Finansų ir strategijos magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nesvarbu, ar jau kuriate savo finansų karjerą, ar dar tik pradedate, norime įsitikinti, ar esate pasirengęs imtis nuolat besikeičiančio sektoriaus ateities.

Mūsų specialistų magistro kursus veda Mančesterio Metropoliteno universiteto trigubai akredituotos verslo mokyklos (EQUIS, AMBA ir AACSB) akademikai, kad suteiktų pasitikėjimo savimi ir įgūdžių, reikalingų norint valdyti pasaulinio verslo, finansų ir apskaitos kraštovaizdžio sudėtingumus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite oficialiame programos tinklalapyje

Pristatydami 100% internetu iš Mančesterio miesto, JK antrojo pagal dydį finansinio centro *, išnagrinėsite pagrindines temas ir technologijas, keičiančias mūsų verslo pobūdį - pradedant valdymu, rizika ir kontrole, baigiant „FinTech“ ir dar daugiau. Visoje srityje naudosite realaus pasaulio pavyzdžių analizę, kuri pasitelks jūsų strateginio mąstymo įgūdžius ir pritaikys teoriją tiesiogiai atitinkamoje praktikoje.

Kasmet skiriamos šešios šio kurso dozės, kurių programos prasideda sausio, kovo, gegužės, liepos, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėnesiais.

Savybės ir privalumai

  • Orientuotas į mokslinius tyrimus, praktiškai mąstantis - tyrinėdami naujausiais tyrimais pagrįstas temas, pradedant nuo veiklos valdymo ir baigiant įmonių valdymu bei rizika, taip pat įgysite išsamių žinių apie finansines technologijas, formuojančias pasaulinį verslo aplinką. Turėdami omenyje praktiškumą, turėsite galimybę pritaikyti savo mokymąsi pagal dabartinį vaidmenį, tuo pačiu mokydamiesi galėsite pagerinti savo profilį ir efektyvumą darbe.
  • Ankstesnio mokymosi pripažinimas - jei jau turite pripažintos institucijos, tokios kaip ICAEW, ACCA, CIMA ar AAT, finansinę kvalifikaciją, jums gali būti netaikomi keturi programos devyni moduliai.
  • Paspartinkite savo CIMA kvalifikaciją - baigę „Manchester Met“ magistro laipsnį, turite teisę į greitesnį patekimą į CIMA profesinę kvalifikaciją, vadinamą „Masters Gateway“ trasa. „Masters Gateway“ maršrutas leis jums pereiti į strateginį CIMA profesinės kvalifikacijos lygį, atlikus vieną egzaminą, apeinant 11 kitų modulių.
  • Studijuokite savo kelią - nesinaudokite lengvu paraiškų teikimo procesu, galimybe pradėti savo studijas šešiuose skirtinguose priėmimo taškuose per metus ir pasirinkdami mokėti už studijuojamą vienetą, mes darome viską, ką galime, kad padėtume pasiekti savo tikslus. nesiimdamas karjeros pertraukos. Mūsų virtuali mokymosi aplinka buvo specialiai sukurta siekiant padėti jums išstudijuoti, kada ir kur ji jums labiausiai tinka.
  • Plėskite savo profesinį tinklą visame pasaulyje - vykdydami tiesioginius internetinius seminarus su dėstytojais ir bendraamžiais, jūs nuolat bendradarbiausite su viso pasaulio verslo profesionalais, užmegzdami neįkainojamus pramonės ryšius, kurie gali atverti duris dabar arba ateityje.
  • Būsite palaikomi kiekviename jūsų žingsnyje - didžiuojamės savo studentų studijų patirtimi. Kaip magistrantūros finansų ir strategijos studentas, jums bus paskirtas specialus studentų sėkmės patarėjas. Jie bus ten, kur pradžiugins jus nuošalyje ir padės jums maksimaliai išnaudoti laiką, praleistą kartu su mumis.

* Finansinės atskaitomybės taryba, pagrindiniai faktai ir tendencijos apskaitos profesijoje 2018 m

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher e ... Skaityti daugiau

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher education accessible and beneficial to all those with the passion and ability to succeed. We work closely with our city, with business, the community, and our academic peers - locally, nationally and internationally - to be inventive and creative, generate great opportunities, and enable our students, colleagues and everyone whose lives we touch to make an impact. Skaityti mažiau