Spearhead Organizacinė Pokytis, Ugdyti inovacijų MBA progresavimo

Programa padeda jums vairuoti verslo efektyvumą mokantis organizacinę struktūrą, kultūrą, motyvacijos, kūrybiškumo ir lyderystės svarbą. Tai leidžia jums ištirti strateginius atsakymus organizacijų sparčiai besikeičiančioje globalioje verslo aplinkoje ir padeda suprasti strategijas ir procesus, valdyti tarptautinių įmonių ir skirtingų geografinių ir kultūrinių situacijų.

Pagrindiniai faktai apie mūsų Online MBA

  • Prisijungę programa su studento iki fakulteto santykiu tik 15: 1
  • LSIB turi pasaulinio lygio profesoriai, gautus iš geriausių institucijoms. Daugelis dėstytojų taip pat turi praktinės patirties veikia ir auga verslą.
  • Modernus £ 1 mln Mokymosi tvarkymo sistema (LMS) 24 x 7 veiksnumo.
  • Visiškai pripažįstami ir visame pasaulyje priimta laipsnį.
  • Mūsų MBA yra aktualiausia ir suprojektuoti kaip už poreikius ir reikalavimus šiandien įmones visame pasaulyje.
  • Su studijuoti į darbą, bet kuriuo metu ir bet kur pranašumą, gausite kaštų pranašumą ir patį laipsnį, kuris yra teikiama visiškai studijų studentams universitete kampusie.
Kodėl Online MBA

Ekonomiškas - Paprastai MBA laipsnį prasideda nuo 10000 £ per metus, bet su LSIB, jūs galite mėgautis sutaupoma daugiau nei 60% savo investicijų į švietimą.

Praktinis turinys - Mūsų užsiėmimuose yra taikomos nedelsiant į karjerą ir jūs galite uždirbti ilgalaikius laimėjimus, įskaitant darbo užmokesčio augimą ir akcijos.

Studijų ir bet kada, bet kur - Jūs neturite lankyti College Campus, todėl jūs galite mokytis iš bet kur pasaulyje. Mūsų internetinėje pristatymas leidžia jums atsisiųsti paskaita pažymi, pateikti užduotis, kur esate.

Tarpkultūriai sąveiką - su studentais, esančių 31 šalyse penkiuose žemynuose LSIB leidžia jums sukurti ryšius su kolegomis visame pasaulyje.

Live chat - Kaip studentas, galite kalbėtis su mūsų palaikymo komanda 24x7 visame pasaulyje.

Vertinimas - vertinimas yra kursinių užduočių, viktorinoje ir disertacijos darbą.

Lankstus ir novatoriškas aukšto poveikio mokymasis ir ekonomiškas mūsų magistro laipsnis verslo administravimo programoje, išskyrus ekonomiškumą, yra labai lankstus, todėl galite subalansuoti studijas su savo darbo ir namų įsipareigojimais. Programa koncentratai padėti jums pasirengti vadovavimo vaidmenis verslo ir valdžios. Tai apie realaus pasaulio gyvenimą, kuris jungia internetu mokymąsi konkrečių atvejų tyrimus, projektų pagrįstus priskyrimus plėtoti vadovavimo įgūdžius, skatinti kritinį mąstymą ir pagaląsti savo sprendimų priėmimo galimybes.

Kas tai yra programa?

Sėkmingi vadovai, vadovai ir specialistai, kurie nori pereiti į naują lygmenį. Ambicingi žmonės, norintys greitai sekti pasirinktą karjerą arba pradėti naują verslą. Kodėl verta rinktis LSIB Online MBA?

Paprastai internete MBA laipsnį prasideda nuo 12000 £ per metus, bet su LSIB Verslo vadybos programa, galite mėgautis sutaupoma daugiau nei 60% savo investicijų į švietimą. Mūsų Verslo vadybos programa yra aktualiausia ir suprojektuoti kaip už poreikius ir reikalavimus šiandien įmones visame pasaulyje.

Su mūsų verslo valdymo programa jūs gaunate didelį grąžą švietimo investicijų. Mūsų studentai mums pasakyti, kad mūsų užsiėmimuose yra taikomos nedelsiant į savo karjerą, ir jie uždirba ilgalaikius laimėjimus, įskaitant darbo užmokesčio augimą ir akcijos.

Su studentais, esančių 31 šalyse penkiuose žemynuose LSIB leidžia jums sukurti ryšius su kolegomis visame pasaulyje. Jums padaryti galingas jungtis su studentais iš pasaulyje per mūsų internetinėje studentų bendruomenėje.

Programa mokoma:
  • Anglų
London School Of International Business - LSIB

Peržiūrėti 7 daugiau kursų London School Of International Business - LSIB »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Price
5,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date