Gamyba vykdomasis kursas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žinoma vykdomasis gamyba

Žinoma, mes siūlome audiovizualinių priemonių gamybą CPA Online leidžia jums dirbti audiovizualinio sektoriaus encargándote per visą gamybos procesą filmuose ir televizijoje.

Jūs išmoksite analizuoti ir pagerinti audiovizualinės produkcijos turinį, encargándote iš plėtros ir projektų finansavimo žinant geriausius metodus, taikomus pardavimo dokumentų realizavimas, taip pat bendrųjų rinkodaros planas rinkodaros ir platinimo įgyvendinimo garso ir vaizdo produktai sėkmingai.

Mūsų tikslas yra suteikti geriausias mokymas, kad būtų galima dirbti kaip prodiuseris ar direktorius ar gamybos vadovu dėl gamybos, platinimo, arba televizijos kanalais, kaip mūsų internetinis kursas apima visą prodiuseris audiovizualinio gamybos procese. Jūs netgi galite sukurti savo produkciją. Lažybos dėl visiško ir kokybiško išsilavinimo. CPA Lažybos!

DARBOTVARKĖ

  1. Įvadas į audiovizualinių projektų plėtrai
  2. Turinio analizė (I)
  3. Turinio analizė (II)
  4. Turinio analizė (III)
  5. Turinio analizė (IV)
  6. Turinio analizė (V)
  7. Finansavimas audiovizualinių produktų
  8. Platinimo ir pardavimo garso ir vaizdo produktų
  9. Gamybos projektas
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2014

Apie mokyklą

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. Skaityti mažiau