

Tikimasi, kad mokiniai du kursus per laikotarpį (semestrą), kol jie pasiekia disertacijos lygį, po kurio kiekvienas kursas turi būti imtasi nuosekliai. Programos ilgis planuojamas tris (3) metus. Jei studentas gali parodyti lengvinančių aplinkybių, užbaigimo laikas gali būti pratęstas tiek, kiek keturių su puse (4 1/2) metų su dekano leidimą.

Programą sudaro 60 kreditų taip:

  • 36 kreditai itin užsiėmimuose - 12 kreditų mokslinių kursai - 12 kreditų disertacijoje kursai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Dulles University is dedicated to the delivery of collegiate education in a manner that respects the dignity, worth and potential of each and every student. By creating an environment whereby knowledg ... Skaityti daugiau

Dulles University is dedicated to the delivery of collegiate education in a manner that respects the dignity, worth and potential of each and every student. By creating an environment whereby knowledge is acquired and developed and where creative activities seek to enrich the experiences of the student to be prepared for a global society, the University prepares its students for a range of employment opportunities. Skaityti mažiau