Filter
Magistro studijų sertifikatas
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas internetinės magistro sertifikato programos iš Aviacija

Antrosios pakopos sertifikato studijų programos (angl. Graduate Certificate Programs) paprastai yra siūlomos bakalauro studijas jau pabaigusiems tam tikros srities specialistams. Būtent šios programos yra sudaromos taip, kad jas pasirinkę žmonės galėtų per gana trumpą laiką įgyti jiems reikalingų žinių, įgūdžių, o kartu ir konkurencinio pranašumo padėsiančio jiems greičiau kopti karjeros laiptais ar įstoti į jų norimą tolimesnę akademinę studijų programą. Tad nenuostabu, kad būtent šio tipo studijos kasmet tampa vis populiaresnės tarp viso pasaulio studentų.

Verslai oro linijų gamyba ir skrydžio kontrolės, be kita ko, gali samdyti studentus, kurie mokėsi aviaciją. Šis laukas susijęs su praktiniais aspektais kelionės lėktuvu, pavyzdžiui, dizaino, naudojimo ir poveikio aplinkai. Ji taip pat apima tyrimą inžinerijos ir fizikos.

internetinių magistro sertifikato studijos. Aviacija

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Aviacija

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Jeigu jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue" aviacijos saugos vadybos diplomas padės jums įgyti žinių, kuriant, vadovaujant ir ... [+]

"Rolling Admissions" - priimant paraiškas dabar

Jeigu jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue" aviacijos saugos vadybos diplomas padės jums įgyti žinių, kuriant, vadovaujant ir vykdant veiksmingas aviacijos saugos programas. Mokantys profesoriai, turintys išskirtinę išsilavinimą ir darbo patirtį civilinės aviacijos, karinės aviacijos ir vyriausybės vaidmenimis, mūsų pramonės specialybės kursai paruoš jūsų daugybę aviacijos vaidmenų.

Ekonominės prognozės rodo, kad nuolat didėjantys keleivių ir oro krovinių vežimo reikalavimai kelia dramatišką aviacijos pramonės plėtrą ir reikalauja visiško esamos oro transporto sistemos architektūros restruktūrizavimo. Šis pramonės šakos augimas suteikia plačios aviacijos pramonės galimybių žmonėms, turintiems aviacijos ir kosmoso valdymo įgūdžius, tokius kaip rizikos valdymas, saugos sistemų kūrimas ir susiję tarpdalykiniai įgūdžiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba