Global MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ugdykite pasaulinės klasės verslo supratimą ir perkelkite savo karjerą į kitą lygį naudodamiesi mūsų globaliu MBA. Sukurkite savo karjeros pagreitį studijuodami, kai dirbate, ir suteikdami naujų įžvalgų darbo vietoje.

Global MBA yra akredituota daugelio profesionalių organizacijų, įskaitant CMI ir CIMA. Turėsite galimybę įgyti „Chartered Manager“ statusą per CMI ir pasirodyti turėdami kvalifikaciją, kurią darbdaviai labai vertina.

Jei jau turite profesinę kvalifikaciją ir (arba) bet kurią kitą magistrantūros kvalifikaciją, jums gali būti suteiktas ankstesnio mokymosi pripažinimas, tai reiškia, kad galite greičiau baigti savo laipsnį.

Prisijunkite prie naujos pasaulinio verslo lyderių kartos.

Global MBA suteikia jums ekspertų supratimą apie iššūkius, su kuriais susiduria šiandienos pasaulio verslo lyderiai. Tai siūlo lankstumą ir platų pasirinkimą, kad atitiktų jūsų ir darbdavio poreikius.

Kaip tu mokosi

Galite mokytis šios internetinės programos iš bet kurios pasaulio vietos. Jūs gaunate išsamią mokymosi medžiagą ir pasirinktą mokymo galimybę.

Tyrimo medžiagos

Mes suteiksime jums visus išteklius ir studijų medžiagą, reikalingą sėkmingai baigti kursą, įskaitant būtinus kiekvieno modulio skaitymus. Galite prieiti prie jų per virtualią mokymosi aplinką (VLE), naudodami įvairius įrenginius.

Mūsų internetinius mokymosi išteklius paprastai sudaro daugialypės terpės turinys, veikla ir pratybos (pvz., Viktorinos su atsakymų variantais, reflektyvieji pratimai ir savęs vertinimo klausimai), taip pat galimybės bendrauti su dėstytoju ir kolegomis studentais. Taip pat gausite prieigą prie dviejų trumpų įvadinių modulių, kurie padės jums maksimaliai išnaudoti studijas.

Internetinė pagalba

Kai užsiregistruosite, suteiksime prieigą prie jūsų studentų portalo. Tada galite pasiekti savo University of London el. Pašto paskyrą ir kitus pagrindinius išteklius:

 • VLE galite pasiekti visos atspausdintos studijų medžiagos, šaltinių, įskaitant garso ir vaizdo, elektronines kopijas ir forumus, kuriuose aptariama kurso medžiaga ir bendradarbiaujama su kitais.
 • Internetinė biblioteka suteikia prieigą prie daugiau nei 100 milijonų akademinių elektroninių elementų, kuriuos sudaro elektroninės knygos, el. Žurnalai, konferencijų pranešimai ir kt. Be to, studentai gali prašyti daiktų, kurie nėra laikomi bibliotekoje, naudodamiesi bibliotekos tarp bibliotekų paskolų tarnyba. Britų biblioteka.
 • Senato rūmų biblioteka suteikia nemokamą prieigą visiems registruotiems nuotolinio ir lankstaus mokymosi studentams.

Dėstytojo palaikymas

Visi studentai gauna dėstytojų palaikymą ir atsiliepimus studijuodami šią programą. Dėstytojai pristato modulius, reaguoja į klausimus, stebi diskusijas ir teikia rekomendacijas dėl įvertinimo.

 • Mokymasis žiniatinklyje: jei registruojate modulį kaip žiniatinklio palaikomą mokinį, prisijungiate prie internetinės dėstytojų grupės. Jei registruojatės tokiu būdu, jūs mokate žiniatinklyje palaikomą besimokančiojo mokestį.
 • Institucijų remiamas mokymasis: jei registruojatės į modulį vietiniame mokymo centre, jūs gaunate tiesioginį mokymą. Mes bendradarbiaujame su keliais mokymo centrais septyniose šalyse ir įdarbinsime daugiau programų paremti.

Jei registruojatės į mokslą mokymo centre, jūs mokate universiteto remiamą mokestį Universitetui ir papildomą mokestį už mokymo centrą.

Laiko įsipareigojimas

Studijuoji savo tempu - neakivaizdine ar dienine. Kiekvienas modulis pristato apie 150 studijų valandų - vidutiniškai 6–8 valandas per savaitę. Moduliai veiks mažiausiai du kartus per metus, atsižvelgiant į poreikį.

Kiekvienas modulis yra tiriamas daugiau nei 22 savaites. Jūs pasirenkate, kiek kartų perimti kiekvienoje sesijoje ir kurias sesijas įvesti. Vienu metu galite mokytis iki šešių (arba keturių modulių ir projekto).

Vertinimas

Kiekviename modulyje yra įvairių įvertinimų. Formatyvūs įvertinimai padeda įvertinti jūsų pažangą, bet neįskaičiuojami į pažymį. Apibendrinantieji įvertinimai įskaičiuojami į galutinį pažymį. Tai apima kursinius darbus ir projektą arba egzaminą raštu.

Egzaminai vyksta keturis kartus per metus. Egzamino egzaminą galite atidėti vieną kartą (už tam tikrą mokestį), bet ne pateikdami kursinių darbų. Kai tik pradedate modulį, paprastai tikimasi, kad jį baigsite per šešių mėnesių sesiją.

Programos struktūra

Turite užpildyti šešis pagrindinius modulius; keturi pasirenkami moduliai; strateginis projektas.

Pagrindiniai moduliai:

 • Apskaita ir finansai
 • Ekonomika vadybininkams
 • Rinkodara vadybininkams
 • Organizacinis elgesys ir žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Strateginis valdymas
 • Sėkmingas vadovavimas

Plius bet kurie keturi pasirenkami moduliai, turintys bet kurią iš šių specializacijų:

 • Buhalterija
 • Verslumas
 • Finansai
 • Sveikata
 • Įstatymas
 • Vadovavimas

Plius strateginis projektas


Norėdami įgyti specialisto MBA, bent trys pasirinktiniai moduliai ir strateginis projektas turi būti iš vienos srities:

 • Buhalterija
 • Verslumas
 • Finansai
 • Sveikata
 • Įstatymas
 • Vadovavimas

Moduliai galimi taip (atsižvelgiant į būtiniausią studentų registraciją):

 • Visi pagrindiniai moduliai ir strateginis projektas yra prieinami kiekvienai sesijai.
 • „Apskaitos“, „Finansų“ ir „Teisės“ moduliai bus prieinami kiekvieną sausio ir liepos mėn.
 • „Lyderystės“ ir „Verslumo ir naujovių“ moduliai bus prieinami kiekvieną balandžio ir spalio mėn.
 • Primygtinai rekomenduojama, kad studentai, kurie pasirenka sveikatos pasirenkamuosius modulius, turėtų išankstinę darbo sveikatos ar sveikatos priežiūros srityje patirtį.
 • Atskiri moduliai taip pat gali būti tiriami atskirai. Studentas gali registruotis į bet kurį pagrindinių pasirenkamų modulių skaičių * savarankiškai, išskyrus strateginį projektą. Tik keturi moduliai gali būti skaičiuojami kaip kreditas susijusiam apdovanojimui gauti.

* Priklauso nuo modulio prieinamumo kiekvienoje sesijoje.

Patekimo reikalavimai

Norint tiesiogiai prisijungti (1 įvažiavimo maršrutas), jums reikės:

 • Antros klasės pagyrimu bakalauro laipsnį ar lygiavertį iš priimtinos institucijos.
 • Trejų metų darbo patirtis vadovaujant (per pastaruosius penkerius metus).

Mes priimame kvalifikacijas iš viso pasaulio. Jei turite atitinkamą profesinį apdovanojimą, o ne laipsnį, mes į tai atsižvelgsime individualiai.


Jei įvykdote tik vieną iš šių reikalavimų, galite kreiptis dėl prisijungimo prie programos per 2 įėjimo kelią.

Kad jūsų paraiška būtų svarstoma, turite turėti vieną iš šių sąlygų:

 • Antros klasės pagyrimu bakalauro laipsnis atitinkamoje srityje arba lygiavertis iš priimtinos institucijos; arba
 • Trejų metų darbo patirtis vadovaujant (per pastaruosius penkerius metus).

Jūsų paraiška bus peržiūrėta individualiai.

Šiuo keliu jums labai rekomenduojama baigti mūsų MBA paruošimo kursą (apie 125 studijų valandas), o tada per pirmąją studijų sesiją pasiimti tik vieną modulį (geriausia - pagrindinį), o antrą - vieną modulį. Tai padės jums išsiugdyti reikiamus įgūdžius sėkmingai įgyvendinti programą.

Anglų kalbos reikalavimai

Norint mokytis šios programos, jums reikia aukšto anglų kalbos lygio. Jūs patenkinsite mūsų kalbos reikalavimus, jei per pastaruosius trejus metus pasieksite vieną iš šių dalykų:

 • IELTS: ne mažiau kaip 6,5, su testu raštu - 6,0.
 • TOEFL iBT: iš viso mažiausiai 92, 22 - skaitymo ir rašymo, 20 - kalbėjimo ir klausymo.
 • Pearsono testas (akademinis): iš viso ne mažiau kaip 59, 59 - skaitymo ir rašymo, 54 - kalbėjimo ir klausymo.
 • Kembridžo anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas.
 • Kembridžo pažengusiųjų anglų kalbos pažymėjimas (C arba aukštesnis laipsnis)

Arba jūs galite patenkinti kalbos reikalavimus, jei turite bent 18 mėnesių išsilavinimą ar darbo patirtį anglų kalba.

Kompiuterio reikalavimai

Mes nustatome būtiniausius pagrindinius kompiuterio reikalavimus, nes jūsų studijų šaltiniai yra pasiekiami per studentų portalą, todėl labai svarbu, kad galėtumėte jais reguliariai naudotis.

Karjeros galimybės

University of London globalus MBA suteikia jums galimybę patobulinti įgūdžius, reikalingus ateityje kurti ir plėtoti vykdomosios valdžios karjerą. Kaip būsimas vadovas, jūsų globalus MBA gali suteikti jums konkrečių vadybinių įžvalgų apie apskaitos, verslumo ir inovacijų, finansų, sveikatos, įstatymų ir lyderystės pasaulius.

Be šių specializacijų, jūs taip pat įgysite gilesnį supratimą apie platesnius pagrindinius įgūdžių rinkinius, įskaitant projektų valdymą ir strateginį mąstymą, kai pritaikysite sustiprintą vadybos teorijos supratimą savo profesinei patirčiai. Nuo supratimo, kaip organizacijos auga ir vystosi, iki to, kaip įkvėpti ir vesti kolegas bei komandas, įgysite įvairių įgūdžių, kurie padidins jūsų įsidarbinimo galimybes ateityje.

Daugelis darbdavių, pradedant tarptautinėmis įmonėmis ir pradedant verslo įmonėmis, pradedant vyriausybės departamentais ir baigiant tarpvyriausybinėmis organizacijomis, vertina įgūdžių, kuriuos suteikia University of London globalus MBA, kvalifikaciją.


Kreipkitės dabar ir prisijunkite prie kitos globalios MBA studijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are one of the largest, most diverse universities in the UK with over 120,000 students in London, and a further 50,000 studying across 180 countries for a University of London degree.

We are one of the largest, most diverse universities in the UK with over 120,000 students in London, and a further 50,000 studying across 180 countries for a University of London degree. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje