Filter
Magistro studijų sertifikatas
Šiaurės Amerika Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinius magistro sertifikato programų, Bioinformatika, Šiaurės Amerika, 2019/2020

Antrosios pakopos sertifikato studijų programos (angl. Graduate Certificate Programs) yra kuriamos bakalauro laipsnį paprastai jau turintiems žmonėms. Tad būtent šių studijų metu studentai turi itin geras galimybes itin išsamiai susipažinti su juos labiausiai dominančiais tam tikros srities niuansais. Tad nenuostabu, kad būtent sertifikato studijų metu įgytos žinios, įgūdžiai, o taip pat ir konkurencinis pranašumas studentams gali atverti daugybę profesinės, o taip pat ir tolimesnės akademinės karjeros galimybių.

Bioinformatika susijęs su kompiuterinių metodų taikymo prasmės biologinių sistemų. Ji tapo pagrindinis dėmesys pramonei, ypač po genomo amžiaus.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra įsikūręs ant Šiaurės Amerikos žemyne. Tai trečias pagal dydį šalies pagal dydį pasaulyje. Ji turi palyginti trumpą istoriją, palyginti su kitų pasaulio tautų, yra viena iš pasaulyje 's didžiausių ekonomikų ir yra viena iš pasaulio ' s labiausiai skirtingomis populiacijomis.

Susisiekti su universitetais Geriausias Internetinės magistro sertifikato programas, Bioinformatika, Šiaurės Amerika, 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Bioinformatika, Šiaurės Amerika, Nuotolinis mokymas

Lewis University Online

Kiek mažiau nei 12 mėnesių uždirbkite savo duomenų mokslų magistrantūros pažymėjimą skaičiavimo biologijoje ... [+]

Duomenų mokslų kompiuterinio biologijos ir bioinformatikos internetinis absolventų pažymėjimas sukurtas specialistams, norintiems išspręsti sveikatos priežiūros ir gyvosios gamtos mokslų problemas, analizuojant didelius duomenis. Sužinokite techninius duomenų analizės ir biotechnologijos įgūdžius, taip pat, kaip juos taikyti skaičiavimo biologijoje, farmacijoje ir genetikoje. Nesvarbu, ar esate profesionalus ar naujas duomenų analizės karjera, uždirbę pažangų sertifikatą, galėsite pasiekti savo karjeros tikslus.

Pagreitinta programa: vos per 12 mėnesių galite uždirbti savo diplomą su pažangiausiais techninių duomenų įgūdžiais, reikalingais norint page... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Romeoville
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba