Apžvalga

  • 5 internetiniai kursai
  • 15 kreditų
  • 8 savaičių terminai
  • Kaina: $ 5,977,50
  • Būtinos sąlygos: Intro į kompiuterių mokslą *

* Galima įsigyti mūsų vasaros sesijos metu

Kompleksinė duomenų analizė sukelia revoliuciją, kaip mes suprantame aplinkinį pasaulį, ir daugelis kompanijų ieško talentingų specialistų, kurie gali atnešti šiuos įgūdžius į darbo vietą. Duomenų mokslo diplomas pažymėjimui gali suteikti jums įgaliojimus, reikalingus norint atnaujinti savo įgūdžių rinkinį arba ištirti naują lauką. Ir jūs neturite turėti kompiuterių mokslo ar statistikos fono, kad galėtumėte pradėti.

Mūsų 15 kreditų magistrantūros sertifikatas duomenų moksle yra visiškai internetinė programa, skirta darbo suaugusiems, turintiems koledžo ar magistro laipsnį, norintiems išplėsti savo įgūdžių rinkinį. Užbaigus programą, gausite pranešimą apie jūsų parašą ir sertifikatą, kurį galėsite parodyti, kad parodytumėte savo įgūdžius.

Pasirinkite pradžios datą, kuri atitinka jūsų tvarkaraštį

Programą galite pradėti bet kuriuo iš trijų taškų per metus:

  • Ruduo 2019-Start 1: 2019 m. Rugpjūčio 19 d
  • 2020 m. Pavasaris 1: 2020 m. Gruodžio 30 d
  • 2020 m. Vasaros pradžia 1: 2020 m. Balandžio 20 d

Patogus

Visi kursai yra visiškai internete ir yra skirti darbui suaugusiems. Programą galite pradėti šešiais skirtingais punktais ištisus metus.

Įperkamos

Trumano mokymo kursai yra vieni iš konkurencingiausių Vidurio vakarų šalyse - ir už šią programą mokate tą patį fiksuotą dydį, nepriklausomai nuo to, kur gyvenate.

„Hands-On“

Sužinokite, dirbdami su autentiškais duomenų rinkiniais ir projektais, susijusiais su jūsų lauku.

Uždirbkite sertifikatą mažiau nei metus

Priklausomai nuo pradžios metų taško, jūs galite dirbti tik 40-45 savaičių. Mūsų 15 kreditų valandų programoje yra penki privalomi kursai, įskaitant patirties akmenį. Kursai mokomi intensyviais, aštuonių savaičių terminais. Vieną kursą galite priimti vienu metu ir greitai pereiti nuo temos prie temos.

Adaptyvus mokymasis

Mokymo programa yra skirta padėti jums parodyti koncepcijų meistriškumą pritaikant mokymosi technologiją. Plėtosite projektus, kurie yra susiję su jūsų dabartiniu darbu ar tuo, kurį siekiate. Be to, baigsite savo programą, sutelkiant dėmesį į savo duomenų mokslo įgūdžių pritaikymą savo darbo sričiai.

Skaitmeniniai ženklai

Mūsų kursuose yra skaitmeninių ženklelių sistema, kurioje išskiriami konkretūs įgūdžiai, kuriuos įgyjate vykdydami programą. Šios ženkleliai suteikia jums apčiuopiamus kiekvieno kurso sėkmės rodiklius, kurie gali būti naudingi bendraujant su dabartiniu ar potencialiu darbdaviu. Skaitmeniniai ženklai gali būti rodomi ir „LinkedIn“, ir jūsų internetiniame portale.

Akademinės sėkmės mentorius

Mūsų fakultetas, kartu su akademiniu sėkmės mentoriumi, specialiai paskirtu jus paremti, padės jums sekti.

Kodėl siekti diplomo pažymėjimo?

Daugelis darbo vietų reikalauja specializuotų kursinių darbų ar mokymų, tačiau ne kiekvienas darbas reikalauja aukštesnio laipsnio išlaidų ir laiko. Magistrantūros pažymėjimai - ypač internetiniai pažymėjimai - puikiai suprojektuoti darbui suaugusiems, turintiems koledžo ar studijų pakopą, kurie nori imtis specialių kursų, kurie leis jiems įgyti karjerą į kitą lygį arba siekti naujo vaidmens darbo vietoje.

Programa mokoma:
Anglų
Truman State University
Paskutinį kartą atnaujinta May 12, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 19, 2019
Grd. 30, 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
5,978 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 19, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Grd. 30, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Bal. 20, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 19, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Grd. 30, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Bal. 20, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date