Fondo laipsnis - muzikos atlikimas

Academy of Music & Sound

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Fondo laipsnis - muzikos atlikimas

Academy of Music & Sound

Fondo laipsnis - muzikos atlikimas

"AMSonline FD" (meno) muzikos atlikimas yra ideali platforma esminių muzikos veikimo įgūdžių ugdymui, mokant, kaip reklamuoti save konkurencingoje, bet įdomioje laisvai samdomoje srityje. Šiuo metu programa yra prieinama per gitarą, bosą, būgnus, vokalus, klaviatūras ir dainininkų Pathways .

Programa yra patvirtinta Wolverhamptono universitete ir prilygsta pirmiesiems 2 metų bakalauro studijoms.

FD (meno) muzikos atlikimas gali padėti pasiruošti karjerai kaip muzikinis atlikėjas, muzikos mokytojas, muzikos žurnalistas, juostos vadovas ir sesijų muzikantas.

Kokio ilgio?

Galite pasirinkti studijuoti visą darbo dieną (4 ir 12 savaičių semestrai, studijuojami 2 metus) arba ne visą darbo dieną (6 x 12 savaičių semestrai, studijuojami 3 metus)

Kas tai yra?

FD (meno) muzikos atlikimas yra idealus, jei norite tęsti studijas iš BTEC 3 lygio diplomo / išplėstinio muzikos ir (arba) "A" lygmens vaizduojamojo meno ar susijusių dalykų studijų.

Pagrindinis FD veiklos tikslas yra tobulinti techninę kompetenciją ir pasirinktos priemonės meistriškumą. Turėtumėte būti jau įsitikinęs, kvalifikuotas atlikėjas, puikiai sugebantis matyti muzikinius įrašus ir / arba TAB, improvizuoti kompetentingai ir prisitaikyti prie įvairių muzikinių žanrų. Ankstesnė viešosios veiklos patirtis būtų pranašumas.

Patekimo reikalavimai?

100 UCAS taškų iš "A" lygių arba lygiavertės / BTEC 3 lygio išplėsto muzikos diplomo (PPP arba aukščiau) / BTEC 3 lygio muzikos diplomas (MP arba aukščiau)

Pareiškėjams, turintiems atitinkamą ankstesnę patirtį, FAST TRACK gali būti įtrauktas į antrus FD ar AMSonline BA (hons) programos metus. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į mūsų komandą.

Kokius dalykus studijuosiu?

Išplėstinės instrumentinės studijos

Šios pagrindinės pagrindinės klasės yra skirtos jūsų pasirinktai priemonei atlikti techninę kompetenciją. Jums bus paskirtas specialistas instrumento mokytojas, kurio vaidmuo yra reguliariai palaikyti ryšius su jumis, stebėti jūsų pažangą, pateikti technines konsultacijas ir rekomendacijas tobulinimui.

Žanro studijų grafikas prep

Šios pamokos sukurtos tam, kad suteiktų jums praktinę patirtį žaisdami skirtingus muzikinius žanrus. Kiekvieną savaitę išmoksite klasikines populiarias dainas nuo 1950-ųjų iki šių dienų, leidžiančių susidurti su įvairiomis muzikos ir susijusių technikų spektru.

Stiliaus analizė

Išsamiau sužinosite apie įvairius muzikos žanrus, kad galėtumėte informuoti savo muzikinius sprendimus.

Kūrybinės muzikos technologija

Norint užtikrinti, kad suprastumėte techninius ir meninius studijų parametrus, šios pamokos suteiks jums technines žinias, kaip įrašyti savo dainas, taip pat kurti autentiškas muzikos kūrinius daugelyje populiarių muzikos stilių.

Verslumas

Norėdami sėkmingai verstis muzika, turite būti verslininkas. Per savo studijas sužinosite, kaip bendrauti su vietos muzikos versle ir parašyti verslo planą savo karjerai ateityje.

Profesinio darbo projektas

Jūs dirbsite kaip komandos narys, kad organizuotų ir dalyvautų spektaklyje, veikiančioje tikslios auditorijos vietoje.

Spektaklio repertuaras

Vadovaujant savo globėjui, jūs pradėsite savarankišką savo instrumento mokslinių tyrimų ir plėtros programą, kad ištirtumėte nepažįstamus atlikimo žanrus, koncepcijas, repertuarus ir praktiką.

Mokymo muzika

Žinant, kaip mokyti, yra neįtikėtinai vertingas turtas bet kuriam dirbančiam muzikantui, padedantis jums išlaikyti tvarų ir malonią gyvenimą iš savo aistros. Jūs išmokysite kurti savo mokymo programas, efektyviai mokyti ir formuoti perspektyvų mokomojo verslo pagrindą.

Verslumas

Mes suvaldysime jums visas svarbiausias žinias, kad padėtume šiuolaikiniame muzikos versle per veiklą, susijusią su socialiniais tinklais; muzikos industrijos bendravimo įgūdžius, planuodami ir vykdydami savo renginius bei mokydami valdyti savo komercinę įmonę.

Kas atsitiks?

Po sėkmingo baigimo galite pereiti prie bakalauro (aukštųjų) aukštojo laipsnio kursų.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokesčiai už akademinius metus yra 5995 svarai sterlingų per metus (2 metai) ir 3995 svarai sterlingų per metus (3 metai).

Atsižvelgiant į tinkamumą, galite kreiptis dėl studento paskolos, kad padengtumėte mokesčius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 28, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Duration
Trukmė
2 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
5,995 GBP
Mokesčiai už akademinius metus yra 5995 svarai sterlingų per metus (2 metai) ir 3995 svarai sterlingų per metus (3 metai).
Information
Deadline
Locations
Dates